Skocz do zawartości

pistolet do malowania ścian


chris_66

Rekomendowane odpowiedzi

używałem pomalowałem całą chałupę i garaż w środku rewelacja szybko sprawnie. Ważne nie każda farba ma zastosowanie do takiego malowania. Efektem ubocznym jest odkurz co wiąże sie z oklejeniem elementów których nie malujemy. Mam i mogę polecić ten model nie jest to budżetówka ale warto  https://allegro.pl/oferta/pistolet-malarski-wagner-w590-8458028461  Nie wyobrażam sobie obecnie innego malowania ścian, płotów.....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, chris_666 napisał:

ma ktoś, używa, jakieś opinie

 

oczywiście taki bez kompresora tylko plujący farbą

 

jakieś budżetowe rozwiązanie mnie interesuje

Również mam wagnera 565

Uzywalem go do sufitow i ścian przy remoncie jak wszystko szło na biało 

Teraz leży i się kurzy bo nie widzę dla niego zastosowania np przy odswierzeniu pokoi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chris_666 napisał:

no właśnie, wagner to pistolet z powietrzem

 

a mi chodzi o pistolet bez powietrza, taki co maluje samą farbą

 

niemniej odpuszczam temat, nie ma takiego wynalazku w sensownej cenie i amatorskiej wielkości

Chcesz pistolet hydrodynamiczny - dobry wybór.

 

Kupujesz jeden z tych:

https://allegro.pl/listing?string=pistolet hydrodynamiczny

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, maras77 napisał:

Chcesz pistolet hydrodynamiczny - dobry wybór.

 

Kupujesz jeden z tych:

https://allegro.pl/listing?string=pistolet hydrodynamiczny

 

 

 

tanie to to nie jest, muszę zapytać w wypożyczalni

ale dzięki za naprowadzenie na to czego potrzebuję, szukałem właśnie czegoś małego jak te od wagnera i nic wartego uwagi nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chris_666 napisał:

 

tanie to to nie jest, muszę zapytać w wypożyczalni

ale dzięki za naprowadzenie na to czego potrzebuję, szukałem właśnie czegoś małego jak te od wagnera i nic wartego uwagi nie znalazłem

Te sprzety trxymaja cenę. Kupisz za 900, sprzedasz za 700 na olx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chris_666 napisał:

tanie to to nie jest, muszę zapytać w wypożyczalni

1 dzień przygotowań w postaci obklejania folią tego, czego nie malujesz, potem za 200 zł wypożyczasz agregat na jeden dzień i masz robotę zrobioną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , ja kupiłem taki myk :)

 

https://www.leroymerlin.pl/narzedzia-reczne/pedzle-walki-kuwety/walki-malarskie/walek-malarski-handi-roller-o407002-poj-0-55-l-dl-300-cm-wagner,p30492,l756.html?gclid=Cj0KCQiArdLvBRCrARIsAGhB_swoT7qBRpuHMKoFkjzqrUggfN9uFA1zGWqzOJfr2kNaua0HXC_OtScaAq2aEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

 

Bo pistoletem mnie denerwowało że trzeba wszystko oklejać dokładnie :( , pierwsze pomalowałem wszystkie sufity białym a pozniej ściany , jedyna wada to powinien miec wiekszy teleskop plus czyszczenie troszke zajmuje , ale nie musze ciagle siegać do wiadra po farbe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Używałem nie powiem czy 100% tego modelu ale cenowo i z wyglądu mniej więcej to (oczywiście też Bosch). Powiem tak... da się tym nawet ładnie pokryć ale hałasu przy tym sporo i musiałem blisko ściany trzymać przez co niezbyt duży obszar malowałem więc zysk na prędkości w stosunku do wałka porywający nie był. Ale w sumie może trochę łatwiej. Może też ja się nie umiałem tym poprawnie posłużyć albo niesłusznie jakieś teorie z pistoletu lakierniczego dorabiałem 😛 Podsumowując ja bym chętnie takimi sprzętami malował ale tak naprawdę komfortowo to pewnie muszą być większe i droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rusala napisał:

Używałem nie powiem czy 100% tego modelu ale cenowo i z wyglądu mniej więcej to (oczywiście też Bosch). Powiem tak... da się tym nawet ładnie pokryć ale hałasu przy tym sporo i musiałem blisko ściany trzymać przez co niezbyt duży obszar malowałem więc zysk na prędkości w stosunku do wałka porywający nie był. Ale w sumie może trochę łatwiej. Może też ja się nie umiałem tym poprawnie posłużyć albo niesłusznie jakieś teorie z pistoletu lakierniczego dorabiałem 😛 Podsumowując ja bym chętnie takimi sprzętami malował ale tak naprawdę komfortowo to pewnie muszą być większe i droższe.

Zakupiłem bo cena była bardzo dobra i zobaczę co to warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.