Skocz do zawartości

Apollo, Barum, Nexen czy


WaWeR

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, czachabrava napisał:

Navigatory 2 tanie i w zupełności wystarczają do jazdy miejskiej.

 

1.miałem to i po roku kartoflaki jak D124 - moje zdanie nie polecam 

2. micheliny crossclimaty (bez plus-lepsze były)- super przez około 3 lata miałem

3. nokiany Weatherproof- 4 roku kartoflaki, czyli 3 lata było ok

4. obecnie kupiłem mega budżet IMPERIALE wzmocnione, wyważyły się bardzo OK, pierwsze kilometry trochę popiskiwały i jakby głośno pracowały-dudniły, ale po 50km zdarła się "śliska" warstwa i od tego czasu jest OK. Woda OK czekam na śnieg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shapyr napisał:

 

Obecnie używam/testuję Barum Quartaris 5 w moim P107. Latem ok, na mokrym ok. Czekam teraz na śnieg. Cena bardzo przystępna.

Potwierdzam, jeżdżę na nich rok w prywatnym aucie i oprócz podniesionej głośności na suchym asfalcie to są świetne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Camel napisał:

 

1.miałem to i po roku kartoflaki jak D124 - moje zdanie nie polecam 

 

 

Ja przerobiłem już 4 komplety w różnych samochodach i nie mogę im zarzucić,że sie zrobiły twarde. Pewnie miałeś Navigatory 1, które były akurat twarde i śliskie nawet na deszczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, czachabrava napisał:

 

Ja przerobiłem już 4 komplety w różnych samochodach i nie mogę im zarzucić,że sie zrobiły twarde. Pewnie miałeś Navigatory 1, które były akurat twarde i śliskie nawet na deszczu. 

Może faktycznie były to 1. Bo było to 7 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, WaWeR napisał:

W potrzebnym rozniarze zakupione zostaly apollo. Jak wpadną na felgi nie omieszkam przetestowac.

 

Mam od kilku lat w rozmiarze 185/65 R14. Bardzo dobrze się sprawowały i sprawują w każdych warunkach.  Jesienno-zimową porą są o niebo lepsze od zimowych Dayton. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 1.10.2019 o 20:06, futrzak napisał:

 

Mam od kilku lat w rozmiarze 185/65 R14. Bardzo dobrze się sprawowały i sprawują w każdych warunkach.  Jesienno-zimową porą są o niebo lepsze od zimowych Dayton. 

 

 

Mam podobny dylemat - Albo Apollo Alnac albo Yokohama AW21.

Bardzo polecają mi [kolega z wulkanizacji] to Apollo i się waham 🙄🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2019 o 20:23, TWENTIS napisał:

 

Mam podobny dylemat - Albo Apollo Alnac albo Yokohama AW21.

Bardzo polecają mi [kolega z wulkanizacji] to Apollo i się waham 🙄🙄

 

Apollo to dobre opony. Produkowane na Węgrzech na Europę. Nie ma się czego bać.

Jak są tańsze od Yoko to brać, w gratisie jest jeszcze ubezpieczenie na 2 lata (trzeba zarejestrować się z rachunkiem zakupu), jakby się coś stało na dziurze czy coś...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...
Dnia 14.10.2019 o 20:23, TWENTIS napisał:

 

 

Mam podobny dylemat - Albo Apollo Alnac albo Yokohama AW21.

Bardzo polecają mi [kolega z wulkanizacji] to Apollo i się waham 🙄🙄

I jak te Apollo? Znalazłem na Allegro takie https://allegro.pl/oferta/4x-185-65r15-88t-apollo-alnac-4g-all-season-2019-8438431656

Potrzebuję, w zasadzie na już, do Clio kupić wielosezonowe.

Ktoś ma jeszcze z nimi jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te Apollo w rozmiarze 195/55 r15. Całkiem znośne ale jak większość całorocznych ze średniej i niskiej półki miały przy określonej prędkości "głośniejszy moment". Jeśli dobrze pamiętam było to w okolicy 80-90km/h.

Mimo wszystko polecam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam te Apollo na swoim C8. To są bdb opony zarówno na mokrym, jak i na suchym. W zimie w zasadzie na nich nie jeździłem, choć zdarzyło mi się trafić na śnieg i breję w Aplach - było wszystko pod kontrolą, choć było cholernie stromo. Jedyną uwagę, jaką bym miał, to ich ścieralność - ale ja wiem, ja mam samochód o wadze 1.8 tony, więc cudów się nie ma co spodziewać.

Następne też bym kupił Apollo. Serio.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.