Skocz do zawartości

Opel Insignia


Cinos

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Cinos napisał:

 

tyle kasy a taki kibel...

 

Ten fotel pasażera na końcu mnie rozwalił ;]

 

Deska rozdzielcza bardzo ladna :ok:

 

Moim zdaniem gość niepotrzebnie się upiera aby ten serwis w Katowicach mu to auto naprawił.

Powinien dawno zrozumieć, że ten serwis nie potrafi naprawić samochodu i zwyczajnie pojechać w inne miejsce.

Nie ma co wymagac od wróbla aby był kanarkiem.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cinos napisał:

tyle kasy a taki kibel...

Ile kasy? Opel to jest najtańsza marka samochodów jak Fiat, Skoda i Dacia. Nie wiem co chciał osiągnąć autor publikując ten film, ale z takimi wymaganiami powinien sobie kupić Maserati, a jak go nie stać to zrozumieć że minął się z powołaniem. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, amazaque napisał:

Ile kasy? Opel to jest najtańsza marka samochodów jak Fiat, Skoda i Dacia. Nie wiem co chciał osiągnąć autor publikując ten film, ale z takimi wymaganiami powinien sobie kupić Maserati, a jak go nie stać to zrozumieć że minął się z powołaniem. 

Odklejona przednia szyba w nowym aucie to nie jest norma nawet indyjskich autach:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnego wariata znalazłem na YT gdy kupowałem Astrę. Chyba całe 10+ nieistniejących usterek udało mu się znaleźć, ale na to jest ssanie, ma wyświetlenia i google wysyła mu przelewy.

  • Lubię to 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ⠀ napisał:

Podobnego wariata znalazłem na YT gdy kupowałem Astrę. Chyba całe 10+ nieistniejących usterek udało mu się znaleźć, ale na to jest ssanie, ma wyświetlenia i google wysyła mu przelewy.

ale chyba wibrujacy fotel czy krzywo deska to nie jest coś normalnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, volf6 napisał:

Odklejona przednia szyba w nowym aucie to nie jest norma nawet indyjskich autach:)

 

Pytanie czy auto nie zostało czasem uszkodzone w transporcie, i kiepsko poskładane :hmm: 

 

 

5 minut temu, Cinos napisał:

ale chyba wibrujacy fotel czy krzywo deska to nie jest coś normalnego?

 

Śmierdzi mi to jakąś naprawą już po wyjeździe z fabryki.

Edytowane przez swienty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba wibrujacy fotel czy krzywo deska to nie jest coś normalnego?
To jest coś normalnego, bo nie ma równo spasowanych desek. Czasem tylko szpary mają 2cm grubości, a czasem na 2 mikrometry. Swoją drogą nie wiem po co to oglądasz. Dla ciebie przecież zawsze golfik był na topie.

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest coś normalnego, bo nie ma równo spasowanych desek. Czasem tylko szpary mają 2cm grubości, a czasem na 2 mikrometry. Swoją drogą nie wiem po co to oglądasz. Dla ciebie przecież zawsze golfik był na topie.

tapatalked


No jednak powinno byc dobrze poskladane. Duze szpary to przedada. Te wibracje, o ile gosc jie scemnia to musi byc jakis wiekszy problem z kolami albo z ukladem napedowym.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ⠀ napisał:

To jest coś normalnego, bo nie ma równo spasowanych desek. Czasem tylko szpary mają 2cm grubości, a czasem na 2 mikrometry. Swoją drogą nie wiem po co to oglądasz. Dla ciebie przecież zawsze golfik był na topie.

tapatalked
 

Oglądam trochę kanałów o autach i wyskoczyło mi w proponowanych.

Dla mnie jeśli chodzi o top w kompaktach to jednak to jest A3 polift :) ale Golf też jest wysoko biorąc pod uwagę jakość wykonania i ergonomię.

W Oplach najbardziej mnie dziwi wyświetlacz, czemu jest tak mało kolorowy, kontrastowy, nie wiem jak to nazwać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam trochę kanałów o autach i wyskoczyło mi w proponowanych.

Dla mnie jeśli chodzi o top w kompaktach to jednak to jest A3 polift  ale Golf też jest wysoko biorąc pod uwagę jakość wykonania i ergonomię.

W Oplach najbardziej mnie dziwi wyświetlacz, czemu jest tak mało kolorowy, kontrastowy, nie wiem jak to nazwać.

 

 

Z oplem należy przyjąć że to marka dla biednych, niewiele różni się od Fiatów, Dacii i innych Sang Youngów.

Z czegoś wynika to że za tak samo wyposażonego Golfa, z 200hp pod nogą mogę mieć... Dwie Astry tak samo wyposażone.

 

tapatalked

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kravitz napisał:

 

Ten fotel pasażera na końcu mnie rozwalił ;]

 

Deska rozdzielcza bardzo ladna :ok:

 

Moim zdaniem gość niepotrzebnie się upiera aby ten serwis w Katowicach mu to auto naprawił.

Powinien dawno zrozumieć, że ten serwis nie potrafi naprawić samochodu i zwyczajnie pojechać w inne miejsce.

Nie ma co wymagac od wróbla aby był kanarkiem.

 

Tez tak mysle. Mnie kiedys fotel drzal od niewywazonego kola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rado_ napisał:
5 godzin temu, Cinos napisał:
ale chyba wibrujacy fotel czy krzywo deska to nie jest coś normalnego?

W plebsowozach jest.

Bzdura. I co to wogole za okreslenie plebsowoz? Ze niby ten kto jezdzi w mesiu to arystokrata jakis?

Edytowane przez norbert123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam astrę K 1.4 125 koni
dobijam do 250 tysięcy km
silnik miał się rozlecieć po 100 tysiącach
skrzynia biegów miała paść po 20 tysiącach
sprzęgło i wysprzęglik podobnie
a auto śmiga dalej jak nowe.
Porównując z samochodami marek Skoda, VW, Ford, Kia, Hyundai to moje auto jakoś dziwnie cały czas jeździ;), a samochody ziomków z konkurencji już po wymianie silników, skrzyń biegów, sprzęgieł itp, u mnie wszystko oryginał, łącznie z zawieszeniem oraz turbiną...skórzaną kierownicę jedynie lekko załatwiłem obrączką...,a tak to zero zużycia.
A i uważam,że na śląsku nie ma żadnego godnego serwisu Opla oraz Skody, wszędzie wymieniacze;).

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemem Opla jest to, że robi samochody, które są wizualnie ładne, kuszą wyposażeniem etc. po których użytkownik wiele sobie obiecuje jednak z czasem wychodzi taniość Opla. Od tapicerki po jakieś spinki. Porównując taką Omegę z Astrą trzeba przyznać, że Omega niczego nie udawała. Tam się czuło, że materiały i wykonanie jest lepsze niż w takiej Astrze mimo upływu lat. Passat przy Omedze wyglądał jak ubogi krewny. Szkoda, że tak dalej nie jest. Teraz przesiadając się z Astry od Insygni nie ma takiego przeskoku- ot auto trochę większe, wykonanie podobne. Przynajmniej ja mam takie odczucie. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile kosztowala Astra z 1.6 200 podobnie skrojona co GTI?
Do GTI trzeba trochę dorzucić żeby mieć taki setup (graty typu elektryczny bagażnik itp są za dopłatą, chyba nawet android auto nie ma w serii). Mnie Astra kosztowała circa 90, ale prawie cztery patyki dałem za 5y gwarancji, więc to generalnie trudno podliczyć. Inna sprawa że golf jest prawie sekundę szybszy do setki, to inne auta.

tapatalked

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.