Skocz do zawartości

Myjka do domu?


BOGUS

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już 10 lat jakiegoś chinola ale ostatnio spada wydajność do tego cieknie i chcę kupić coś lepszego. W oko wpadła mi Karcher k5 Home. Cena ok 1100pln spoko akceptowalna. Nie myję auta pod domem. Myjka ma być do kostki, rolet,okien, ogrodzenia, dachu itp. czy to dobry wybór? Może coś innego? Może być taniej ale mogę coś dorzucić.

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BOGUS napisał:

A czy warto dodać do zestawu lancę do kostki - to okrągłe pudło z dyszami?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 

Ja kupiłem, szoruje kostkę super, ale możesz sobie to dokupić kiedyś później jak będziesz potrzebował. Używasz tego może raz w roku - dużo zależy gdzie mieszkasz, czy bardzo Ci się kostka brudzi - leżące liście, brud z drogi gruntowej.

Mi zdmuchiwanie syfu z kostki jak akurat myję auto wystarcza i mam czysto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.10.2019 o 19:02, kiziuk napisał:

To i ja się podepnę, bo też szukam ;]

Co sądzicie o Nilfisku P.150 / P.160 w stosunku do Karhera K7.

A może coś jeszcze innego?

 

mam polską polecaną przez @Lucyfer, komplet za chyba 5-6 stów. Dmucha jak szalona 😂   Naprawdę wygląda solidnie. Używałem kilku karcherów z wypożyczalni - nie widzę różnicy. A takie kółko /odwrócona miska z polewaniem/ to fajna sprawa. Nie syfi / dmucha na boki.

https://allegro.pl/oferta/mocna-myjka-cisnieniowa-kanwod-260ewbar-turbo-home-7991275064?snapshot=MjAxOS0wNy0wM1QxNzo0NDoyNS44NzlaO2J1eWVyO2MyMWE3OTk4ZjY3ZWZjMTM3MzUzYmVkZDFjNDZhZTk0OTU1OTNiZThhNmM3MDcwZWQ1NDQwMDMwNGYxYTFlY2I%3D

Co Wy tak ciągle myjecie ?

KOstkę ogarnia mi pan kostka raz na wiele lat , jedynie tarasy trzeba spłukać z grilla i ogniska.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucyfer napisał:

Ale to chyba piszesz tylko o stopce do mycia kostki? Bo ja się mogę wypowiadać tylko o Kew/Alto/Nilfisk (ta sama firma pod różnymi w czasie nazwami).

 

😂

czyli sugerujesz, że nie rekomendowałeś kanwod????? 

Byłem przekonany, że tak 🤭

 

no to ja polecam 💪👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.10.2019 o 18:17, BOGUS napisał:

 

Mam już 10 lat jakiegoś chinola ale ostatnio spada wydajność do tego cieknie i chcę kupić coś lepszego. W oko wpadła mi Karcher k5 Home. Cena ok 1100pln spoko akceptowalna. Nie myję auta pod domem. Myjka ma być do kostki, rolet,okien, ogrodzenia, dachu itp. czy to dobry wybór? Może coś innego? Może być taniej ale mogę coś dorzucić.

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Mam K5 od ok 3 lat. Jest ok w zupełności wystarczająca do domu/kostki/tarasu/rolet, itd. Brakuje mi jedynie zwijacza na wąż.

Trzeba jedynie pamiętać aby robić przerwy przy dłuższej pracy, ale to dotyczy wszystkich amatorskich myjek tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam K5 od ok 3 lat. Jest ok w zupełności wystarczająca do domu/kostki/tarasu/rolet, itd. Brakuje mi jedynie zwijacza na wąż.
Trzeba jedynie pamiętać aby robić przerwy przy dłuższej pracy, ale to dotyczy wszystkich amatorskich myjek tego typu.
Dzięki. Co ile trzeba robić przerwy? Bo mój obecny chinol ma przerwę jak ja muszę odpocząć...

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, BOGUS napisał:

Dzięki. Co ile trzeba robić przerwy? Bo mój obecny chinol ma przerwę jak ja muszę odpocząć...

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 

co ok 30-40min tak mi powiedzieli w serwisie.

Poprzedniego Karchera tak właśnie załatwiłem, bo myłem elewacje 2dni i robiłem przerwy jak sam chciałem odpocząć. Mimo alu pompy pociekła.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.