Skocz do zawartości

Stary Jaguar Xj


Chalek

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Chalek napisał:

Nooo właśnie

 

Wzięło na klasyka.

 

Podoba sie jaguar xj z roku 78.

 

Cenowo sa atrakcyjne bo ponizej 30k da sie kupic.

I pewnie tu jest haczyk? Az tak sie sypie to to?

 

@koNik wiesz cos?

Latwiej bedzie pytac co sie nie sypie... pytasz o stary brytyjski samochod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jaceq napisał:

Latwiej bedzie pytac co sie nie sypie... pytasz o stary brytyjski samochod...

To ze sie cos tam sypać bedzie to jest jasne, ale ten samochod nie bedzie robil tysiaca tygodniowo.

Kwestia czy bardziej niz w starym Cadillacu tudzież innym podobnym

Edytowane przez Chalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, Chalek napisał:

Nooo właśnie

 

Wzięło na klasyka.

 

Podoba sie jaguar xj z roku 78.

 

Cenowo sa atrakcyjne bo ponizej 30k da sie kupic.

I pewnie tu jest haczyk? Az tak sie sypie to to?

 

@koNik wiesz cos?

wrzuć proszę jakiegoś przykładowego linka, chętnie obejrzę :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o poprzednim modelu, ale ze 20-kilka lat temu X300 miał znajomy rodziców. Serwisu nie było, części hobbystycznie sprowadzał jeden chłopak w mieście. Wówczas, jako nowe auto …powiedzmy, że wymagał uwagi ;] Na chwilę obecną na drogach nie ma tego w ogóle. Pytanie czy te które przetrwały to elita rodu czy żywe trupy ;) 

Edytowane przez camel00
  • Kocham 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bergerac napisał:

super, ale ta historia o znalezieniu w Alpach do mnie średnio przemawia :)

 

Sprzedawca po marketingu w Wyższej Szkole Blacharstwa i Handlu Samochodami Używanymi ;]

Gdyby ściągnął go z Zakopanego to napisałby, że znaleziono u podnórza korony Tatr ;)

Znając życie to był w stanie wymagającym kosmetyki (stąd lakier i deska), pewnie z jakimś problemem którego w Szwajcarii naprawić się nie opłacało. Co niekoniecznie musi oznaczać, że auto jest złe ;) Jedynie to, że mając czas, miejsce i umiejętności, można takie auto sprowadzić za ułamek tej ceny.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Chalek napisał:

Cenowo sa atrakcyjne bo ponizej 30k da sie kupic.

Dołóż 13 tysięcy i kupisz nową dacie😁 i spokój na lata a nie takie coś. Za tyle kasy się nie kupuję używek ;l 

 

Wybacz nie mogłem się powstrzymać. Bo tu w każdym wątku o uzywce takie teksty padają. 

Auto fajne, sam bym takim pojeździl. 

  • Haha 3
  • Skonfundowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, camel00 napisał:

Piszesz o poprzednim modelu, ale ze 20-kilka lat temu X300 miał znajomy rodziców. Serwisu nie było, części hobbystycznie sprowadzał jeden chłopak w mieście. Wówczas, jako nowe auto …powiedzmy, że wymagał uwagi ;] Na chwilę obecną na drogach nie ma tego w ogóle. Pytanie czy te które przetrwały to elita rodu czy żywe trupy ;) 

 

Z kolei znajoma ma od jakichś 2 lat nowszego XJ8 (X350) chyba z 2007 i zasadniczo nic jej się nie psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, angrius napisał:

Dołóż 13 tysięcy i kupisz nową dacie😁 i spokój na lata a nie takie coś. Za tyle kasy się nie kupuję używek ;l 

wydaję mi się, że coś mylisz. Nowe Dacie, Tipo i pochodne są sugerowane wtedy gdy kupujący zastanawia się nad autem przykładowo 5-6 letnim klasy kompakt jako główne auto.

 

 Jeżeli ktoś kupuję takie auto jak ten Jag to na pewno nie będzie to tzw. daily-car a raczej 2, 3 czy któreś tam auto.

 

Chociaż kolega @koNik  już się wypowiedział a myślę, że jednak na jego opinii można polegać. 

  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, jacob24 napisał:

wydaję mi się, że coś mylisz. Nowe Dacie, Tipo i pochodne są sugerowane wtedy gdy kupujący zastanawia się nad autem przykładowo 5-6 letnim klasy kompakt jako główne auto.

 

 Jeżeli ktoś kupuję takie auto jak ten Jag to na pewno nie będzie to tzw. daily-car a raczej 2, 3 czy któreś tam auto.

 

Chociaż kolega @koNik  już się wypowiedział a myślę, że jednak na jego opinii można polegać. 

 

A jakieś włochate coś nie gryzie Cię w d4? :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kenickie napisał:

w d4? :P

Byłbym niezmiernie rad gdybyś rozwinął ten skrót. Audi A8 D4 znam, Toyotę o oznaczeniu D4D znam ale co oznacza d4. Spędzisz mi teraz sen z powiek;] w tyłek też mnie nic nie gryzie, jeszcze włochate, nie wiem co koledze po głowie chodzi;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.11.2019 o 17:10, Chalek napisał:

Nooo właśnie

 

Wzięło na klasyka.

 

Podoba sie jaguar xj z roku 78.

 

Cenowo sa atrakcyjne bo ponizej 30k da sie kupic.

I pewnie tu jest haczyk? Az tak sie sypie to to?

 

@koNik wiesz cos?

 

chimeryczne

kapryśne

awaryjne

drogie w eksploatacji 

drogie w naprawach

czesci mało

specjalistów, którzy potrafią obchodzic sie z silnikiem już zostało niewielu

nie trzyma wartości 

dosć "brzydko" się zestarzało

jakość wykonania i zachowania elementów przez lata dość mocno odbiega od niemieckiej konkurencji

 

ponadto zjajdź sobie interesujacy egzemplarz i się przejedź - zobacz czy na pewno ten kanapowiec Ci pasuje.

 

badałem trochę informacje pod kątem XJS v12

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.