Skocz do zawartości

Zniżki OC


el_diablo

Rekomendowane odpowiedzi

A jak wpadnę na pomysł żeby samą przyczepką np. złom przerzucić ,tak dajmy na to 200 metrów do sąsiada, i prowadząc ją ulicą niechcący wjadę w zaparkowany samochód. ?

 

Jest to w sumie normalne użytkowanie.

Edytowane przez damianX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to było... :hmm:

 

1. Jadę moim autem z moim OC i ciągnę przyczepę pana X, który ma na nią swoje OC. Wtem przyczepa mi się odpina (z tym że nie urywa się mój hak a dyszel od przyczepy :) ) i przyczepa wali w zaparkowane samochody. Idzie z mojego OC... :chory:

 

2. Jadę moim autem z moim OC i ciągnę na lince holowniczej popsute auto pana X, który ma na nie swoje OC i siedzi za jego kierownicą. Wtem pan X kicha (był taki film "Potrzask" gdzie gość kichnął i wjechał do rowu) i wali swoim samochodem w zaparkowane samochody. Idzie z mojego OC... :chory:

 

Takie oto Prawe i Sprawiedliwe... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2019 o 11:34, el_diablo napisał:

Czy obecnie przejdzie taki manewr, że dopiszę syna jako współwłaściciela przyczepki i będą mu rosły zniżki na ubezpieczenie na przyszłość?

 

Później nie konieczne każde towarzystwo będzie je respektować, lub będą respektować ale w pewnym udziale %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2019 o 12:28, volf6 napisał:

Chyba zależy od ubezpieczyciela, bo ponoć większość towarzystw uwzględnia pojazdy silnikowe.

Wydaje sie to logiczne, zwłaszcza, ze OC od przyczepki to z samej zasady jest bezszkodowe-znaczy nie da się w normalnym użytkowaniu zrobić szkody z OC przyczepki😂

 

Dziwne a jak z przyczepki odpanie kolo i gdzies zrobi szkody to i tak z oc auta leci? To po co jest te oc na przyczepke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, patgaw napisał:

 

Dziwne a jak z przyczepki odpanie kolo i gdzies zrobi szkody to i tak z oc auta leci? To po co jest te oc na przyczepke?

Kolega napisał w 3 poście-np.jak ręcznie w kogoś tą przyczepę wepchniesz albo sama sie stoczy (będąc niezapiętą do auta):phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2019 o 11:34, el_diablo napisał:

Czy obecnie przejdzie taki manewr, że dopiszę syna jako współwłaściciela przyczepki i będą mu rosły zniżki na ubezpieczenie na przyszłość?

A czego go nie dopiszesz teraz? Nie ma jeszcze prawka? 

Edytowane przez lucash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, el_diablo napisał:

Niezależnie od ubezpieczyciela?

 

Polisy z każdego TU trafiają do UFG, a z kolei przy zawieraniu polisy TU sprawdzają historię polisową właściciela w UFG, nie ma tam rozbicia czy to był traktor, skuter, przyczepka czy samochód rok-ilość polis i czy była szkoda czy nie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2019 o 14:28, patgaw napisał:

To bez sensu rownie dobrze mogli by wprowadzic oc na taczke albo wozek dzieciecy 😄

 

Już takowe jest ;) Oc w życiu prywatnym...na hulajnogi i elektryczne deskorolki też. I to wcale nie jest takie bez sensu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, steyr napisał:

 

Pół roku temu pytałem u agenta i taką informację uzyskałem. Najlepiej iść samemu podpytać.

Kiedyś przez jakiś czas były jakieś nowinki, że przyczepka nie, natomiast masz jak wyżej, wszystko idzie do UFG a stamtąd odpytanie zero jedynkowe, była polisa-tak, nie, była szkoda-tak,nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakim wieku można już dopisać dziecko do np przyczepki, żeby zbierało zniżki?  🙂🙂

przyczepkę mam, ale córka ma niecałe 3 lata - to chyba przesada? 🤣

 

i z czystej ciekawości- dałoby się dopisać takie małe dziecko do dowodu umową darowizny? (dowód osobisty dziecko ma)

 

Edytowane przez Pado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pado napisał:

w jakim wieku można już dopisać dziecko do np przyczepki, żeby zbierało zniżki?  🙂🙂

przyczepkę mam, ale córka ma niecałe 3 lata - to chyba przesada? 🤣

 

i z czystej ciekawości- dałoby się dopisać takie małe dziecko do dowodu umową darowizny? (dowód osobisty dziecko ma)

 

Dopisać pewnie tak, można zrobić darowiznę nieruchomości to auta też.

Pytanie co potem, np. przy sprzedaży, czy nie potrzebna będzie zgoda sądu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZUBERTO napisał:

Dopisać pewnie tak, można zrobić darowiznę nieruchomości to auta też.

Pytanie co potem, np. przy sprzedaży, czy nie potrzebna będzie zgoda sądu?

 

Sprzedawać przyczepę... Nie, nigdy... To najlepszy zakup :) Jakiego dokonałem, zwróciła sie 100 razy... Dlatego dopisanie dziecka do przyczepy to chyba dobry pomysl... Ale oczywiscie nie ma sensu tego robić teraz w tak mlodym wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.