Skocz do zawartości

Golf VIII - dziś premiera 18:30


Cinos

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, tomy napisał:

Nudny, nijaki, znowu taki sam prawie, flaki z olejem itd....

A Golf jak to Golf nigdy nie szokował, miał inne zalety i tak czy siak, globalnie będzie się sprzedawał jak świeże bułeczki :ok::skromny:

 

I chyba właśnie taki trochę nijaki ma być. Jak zawsze. Nie jest prostacki, nie jest zbyt agresywny ani awangardowy. Może laik nie rozpozna czy to V, VI czy VII, ale na pewno rozpozna że to Golf. Takie Das Auto. Nie ma tego co w Megane, gdzie próżno szukać jakiegokolwiek podobieństwa pomiędzy I a II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Filipfm napisał:

 

No jak nie ma przelacznika swiatel z odchodzaca farba to mozna powiedziec, ze to rewolucja 😄 

 

Wiesz, w mniemaniu VW zmiana kwadratowego przycisku na okrągły to już rewolucja. Lifting, to zmiana kwadratowego na kwadratowy-zaokrąglony ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2019 o 13:26, sdss napisał:

Vag podpisał umowę o współpracy,  nic dziwnego skoro w Audi S7 już montuje to i do vw trafiły układy wydechowe tej zacnej firmy.

ale on napisał ATRApovic, a nie akrapovic

 

jemu chyba chodzi o imitację chromowanych wydechów w zderzaku a tak naprawdę gdzie indziej jest rura

 

ale w Rkach widzialem akrapovica w 7 i 7.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cinos napisał:

ale on napisał ATRApovic, a nie akrapovic

 

jemu chyba chodzi o imitację chromowanych wydechów w zderzaku a tak naprawdę gdzie indziej jest rura

 

ale w Rkach widzialem akrapovica w 7 i 7.5

Nic nie pomyliłem, chodzi o firmę Atrapovic tu przykład z Audi

 

 

9251f8f5a0606400ee10187a1f41ebcd.jpg

  • Smutny 2
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2019 o 19:21, sdss napisał:

Nic nie pomyliłem, chodzi o firmę Atrapovic tu przykład z Audi

 

9251f8f5a0606400ee10187a1f41ebcd.jpg

 

 

To jest najnowszy patent na obejście przepisów z normą spalania - wkładasz sondę do rury i co - czyste spaliny :lol:rotfl

 

Taki trochę wieś-tuning - równie dobrze w jakimś struclu mogę sobie wyciąć dziurę w zderzaku po drugiej stronie co obecna rura i przyspawać do podłogi kawałek rurki, żeby wystawał tak jak fabryczny tłumik.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2019 o 19:21, sdss napisał:

Nic nie pomyliłem, chodzi o firmę Atrapovic tu przykład z Audi

 

 

9251f8f5a0606400ee10187a1f41ebcd.jpg

 

Widzialem dzisiaj cos takiego na zywo na ulicy. Jakies audi z dwoma wydechami kazdy po jednej skrajnej stronie. Atrapy tak plytkie ze widac golym okiem ze to fake no i nawet widac koncowke tej ukrytej rury z poziomu siedzenia minivana. To bylo tragiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PawelWaw napisał:

 

Widzialem dzisiaj cos takiego na zywo na ulicy. Jakies audi z dwoma wydechami kazdy po jednej skrajnej stronie. Atrapy tak plytkie ze widac golym okiem ze to fake no i nawet widac koncowke tej ukrytej rury z poziomu siedzenia minivana. To bylo tragiczne.

Taki trend w Audi, S z dieslem i Atrapovicem 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mokrii napisał:

sbROO w legacy to przynajmniej nie oszukiwali z końcówką  ;l 

 

 

Sadzomiot?

 

W ufo sadzomiot miał tak zrobione. Część spalin leciała prosto, w trójkątne wydechy w zderzaku prostą rurką, a część pod auto.

image.png.5e21b92c7b41d6fdf68c7d9fb25de58c.png

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

A jednak da sie tanio. Premium francuzy powinny sie uczyc. Golf startuje od 69k. IMO ma wszystko co potrzeba oczywiscie nie sa to standardy ak ale wyposazenie przyzwoite. Ciekawe ile beda wolac za nowa premium Skode Octavie. 

 

http://cenniki.konfigurator-vw.pl/pdf/RM2020_RP2020/nowy_golf_8.pdf

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, wujek napisał:

A jednak da sie tanio. Premium francuzy powinny sie uczyc. Golf startuje od 69k. IMO ma wszystko co potrzeba oczywiscie nie sa to standardy ak ale wyposazenie przyzwoite. Ciekawe ile beda wolac za nowa premium Skode Octavie. 

 

http://cenniki.konfigurator-vw.pl/pdf/RM2020_RP2020/nowy_golf_8.pdf

czy ja wiem czy taki szał ? Za nudne auto, z automatem trzeba zapłacić około 105 koła. Dla mnie mocno średnia oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jednak Corolla HTB 1.2 116KM wydaję się duzo lepszą ofertą.  Tez dostępna za 69tys.

Pytanie kiedy ten Golf będzie dostępny z 1.0 TSI. Chyba rzucili ceną aby ludzie mieli dylematy i Corollki nie brali a czekali na Golfa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lnk napisał:

Jak dla mnie to jednak Corolla HTB 1.2 116KM wydaję się duzo lepszą ofertą.  Tez dostępna za 69tys.

Pytanie kiedy ten Golf będzie dostępny z 1.0 TSI. Chyba rzucili ceną aby ludzie mieli dylematy i Corollki nie brali a czekali na Golfa.

 

 

Tylko, ze cena tej Corolli to jest z wyprzedazy rocznika...

No i niestety nie kazdemu bedzie pasowal bagaznik mniejszy niz w klasie B ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czachabrava napisał:

 

Już nic ciekawego niestety nie ma na stocku. Tydzień temu interesowałem się tematem.

no zalezy jakiego wypasu szukasz

 

ten np jest spoko

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-high-1-5tsi-r-line-150km-led-top-navi-podgrz-fot-wyprzedaz-ID6BQtaH.html#af0979058f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Cinos napisał:

Tia krotoski lodz.

Zadzwon tam i sie spytaj o dostępność. 

Kiedy o passka b8 dzwonilem i te ich ogłoszenia to duchy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chalek napisał:

Tia krotoski lodz.

Zadzwon tam i sie spytaj o dostępność. 

Kiedy o passka b8 dzwonilem i te ich ogłoszenia to duchy.

 

O tym pisałem, że większość to ogłoszenia przyciągające klienta ceną by pozyskać kontakt, albo przy opcji kupna z dodatkowym leasingiem,kredytem,etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maciej__ napisał:

 

Tylko, ze cena tej Corolli to jest z wyprzedazy rocznika...

No i niestety nie kazdemu bedzie pasowal bagaznik mniejszy niz w klasie B ;)

 

Zauważ że cena Golfa tez jest promocyjna. Corolla jest obecnie po 67,900, chyba zobaczyli cennik Golfa ;)

W przybliżeniu można założyć że oba kosztują nominalnie tyle samo. 

Golfa w tej cenie jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy będzie, Toyota  wydaje się tez pewniejsza jeśli chodzi o trwałość i niezawodność.

Nie zdziwiłbym się że klientela pójdzie do Toyoty. 

Bagażniki 361 vs 380 to żadna różnica na codzień. 

Ale wiadomo, każdy niech wybiera co mu pasuje.  Dobrze że jest wybór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

21 minut temu, lnk napisał:

Zauważ że cena Golfa tez jest promocyjna. Corolla jest obecnie po 67,900, chyba zobaczyli cennik Golfa ;)

W przybliżeniu można założyć że oba kosztują nominalnie tyle samo. 

Golfa w tej cenie jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy będzie, Toyota  wydaje się tez pewniejsza jeśli chodzi o trwałość i niezawodność.

 

 

Tak piszesz, że ta Toyota jest za 67900pln, prosze znajdz mi tą Toyote w tej cenie z wyprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, czachabrava napisał:

 

 

Tak piszesz, że ta Toyota jest za 67900pln, prosze znajdz mi tą Toyote w tej cenie z wyprzedaży.

 

Wiadomo że najniższe ceny z tabeli są wabikami mającymi przyciągnąć klientów do salonu. Ilość samochodów w tych wersjach jest mocno ograniczona

W marcu nie kupisz żadnego samochodu w podstawie  czy to Golf czy Corolla czy inny z topu sprzedaży. Popyt jest na tyle duży że zostają wersje z mocniejszym silnikiem/lepszym wyposażeniem. 

Dlatego napisałem że ceny G8 -Corolla trzeba traktować jako podobne a klient wybierze co mu bardziej pasi. 

Dobrze że robi się walka cenowa (bo dla mnie tak to wygląda) między mocnymi graczami C-klasy bo zyska na tym tylko klient. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Chalek napisał:

Tia krotoski lodz.

Zadzwon tam i sie spytaj o dostępność. 

Kiedy o passka b8 dzwonilem i te ich ogłoszenia to duchy.

Miałem dokładnie tak samo. Pytałem o 3 samochody widoczne na otomoto, każdy z nich sprzedany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, johny napisał:

Miałem dokładnie tak samo. Pytałem o 3 samochody widoczne na otomoto, każdy z nich sprzedany. 

 

tak to działa niestety, jak już zapłacili na ogłoszenie na otomoto to nie zamykają ogłoszenia przed czasem, żeby łapać kontakty i próbować sprzedać coś innego. Moje auto było na otomoto jeszcze 2 tygodnie od odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
tak to działa niestety, jak już zapłacili na ogłoszenie na otomoto to nie zamykają ogłoszenia przed czasem, żeby łapać kontakty i próbować sprzedać coś innego. Moje auto było na otomoto jeszcze 2 tygodnie od odbioru

Dość mało profesjonalne. Januszowanie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po teście nowego Golfa. Samochód zyskał mocno na prowadzeniu oraz wyciszeniu. Multimedia jak zwykle na plus. Na minus głównie oszczędności, czasem bardzo "głupie". Jeżeli ktoś jest zainteresowany, aby zobaczyć mój test, to adres znacie.

 

Czekam na nowego Leona, który mając wyciszenie Golfa oraz jeszcze lepsze prowadzenie, powinien być bardzo dobrym produktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, prawoimotoryzacja napisał:

Samochód zyskał mocno na prowadzeniu oraz wyciszeniu.

Porównując wyciszenie do swojego leona, skody scali i kamiq (w teście też mówiłeś, że bardzo dobre) jakbyś wyskalował od 0 do 10 dla wszystkich tych aut? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, iwik napisał:

Porównując wyciszenie do swojego leona, skody scali i kamiq (w teście też mówiłeś, że bardzo dobre) jakbyś wyskalował od 0 do 10 dla wszystkich tych aut? 

1. Golf 8, 9

2. Kamiq, 8.5 - bardzo blisko Golfa.

3. Scala- 8

4 Leon- 7,5

 

Kupię sonometr, żeby być precyzyjnym.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prawoimotoryzacja napisał:

Tak.

Scala ma lepiej wyciszone nadkola, stąd 0.5 punktu więcej niż Leon.

W FL ogołocili nadwozie z wyciszenia, przed do w bagażniku nie było gołej blachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sdss napisał:

W FL ogołocili nadwozie z wyciszenia, przed do w bagażniku nie było gołej blachy.

Tak, wiem o tym. Ale za to poprawili światła, multimedia, i asystentów jazdy. Oprócz ogołocenia bagażnika również wpakowali styropian w przestrzeń pomiędzy drzwiami a nadkolami... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.