Skocz do zawartości

Fabia 1.0


Danielpoz.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minutes ago, Danielpoz. said:

Ma być nowe z fakturą vat. 

 

500 naprawde są fajne👍

 

To spokojnie znajdzies nowe w budzecie 45 kPLN :ok:

IMHO nie ma ladniejszego auta do miast dla mlodej dziewczyny :)

https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-500-pop-1-2-69-km-2019r-zamow-on-line-ostatnie-sztuki-ID6DnhKm.html#d3ed84d03d

https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-500-pop-1-2-69-km-2019r-zamow-on-line-ostatnie-sztuki-ID6DnhKm.html#d3ed84d03d

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rwIcIk napisał:

Niech sama wybierze - daj propozycje, niech obejrzy. Kobieta może mieć odmienny gust od Twoich oczekiwań ;]

 

Racja ale traktujemy to jako narzędz do przemieszczania a idea jest taka że ja mam mieć spokój. 

 

Co do oczekiwań to przy tym budżecie nie ma szans czegoś więcej wymagać jak i wybór modeli mocno ograniczony. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem salon Daci i Reno bo są w jednym budynku. 

 

Sandero odpada bo wnętrze jezt co by nie mówić kiepskie. Z zewnąrz auto znałem więc tu żadnego rozczarowania nie było. 

Sandero 75KM w cenie 42tyś zł. Lakier metalik ale zwykłe radio i brak czujników parkowania. 

 

Dostałem ofertę na Clio 90 KM za 49tyś zł. Kolor biały ale rado z AA, tempomat, czujniki cofania. Wizualnie bardzo ładne a co do wnętrza bije na głowe Sandero razem z Fabią 😀 Sandero wnętrzem zupełnie przegrywa. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Danielpoz. said:

Odwiedziłem salon Daci i Reno bo są w jednym budynku. 

 

Sandero odpada bo wnętrze jezt co by nie mówić kiepskie. Z zewnąrz auto znałem więc tu żadnego rozczarowania nie było. 

Sandero 75KM w cenie 42tyś zł. Lakier metalik ale zwykłe radio i brak czujników parkowania. 

 

Dostałem ofertę na Clio 90 KM za 49tyś zł. Kolor biały ale rado z AA, tempomat, czujniki cofania. Wizualnie bardzo ładne a co do wnętrza bije na głowe Sandero razem z Fabią 😀 Sandero wnętrzem zupełnie przegrywa. 

 

Sandero to stary model, ktory za chwile bedzie mial nastepce.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Danielpoz. napisał:

ostałem ofertę na Clio 90 KM za 49tyś zł. Kolor biały ale rado z AA, tempomat, czujniki cofania. Wizualnie bardzo ładne a co do wnętrza bije na głowe Sandero razem z Fabią 😀 Sandero wnętrze

 

Ale za 49 to już masz 100 KM Sandero w bogatszej wersji :)

Ale Clio w sumie ładne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Danielpoz. napisał:

Sandero 75KM w cenie 42tyś zł. Lakier metalik ale zwykłe radio i brak czujników parkowania. 

 

Dostałem ofertę na Clio 90 KM za 49tyś zł.

Sandero za chwilę będzie nowe i pewnie niewiele droższe od obecnego a już z systemami bezpieczeństwa, przynajmniej tymi obowiązkowymi w EU, także nie ma sensu kupować starego za takie pieniądze. 

Stare clio za 50k to też oferta, która d... nie urywa. Za tyle można już pewnie szarpnąć clio5, a napewno nową corsę. 

Edytowane przez iwik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Sandero to stary model, ktory za chwile bedzie mial nastepce.

Clio to też stary model bo mowa o 4. 

 

Byłem w Właśnie w Oplu. Nowa Corsa, biała  w podstawowej wersji 59tyś Auto naprawdę fajne wizualnie. Cenowo w moim przypadku nie wchodzi w grę. Była też stara Corsa za 54tyś w jakieś limitowanej wersji 120, metalik, alu ale zwykłe radio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Danielpoz. said:

Clio to też stary model bo mowa o 4. 

 

Byłem w Właśnie w Oplu. Nowa Corsa, biała  w podstawowej wersji 59tyś Auto naprawdę fajne wizualnie. Cenowo w moim przypadku nie wchodzi w grę. Była też stara Corsa za 54tyś w jakieś limitowanej wersji 120, metalik, alu ale zwykłe radio. 

 

A co to jest zwykle radio? ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Maciej__ napisał:

Nawet na fotkach widac, ze ma jedno i drugie.

Gorzej jak fotki z ogłoszenia są poglądowe, a opis to sugestia co może mieć. 

Edytowane przez ZUBERTO
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Raczej zaden dealer by nie zamowil obecnie auta bez klimy i radia...

Ja osobiście nie spotkałem.sie we fiacie żeby już nie była montowana klimatyzacja. Musiałby to być naprawdę dziki kraj.

Wogole jeszcze takie auta się produkuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł jednak na Corse. Możliwe że kupię tą która tu była linkowana. Dostałem ponownie specyfikacje i faktycznie był błąd. Ma klimatyzacje no i radio. Cena wystawiona 49700 i za tyle chcą sprzedać... 

Mam jeszcze ofertę z Bydgoszczy za 50500zł ale ma pakiet z lepszym radiem i czymś tam jeszcze. Oczywiście stare roczniki. Dopłata 2500zł do rocznika 2020r

 

Z Clio zrezygnowałem bo Corsa chyba młodziej wygląda😏

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2020 o 19:31, HARDTECHNO napisał:

Ja osobiście nie spotkałem.sie we fiacie żeby już nie była montowana klimatyzacja. Musiałby to być naprawdę dziki kraj.

Wogole jeszcze takie auta się produkuje? 

Fiat Fiorino. Nówka bez klimy, radia i centralnego zamka. W zeszłym roku można było taką wersję zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, marcindzieg napisał:

Fiat Fiorino. Nówka bez klimy, radia i centralnego zamka. W zeszłym roku można było taką wersję zamówić.

A to roboczy wół.myslalem całkiem o gamie tylko tipo,500,panda,Lancia Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem po internetach a w Poznaniu jest dostępna od ręki. 

Pomarańczowa z pakietami "Premium edition" i "pakiet parkowania" (kamera plus czujniki), pełne koło zapasowe. 

Wynegocjowana i zaliczkowana na 52500zł rocznik 2020.

Jedyny minus że zarejestrowana we wrześniu. 

 

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Danielpoz. napisał:

Przyznać musze że faktycznie wizualnie Corsa wygrywa po całości z Fabią.

 

Po przemyśleniach jest sprawiedliwie. Choć komuś z boku wydawać może się to dziwne😏

 

Niech się zamienią na dwa, trzy dni i opiszą co lepiej a co gorzej w jednym i drugim aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.