Skocz do zawartości

OTI 2019 - Warka


_sky_

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś się wybiera?
Z tego co pisze Gazfan (czy może raczej Wawa4x4), to ma być ostatnia edycja :( 
Mam nadzieję, że będzie jak poprzednim razem. Też mówił, że koniec i w ogóle, ale jednak pociągnął temat.

http://www.otidlachoinki.pl/

Edytowane przez _sky_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szyman napisał:

jak znajdę pilota to będę. 

 

 

Szukaj, szukaj. Mogę się jeszcze zapytać somsiada, też tutaj kiedyś pisał. 
Mapy i kompas ogarnia, to tym bardziej da radę z roadbookiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś straciłem ochotę do OTI. 

I terminowo nie pasuje, jak zawsze. Kurna, mają wyczucie do moich planów..

Wawa4x4 nie istnieje, środowisko się poróżniło. 

 

Ludzi zepsuł pieniędzy smak..

 

W zeszłym roku na WOŚP było malutko ludzi.. 

 

gaśnie temat.

Chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem, było fajnie. Co prawda OeSy 99% takie samie jak w zeszłym roku, trasa też bardzo podobna.

Ale klimat był.

Spotkałem się ze znajomymi, heloł @dellti;) Tylko pomachaliśmy sobie, nie udało się osobiście ;]
Nastolatki, zabrane na zabawę, zadowolone i wymęczone :) 
Córa kolejny raz na imprezie off, ale jej chłopak i jego siostra pierwszy raz.

Z reakcji wywnioskowałem tyle, że:
- OeSy - mega fun
- Dojazdówki - trzeba szukać fotozagadek, może być
- Pilotowanie - super
- Czekanie w kolejce do sprawnościówki - nuuuuuuda :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super, jak to na choince ;) W tym roku udało nam się wyjechać wcześnie z bazy, więc cała trasę ze wszystkimi fotozagadkami i próbami skończyliśmy chwilę przed 12-tą. Najdłuższe czekanie w kolejce przed próbami trwało może 5 minut, więc przed zjazdem na bazę zdążyliśmy jeszcze zaliczyć jedzonko i solidne umycie patrola.  Ogólnie jestem zadowolony, szkoda tylko że musieliśmy zbierać się już po 14-tej :( Niestety popołudniowe imprezy rodzinne mają swoje prawa ;), więc ominęło mnie zakończenie imprezy. Było coś ciekawego? 

 

@_sky_, miałem nadzieję że chociaż chwilę pogadamy, wypatrywałem cię w tej drewutni, ale chyba później przyjechaliście. Będzie jeszcze wiele okazji, w przyszłym roku zamierzam trochę więcej pojeździć. U mnie na szczęście też bez widocznych strat, może się po prostu starzeję :)

 

@mati1.6dohc, mimo wszystko żałuj, że nie byłeś :) Impreza dobrze zorganizowana, można było się chwilę pobawić. Szkoda że ekipa z w4x4 się trochę pożarła, nie znam szczegółów, ale  trzeba mieć nadzieję, że wyjdzie z tego coś dobrego. Niestety takie życie, w każdej grupie ludzi po kilku latach zaczynają się jakieś wewnętrzne spory.

 

Do zobaczenia na wośp :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2019 o 10:13, dellti napisał:

 

@mati1.6dohc, mimo wszystko żałuj, że nie byłeś :) Impreza dobrze zorganizowana, można było się chwilę pobawić. Szkoda że ekipa z w4x4 się trochę pożarła, nie znam szczegółów, ale  trzeba mieć nadzieję, że wyjdzie z tego coś dobrego. Niestety takie życie, w każdej grupie ludzi po kilku latach zaczynają się jakieś wewnętrzne spory.

 

Do zobaczenia na wośp :)


zawsze żałuję. Kilka razy stałem na os jako mikro-org.

ale ostatnimi czasy jakoś nie mogłem trafić.

Cieszę się, że wyszło dobrze 👍

 

Oglądałem fotografie- ależ zmienił się profil aut. Patrole chyba w mniejszości, vitar brak, uaz brak..   Stary jestem 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.