Skocz do zawartości

Peugeot 307 kostka elektryczna w bagażniku?


Ariibyd

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

W bagażniku w wersji kombi po lewej stronie jest takie złącze elektryczne jak na zdjęciach, ktoś wie do czego ono służy...?

A może ktoś ma schemat instalacji elektrycznej do tego auta? 92c77a71cbc5c4d49108ab0e5791a90e.jpg05b719d8850ae8525dcb048b5df924f6.jpg

 

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cezar55 napisał:

jak dla mnie, to fabryczny moduł haka, mam podobny w Berlingo

Też to obstawiam, bo jak odpiąłem tę kostkę to wszystkie światła z tyłu działają, sprawdzę napięcia na kostce haka bo takowy posiadam ;), niestety 7 pin a potrzebuję dorwać się do kabelka od światła cofania, pewnie gdzieś tam w tej wiązce jest tylko kwestia znalezienia ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Ariibyd napisał:

Też to obstawiam, bo jak odpiąłem tę kostkę to wszystkie światła z tyłu działają, sprawdzę napięcia na kostce haka bo takowy posiadam ;), niestety 7 pin a potrzebuję dorwać się do kabelka od światła cofania, pewnie gdzieś tam w tej wiązce jest tylko kwestia znalezienia ;) 

 

kabelek od świateł cofania pewnie do kamerki potrzebujesz... ja podłaczyłem kamerkę pod kabelek od światła cofania zaraz z wiązki przed gniazdem od tylnej lampy

rozumiem, że gniazdo haka ci działa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, cezar55 napisał:

kabelek od świateł cofania pewnie do kamerki potrzebujesz... ja podłaczyłem kamerkę pod kabelek od światła cofania zaraz z wiązki przed gniazdem od tylnej lampy

rozumiem, że gniazdo haka ci działa ??

Gniazdo haka działa ale jest 7 pin i tam nie ma światła cofania ;) niestety, a prund jest potrzebny do czujek ;) ,

gdzieś wyszperałem, że 13 pinowe gniazdo a pewnie pod takie jest ten moduł przygotowany światło cofania jest realizowane pomarańczowym kabelkiem,

akurat samą centralkę będę miał w tej wnęce i tam szukam kabla sygnałowego, 

nie orientujesz się czy wiązka od prawej lampy tylnej przechodzi gdzieś w pobliżu tej wnęki? Coś tam jest..... nie mogę znaleźć schematu ułożenia wiązek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Ariibyd napisał:

Gniazdo haka działa ale jest 7 pin i tam nie ma światła cofania ;) niestety, a prund jest potrzebny do czujek ;) ,

gdzieś wyszperałem, że 13 pinowe gniazdo a pewnie pod takie jest ten moduł przygotowany światło cofania jest realizowane pomarańczowym kabelkiem,

akurat samą centralkę będę miał w tej wnęce i tam szukam kabla sygnałowego, 

nie orientujesz się czy wiązka od prawej lampy tylnej przechodzi gdzieś w pobliżu tej wnęki? Coś tam jest..... nie mogę znaleźć schematu ułożenia wiązek....

niestety nie pomogę, nie znam szczegółowo 307-ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.