Skocz do zawartości

Jak to jest z tymi retrofitami (LED zamiast H4/H7)


KOZODOJ

Rekomendowane odpowiedzi

Brat posiada w ML właśnie retrofita na BiLED, światło mega. Ale kurcze nawet tu na forum nie braknie komentarzy, gdzie nawet podczas kontroli policjant dociekał o źródło światła, bo za ostre jak na xenon. A co dopiero mówić, gdy dojdzie do stłuczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Guzon87 napisał(a):

Brat posiada w ML właśnie retrofita na BiLED, światło mega. Ale kurcze nawet tu na forum nie braknie komentarzy, gdzie nawet podczas kontroli policjant dociekał o źródło światła, bo za ostre jak na xenon. A co dopiero mówić, gdy dojdzie do stłuczki. 

Diagnosta ostatnio mi zwrócił uwagę na postojówki ledowe w lampach. Wracają niektórzy do niego na ponowny przegląd… Być może okoliczny patrol trzepie konkretnie, ale jak sam mówił lepiej żebym wymienił i nie robił sobie problemów z takiego powodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, stig napisał(a):

Diagnosta ostatnio mi zwrócił uwagę na postojówki ledowe w lampach. Wracają niektórzy do niego na ponowny przegląd… Być może okoliczny patrol trzepie konkretnie, ale jak sam mówił lepiej żebym wymienił i nie robił sobie problemów z takiego powodu. 

To chyba pokłosie tych stłuczek, gdzie Ferrari wymusiło pierwszeństwo na matizie, ale wina spadła na matiza, bo oślepił xenonami z AliExpress 😁

 

Jeszcze do starego roku jeździłem octavią 1 z xenonami i ledowymi postojówkami i nikt nie zwracał uwagi, mimo, że dioda była w pełni widoczna przez szkło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2023 o 17:58, bochumil napisał(a):

 

Byłem u jedynego w okolicy magika od lamp z tematem regeneracji odbłyśników. Zaproponował na start przeróbkę lamp na BiLed. Odparłem, że interesuje mnie tylko regeneracja odbłyśników. Kontakt się urwał... 

Jest parę firm się zajmujących napylaniem odbłyśników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, WaWeR napisał(a):

Jest parę firm się zajmujących napylaniem odbłyśników.

 

Z pewnością. Niestety w moim mieście nie ma ani jednej. Ten o którym wspominałem to warsztat w sąsiedniej miejscowości. No ale nie są zainteresowani, a trochę mi się nie uśmiecha wysyłanie tego kurierem gdzieś dalej. No ale jak nie będzie wyjścia to może okażę więcej pokory 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bochumil napisał(a):

 

Z pewnością. Niestety w moim mieście nie ma ani jednej. Ten o którym wspominałem to warsztat w sąsiedniej miejscowości. No ale nie są zainteresowani, a trochę mi się nie uśmiecha wysyłanie tego kurierem gdzieś dalej. No ale jak nie będzie wyjścia to może okażę więcej pokory 😉

Jak już się zdecydujesz na wysyłkę to robią np tu.

I kuriera masz za darmo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marcindzieg napisał(a):

Jak już się zdecydujesz na wysyłkę to robią np tu.

I kuriera masz za darmo.

 

O widzisz. Dzwoniłem jakiś czas temu do oddziału we Wrocławiu ale ciężko się było dodzwonić. Spróbuję jutro. Nawet nie wiedziałem, że kurier za darmo :ok:

 

Sprawdziłem. Wysyłka za darmo, odsyłają na mój koszt 😉 Teraz pozostaje kwestia ceny i terminu. Pewnie się zdecyduję. Opinie maja ok.

Edytowane przez bochumil
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, bochumil napisał(a):
 
Z pewnością. Niestety w moim mieście nie ma ani jednej. Ten o którym wspominałem to warsztat w sąsiedniej miejscowości. No ale nie są zainteresowani, a trochę mi się nie uśmiecha wysyłanie tego kurierem gdzieś dalej. No ale jak nie będzie wyjścia to może okażę więcej pokory

Podpowiem. Ogarnąć wysyłkowo.
Chyba ze auto mało popularne.
Chyba że chcesz to zlecić a nie samemu ogarnąć wymianę odblysnika

 

Dodam jeszcze, że wiele z odbłyśników można zamówić na zamianę. dostajesz "nowe", składasz na gotowo a swoje odsyłasz.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez WaWeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, WaWeR napisał(a):

Podpowiem. Ogarnąć wysyłkowo.
Chyba ze auto mało popularne.
Chyba że chcesz to zlecić a nie samemu ogarnąć wymianę odblysnika

 

Dodam jeszcze, że wiele z odbłyśników można zamówić na zamianę. dostajesz "nowe", składasz na gotowo a swoje odsyłasz.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
 

 

Początkowo szukałem firmy która zrobi to kompleksowo, w sensie zdemontuje lampy z auta, rozklei lampy, pomaluje środki np na ciemny grafit, zregeneruje soczewki. Niestety nie ma lekko. Albo zrobię to wysyłkowo z samodzielnym demontażem, albo muszę dylać 130 km i zostawić auto na 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.