Skocz do zawartości

Powerbank rozruchowy do samochodu


deltabox

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, deltabox napisał:

Miał ktoś styczność i testował powerbanki do odpalania fury? Potrzebuję do silników benzynowych.

Działają jeśli jest zamontowany akumulator w aucie i ma jakieś resztki energii. Bez aku to już trochę loteria. Małe, litrowe silniki odpalają.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joki napisał:

Przy większych silnikach raczej tak. Małe jednostki daje radę. Odpalałem.

W dwulitrowym Subaru z automatem zrobił dwusekundowe łiii i umarł. Sprawdzałem dwie różne sztuki. Dopiero podpięcie drugiego aku odpaliło bez problemu. Myślę że jakby mu trochę prądu brakowało do odpalenia to taki powerbank by pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, deltabox napisał:

Napiszcie konkretne firmy czy modele

Nie pamiętam. Jakiś przypadkowy. To było kilka lat temu. Mój sąsiad, garażowy lakiernik miał. Za pierwszym razem go wyśmiałem kiedy wyciągnął popierdułkę wielkości paczki fajek i się podpina pod zaciski. Po chwili mina mi zrzędła.

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar teraz na wyprzedaży 11.11 na ali kupić albo xiaiomi albo baseusa.

Duże nie jest, podręczne w aucie zawsze można wrzucić jak uratuje to ok jak nie zawsze telefon i pomoc drogowa zostaje ;)

 

Biorąc pod uwagę fakt, że całkiem niedawno zastępczak GS300 z V6 pod maską odpalił przy pomocy akumulatorka z Sejczento... to czemu nie z takiego powerbanka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam BlitzWolf i działa świetnie, kosztował ok. 270 zł u majfriendow, ale już nie jest dostępny, za to są dziesiątki podobnych.

Generalnie urządzenie genialne i godne polecenia. Mój uratował już dobrych kilka samochodów w potrzebie od 1.2 benzyna do 2.7 TDI. 1.2 benzyna to kręci bez akumulatora w samochodzie jak dziki, 3 razy z rzędu odpaliłem bez problemu.

W środku mojego egzemplarza jest aku Li-Po 11,1 V (3S) 2200 mAh. Generalnie to są akumulatory modelarskie, łatwo dostępne w razie potrzeby.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kanu napisał:

Ja mam zamiar teraz na wyprzedaży 11.11 na ali kupić albo xiaiomi albo baseusa.

Duże nie jest, podręczne w aucie zawsze można wrzucić jak uratuje to ok jak nie zawsze telefon i pomoc drogowa zostaje ;)

 

Biorąc pod uwagę fakt, że całkiem niedawno zastępczak GS300 z V6 pod maską odpalił przy pomocy akumulatorka z Sejczento... to czemu nie z takiego powerbanka :)

 

Dokładnie mam takie samo postanowienie i w zakładkach mam Mai i Baseusa. Niestety od dwóch tygodni cena podnosi się w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj tego, ale się pospieszyłem bo 11.11 30zł taniej, wysyłka z o dziwo z Polski, zobaczymy jak przyjdzie:

https://pl.aliexpress.com/item/33057457396.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.224b5c0fo8S8jZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Spajdi napisał:

Ja mam BlitzWolf i działa świetnie, kosztował ok. 270 zł u majfriendow

Może troche nie na temat ale przez 3 dni odpalałem 2 litrową benzynę z takiego akumulatora https://allegro.pl/oferta/akumulator-zelowy-agm-ytz14s-12ah-230a-ktm-950-990-8349414662

- aukcja przypadkowa

Oczywiscie wieczorem doladowywałem ale 6 czy 7 uruchomień w ciagu dnia przezywał.... -  miesiąc październik....własny akumulator w aucie był ale  po właczeniu świateł pokazywał nieco powyzej 11 V ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.11.2019 o 19:25, deltabox napisał:

Kupiłem dzisiaj tego, ale się pospieszyłem bo 11.11 30zł taniej, wysyłka z o dziwo z Polski, zobaczymy jak przyjdzie:

https://pl.aliexpress.com/item/33057457396.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.224b5c0fo8S8jZ

 

Zamówiłem wczoraj, zobaczymy jak to się sprawdzać będzie przy jakiejś okazji ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, muzz napisał:

Tez zamówiłem i mam nadzieje, że jak akumulator zacznie niedomagać to i z 4.3l sobie poradzi ;)

Akumulator ma już ponad 4 lata i przy odpalaniu spada do 10V a czasami i niżej. 

Nie lepiej wymienić akumulator?:hmm: Fakt, jestem z tych, którzy gdy trzeba akumulator zawczasu wymieniają, a nie jakimiś wynalazkami się podniecają. Wymiana i tak jest nieuchronna, ale jeżeli ktoś lubi, to czemu nie :hmm:

Edytowane przez krowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie miał problem akumulator to zostanie wymieniony (jak któregoś dnia będzie problem z odpaleniem) ale póki działa nie zamierzam do niego zaglądać i go wymieniać na zaś ;)

nie popadajmy w paranoję :P 

poza tym czasami też jest tak, że przez 2-3 dni trzeba bez zmiany jakoś sobie poradzić...sklepy najczęściej czynne są w godzinach mojej pracy i zanim poukładam sobie wszystko, żeby podjechać i zmienić to te kilka dni mija...

powerbanka kupiłem w razie czego jako wspomożenie doraźne, żeby nie bawić się w kable, znalezienie chętnego, żeby do mnie podjechać i stracić czas itd...

a przy okazji, no właśnie, jest to porządnie wykonany powerbank...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.