Skocz do zawartości

Uszkodzony panel podłogowy- czym zabezpieczyć?


Alanka

Rekomendowane odpowiedzi

Młoda dzisiaj bawiąc sie lego wyłapała nierówność na panelach i potraktowała płytką z lego, bo chciała to wyrównać. Wyrównała skutecznie wydzierając fragment wierzchniej części 0,5x2cm. I dużo i nie, ale przy myciu jak woda sie tam dostanie to będzie lipa. Potrzebuję tymczasowo to zabezpieczyć.

 

Pytanie brzmi - czym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DamianB napisał:

Tymczasowo to byle czym, np taśmą klejącą

Wysłane z mojego iPhone XS Max przy użyciu Tapatalka
 

Pod to woda tez sie dostanie.

Powiedzmy tak- w tym tygodniu nie będziemy miec czasu żeby zdzierać wszystko i wymieniać panel. Kwestia do 2 tyg. Podłogi myję codziennie.

 

Zastanawiałam się nad klejem magicznym..jak wysycha to robi się przezroczysty, kleję nim papier- tego nie uszkadza, wiec płyty tez nie powinno... Chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alanka napisał:

Pytanie brzmi - czym?

Kup żywicę epoksydową. Bezbarwną albo pod kolor jeśli dobierzesz. Małe tubki są po kilka zł. Rozrabuasz z utwardzaczem, pociągasz po uszkodzeniu i następnego dnia normalnie użytkujesz panele, bez konieczności wymiany.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joki napisał:

Kup żywicę epoksydową. Bezbarwną albo pod kolor jeśli dobierzesz. Małe tubki są po kilka zł. Rozrabuasz z utwardzaczem, pociągasz po uszkodzeniu i następnego dnia normalnie użytkujesz panele, bez konieczności wymiany.   

O! Jutro popytam szwagra czy nie ma albo skoczę do sklepu. Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alanka napisał:

O! Jutro popytam szwagra czy nie ma albo skoczę do sklepu. Dziękuję :)

U mnie klienci zrobili kilka obić i akurat z wyglądu pasują. Wyglądają jak sęki. Zalałem kroplą żywicy i jest lux. Nikt się nawet nie zorientuje. Zrobiłem akurat taką o miodowym zabarwieniu ale są też bezbarwne, beżowe, kremowe, szare, czarne. W malutkich tibkach po 3zł i w takich podwójnych strzykawkach po kilkanaście zł.

E-402-Klej-epoksydowy-standatdowy-2x12ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joki dzięki za radę, u mnie wypadł prostokącik. Córka zrobiła to perfekcyjnie. Pod odpowiednim kątem jak swiatlo pada to widac dopiero, bo w sumie panele sa w podobnym odcieniu jak ta dykta/płyta pod spodem. Uszkodzenie nie odbija światła i w sumie jak ktos nie wie to nie zauważy. Problem- ja to widzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.