Skocz do zawartości

Motoryzacyjne marzenia?


kravitz

Rekomendowane odpowiedzi

Marzenie to może za dużo powiedziane, ale pierwsze auto które potrafiłem nazwać i określić mianem fajnego, było bohaterem jednych z pierwszych puzzli które dostałem od rodziców.

 

5ba040816a087_ferrari_testarossa_153618101566e7dff9f98764daECC-092_Ferrari-Testarossa_Sharplite-Media-22-940x516.jpg

 

Później interesowały mnie bardziej dziewczyny i imprezy niż samochody, do których wróciłem jak już się wyszalałem i zrobiłem prawo jazdy ;]  Poniższy podobał mi się odkąd go zobaczyłem, podoba mi się nadal i chyba trochę określił mój gust motoryzacyjny.

 

main.jpg

 

Czy dzisiaj mam jakieś motoryzacyjne marzenia? Nazwałbym je raczej: małymi, jeszcze niezrealizowanymi planami.

Czy kiedykolwiek ożyją? Nie mam pojęcia, być może szybciej się zdezaktualizują albo zmienią w coś innego.

 

22.jpg

$_86.JPG

 

Jasne… jest masa samochodów które mi się podobają. Któż pogardziłby  Porsche 356 albo Ferrari 250 GTO; odmówił Lamborghini Huracán, McLaren'a Senna czy Bugatti Chiron, chociaż raz nie marzył o klasycznym Mustangu… ale - osobiście - chyba nie widzę sensu posiadania żadnego z nich. Sportowym samochodem nigdzie nie dojadę, stare auta są fajne od święta i na obrazkach, wszystkie wspomniane za bardzo zwracają uwagę.

 

Gdybym miał dzisiaj wybrać jeden samochód, nie martwił się ceną zakupu i serwisem a na decyzję dostałbym 30 sekund, to pewnie padłoby na takiego Volkswagen'a.

 

z24460867V,Bentley-Bentayga-Speed.jpg

 

Jeżeli dostaję np. trzy opcje do wyboru i nadal niewiele czasu na decyzję, to stawiam na:

 

Sneak-Peak-2020-Land-Cruiser-Heritage-Edition-North-Kingstown-RI.png

2019-Mercedes-Benz-S-Class-(7).jpg

Suzuki-Jimny-2018_1.jpg

 

…ale wczoraj podałbym pewnie inny pakiet, jutro też pewnie bym go zmienił ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 4.10.2019 o 12:53, wujekcybul napisał:

Ja mam dwa.

 

Every day car Audi RS3 sedan.

audi-rs3-cornering.jpg?itok=Aa9N5Fy4

 

 

 

Moj RS3 juz czeka na placu u dealera. Jest szansa, ze w przyszlym tygodniu odbiore. I bedzie to dla mnie normalny dupowoz na codzien

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Babinicz napisał:

 

Moj RS3 juz czeka na placu u dealera. Jest szansa, ze w przyszlym tygodniu odbiore. I bedzie to dla mnie normalny dupowoz na codzien

Ośka jednak dała w kość? Czy po prostu uzupełnienie floty? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio usiedliśmy z żoną przy winku i mi się zapytała jakie mam marzenie dotyczące posiadania samochodu. Okazało się że nie mam. 

 

Smutno mi się zrobiło, bo zawsze o jakimś marzyłem. 

 

Okazuje się, że tak naprawdę ważne jest co można takim samochodem zrobić. 

 

Więc taki:

 

 

 

 

albo taki:

 

 

Edytowane przez chojny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2019 o 18:49, Babinicz napisał:

 

Moj RS3 juz czeka na placu u dealera. Jest szansa, ze w przyszlym tygodniu odbiore. I bedzie to dla mnie normalny dupowoz na codzien


A poprzednie auto to tez jakiś upalator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rwIcIk napisał:

Gorzej sprzedawać auto po latach bez przebiegu ;]

 

Poszlo do zyda latwo. Z ceny bylem zadowolony. Po trzech latach, utrata wartosci na poziomie 35%, mnie satysfakcjonowala.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kravitz napisał:


Dobrze się tym jeździło do roboty?

Do roboty to busem i samolotem jezdze. Ale na codzien dawala rade. Tylko strasznie twardy zawias i niska. Trzeba bardzo uwazac na krawezniki. Poza tym kleila sie do asfaltu jak gokart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do zrealizowania to to co na foto. To nie jest auto dla przeciętnego zjadacza chleba. Natomiast do zrealizowania to Audi A7 lub A8 ale to kiedyś bo na razie w planie jest A6 C7 po lifcie. 

 

Screenshot_20191023-105806.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, electrofinger napisał:

Nie do zrealizowania to to co na foto. To nie jest auto dla przeciętnego zjadacza chleba. Natomiast do zrealizowania to Audi A7 lub A8 ale to kiedyś bo na razie w planie jest A6 C7 po lifcie. 

 

Screenshot_20191023-105806.jpg

jak nie do zrealizowania jak widuje takie auta  ;] 

a za kierą albo młody szczyl  albo stary dziad  :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.