Skocz do zawartości

Cabrio/Coupe do 17tys zł


kris1983

Rekomendowane odpowiedzi

W takim cabrio/coupe za 17 tysięcy, nawet jeśli formalnie będzie ono 4-miejscowe, to nie chciał bym być na miejscu osób siedzących z tyłu.

Na co dzień jeżdżę Celicą coupe i z tyłu normalnie siedzą wyłącznie moje 9-letnie córki. Syn lat 12 mocno narzeka.

 

Gdyby nie to ostatnie "najważniejsze" wymaganie poleciłbym Ci Merce SLK - bo fajny i miewał mocne silniki.

Spełniający warunki może być w203 w wersji sportcoupe - masz tam 4 miejsca, znajdziesz silniki po 190+ KM. Fajnie to się prowadzi, jest nowocześnie wyposażone i dość niezawodne. Nieco gorzej z rudą......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bartłomiej napisał:

W takim cabrio/coupe za 17 tysięcy, nawet jeśli formalnie będzie ono 4-miejscowe, to nie chciał bym być na miejscu osób siedzących z tyłu.

 

Przesadzasz.:skromny:

Saab 93 cabrio np. będzie spoko i spełnia wszystkie wymagania.

W124CE też spełnia (bo rocznik jest podany alternatywnie) i z tyłu miejsce jest.:oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja,
wymyslilem sobie zakup cabrio badz tez jakiegos coupe.Rocznik najlepiej po 2000r.  silnik raczej cos mocniejszego najlpiej benzyna/LPG
 
Wazne zeby naprawy mnie nie zjadly.Auto bedzie na weekendowe wycieczki.Najwazniejsze musi byc 4 os 
Renault Megane CC cabrio coupe
Fajny szklany dach chowany automatycznie
Z tyłu na przejażdżkę znośnie z miejscem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kris1983 napisał:

heja,

wymyslilem sobie zakup cabrio badz tez jakiegos coupe.Rocznik najlepiej po 2000r.  silnik raczej cos mocniejszego najlpiej benzyna/LPG

 

Wazne zeby naprawy mnie nie zjadly.Auto bedzie na weekendowe wycieczki.Najwazniejsze musi byc 4 os 

Polecam 308 CC , fajne Cabrio i fajne Coupe.

Jam mam  1.6 VTI , 120KM /(jakbym miał jeszcze raz to kupić ,  szukałbym150KM bo auto waży dość dużo) , z miejscem z tyłu nie jest tak źle , nie mam LPG - nie opłaca mi się .

Moja jednostka napędowa to znana produkcja koncernu PSA (BMW , MINI)

Cięźko będzie w PL zdobyć coś fajnego (jak będę sprzedawał dam znać ;) )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DamU napisał:

Przesadzasz.:skromny:

Saab 93 cabrio np. będzie spoko i spełnia wszystkie wymagania.

W124CE też spełnia (bo rocznik jest podany alternatywnie) i z tyłu miejsce jest.

Myślę, że nie przesadzam. Większość coupe za 17 tysi nie zaoferuje Ci za wiele miejsca z tyłu. Może i są wyjątki, ale akurat Saaba to bym sie bał kupić ze względu na ograniczony serwis oraz koszty części. Myślę, że zaproponowany przeze mnie W203 bądź BMW E36 (bądź nawet E46) w wersji coupe dadzą mnóstwo frajdy z jazdy. Sztuką będzie znaleźć zadbany egzemplarz, zwłaszcza ze stajni BMW. Gwiazdę Sportcoupe kupowały sobie średnio-majętne kobietki bądź tatusiowie swoim nastoletnim córeczkom.

 

W124CE akurat mam :):) i wiem, że z tyłu oferuje sporo miejsca. Ale to zupełnie inny styl jazdy w porównaniu z akapitem powyżej. Zaproponowałbym ten model, ale widziałem wzmiankę o roczniku 2000 wzwyż. Moje W124 szuka właśnie nowego właściciela i będę za nie chciał dużo mniej, niż te 17 tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kris1983 napisał:

 

Wazne zeby naprawy mnie nie zjadly.Auto bedzie na weekendowe wycieczki.Najwazniejsze musi byc 4 os 

 

jak kiedyś znudzi mi się MX-6 popatrzę w kierunku RX8, za szybkie nie jest ale oryginalności ani urody nie można jej odmówić, w dodatku RWD.

 

Koszta mogą się wiązać z remontem silnika ale równie dobrze nie muszą od razu. Kupując tego typu auto trzeba się niestety liczyć z ew. kosztami:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2019 o 09:24, kris1983 napisał:

heja,

wymyslilem sobie zakup cabrio badz tez jakiegos coupe.Rocznik najlepiej po 2000r.  silnik raczej cos mocniejszego najlpiej benzyna/LPG

 

Wazne zeby naprawy mnie nie zjadly.Auto bedzie na weekendowe wycieczki.Najwazniejsze musi byc 4 os 

 

Accord CG2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2019 o 13:21, AstraC napisał:

Astra II coupe? 2.0T 192KM?

Miałem,polecam ten silnik jak i auto,ale obecnie ciężko będzie znaleźć egzemplarz w sensownym stanie,a jeszcze w takim kolorze jak ja miałem to wręcz niemożliwe.;]

DSC_0123.JPG

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volvo c70. Maksymalna nietuzinkowość,świetne silniki Turbo. Dość droga eksploatacja. Ale bedąc posiadaczem czujesz ,że jeżdzisz wyjątkowym autem.

Ewetualnie coś nowszego tj. Peugeot 407 Coupe. Aktualnie posiadam. Nie taki francuz straszny jak go malują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.