Skocz do zawartości

no i jest


HelixSv

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 11.12.2019 o 09:45, koNik napisał:

 

sądząc po minie to myślę że myślał że się rozładował ;] 

a Ty tam w Szwecji to musisz szczególniej nawet uważać na cegły ;] 

zresztą przecież 8s do 100 to nie jest jakiś szał pyty dziś, pierwsze lepsze TSI go wyrobi ;] 

 

Nie w tym rzecz. W takim i3 gdy postanowisz się ścigać to się ścigasz. W aucie spalinowym od postanowienia do ścigania mija tyle czasu, że i3 już sobie pojechało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ryb napisał:

 

Nie w tym rzecz. W takim i3 gdy postanowisz się ścigać to się ścigasz. W aucie spalinowym od postanowienia do ścigania mija tyle czasu, że i3 już sobie pojechało.

 

 

Nie bardzo rozumiem o czym mówisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2019 o 10:27, koNik napisał:

 

generalnie to jak się tak obiektywnie to porówna - auta podobnej klasy i tej samej mocy to naprawdę nie wiem czym się podniecać ;] 

 

http://www.zeperfs.com/duel5481-916.htm

 

 

Przejedź się. Też mam auto szybsze niż to i3 ale napęd elektryczny w BMW odpowiada na pomysły kierowcy w inny sposób niż spalinowy. Elektryk zawsze na pierwszych kilku metrach wysunie się do przodu i to daje te wrażenie dynamiki. Bo moment jest natychmiast.

 

Edytowane przez Ryb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ryb napisał:

 

Przejedź się. Też mam auto szybsze niż to i3 ale napęd elektryczny w BMW odpowiada na pomysły kierowcy w inny sposób niż spalinowy. Elektryk zawsze na pierwszych kilku metrach wysunie się do przodu i to daje te wrażenie dynamiki. Bo moment jest natychmiast.

 

 

Jeździłem Tesla wiem o czym mówisz. lepiej jeździłem też GTRem który łoi ta Teslę jak chce. Przejedź się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tom111 napisał:

 

 Tego GTR to będzie można porównywać z nowym Roadsterem, a nie z autami rodzinnymi tesli ;]

 

Pożyjemy zobaczymy.

Ryb pisał o przyspieszeniu więc mówię o przyspieszeniu ;)

Tak czy siak taki GTR poza przestronnością wnętrza i ciszą (chic w Tesli trzeba być fanem też sokowirówek - nie każdy jest) w zasadzie w każdym aspekcie jest lepszy zaczynając od zasięgu, prędkości przelotowej autostradowej a na skręcaniu i hamowaniu kończąc. Ile pojedziesz Tesla km trzymając cały czas 200kmh? Serio pytam ;)

 

Ja nie mam nic do aut elektrycznych sam bym sobie przerobił jakaś Ładę na prąd natomiast właśnie dlatego tu wchodzę bo ciekawią mnie ludzie którzy na siłę sobie lubia utrudniać życie jak np ja ;]

Podziwiam Was, w końcu Wam się znudziły te wszystkie hatchbacki i Mondea i szukacie czegoś ciekawszego. Narazie auta elektryczne są co prawda sumarycznie mniej więcej na +/- wcześnie powojennym poziomie ogolnej praktyczności spalinowek ale czekam na przełomy w ladowaniu i trzymam kciuki ;) Kto wie może kiedyś pojadę czymś elektrycznym na Magadan ;]

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, koNik napisał:

Tak czy siak taki GTR poza przestronnością wnętrza i ciszą (chic w Tesli trzeba być fanem też sokowirówek - nie każdy jest) w zasadzie w każdym aspekcie jest lepszy zaczynając od zasięgu, prędkości przelotowej autostradowej a na skręcaniu i hamowaniu kończąc. Ile pojedziesz Tesla km trzymając cały czas 200kmh? Serio pytam ;)

 

Sportowy GTR na tor jest świetny, do miasta już średnio. Rodzinna Tesla do miasta jest świetna, na tor już średnio. Jest mało ludzi którzy swoimi samochodami jeżdżą 200km/h, a takich którzy trzymają taką prędkość cały czas, jeszcze mniej ;]

 

40 minut temu, koNik napisał:

ciekawią mnie ludzie którzy na siłę sobie lubia utrudniać życie jak np ja ;]

 

Ludzie są różni, dla jednego coś będzie utrudnieniem, a dla drugiego to samo będzie urozmaiceniem. Dzięki temu świat jest ciekawszy, a zastanawianie się co komuś innemu pasuje, też jest utrudnianiem sobie życia ;)

 

44 minuty temu, koNik napisał:

Podziwiam Was, w końcu Wam się znudziły te wszystkie hatchbacki i Mondea i szukacie czegoś ciekawszego.

 

O to chodzi, życie jest zbyt krótkie, jedni lubią próbować nowych rzeczy, inni wolą starocia i dobrze, bo dla wszystkich by nie starczyło zabawek :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.