Skocz do zawartości

TDI vs TSI


johny

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Maciej__ napisał:
30 minut temu, noras napisał:
580 km. Średnia 232 km/h. 
Po drodze kolacja, tankowanie i krótka drzemka.

Sprawdź jeszcze raz ile jest km pomiędzy Warszawa a Wrocławiem...

Odpowiedź była na Wrocław Jastarnia. OK, może mój błąd że nie zakładam że zawsze jednym punktem podróży musi być Warszawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



 
Jak widac strategia byla swietna na papierze ale kompletnie nietrafiona w rzeczywistosci, bo o Stilo juz nikt nie pamieta a Golf notuje kolejne rekordy sprzedazy :hehe:
Podobnie bylo z Bravo, ktore oferowali w jednej wersji nadowoziowej :facepalm:
Na tym wlasnie polega problem Fiata, ze wypuszcza na rynek auta ktore nie maja szansy trafic do szerszego grona odbiorcow.
Jak im sie skonczy hype na 500-ke to w zasadzie moga sie zwijac, bo nie zostanie juz nic.
Pomijam juz fakt, ze jak po 2 letniej przygodzie z 500ka nic dobrego o jakosci tych aut nie powiem...


Racja
Np.
Patrz ten o połowę za drogi suv alfy
W czasie gdy ludzie kupują miliony tuskonow, sportydży czy tiguana to ww. pewnie sprzedał się w ilości 10 sztuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

 

 

Racja

Np.

Patrz ten o połowę za drogi suv alfy

W czasie gdy ludzie kupują miliony tuskonow, sportydży czy tiguana to ww. pewnie sprzedał się w ilości 10 sztuk

 

Do ogarnięcia pojęcie "zachowawczość". W przypadku sporej kwoty pieniędzy, którą musisz wydać na auto jest to nawet zrozumiałe, dlatego Alfę "kupują" ci którzy pieniędzy nie mają. Kiedy już mają i stają przed dylematem zakupowym wychodzą demony i widmo sporej utraty wartości pojazdu po jego wyjeździe z salonu. Efekt, AR kupują miłośnicy motoryzacji, miłośnicy marki. "Księgowi" stawiają na VAG, japońce lub koreańską konkurencję.

Co do jakości wspomnianej konkurencji. Wejdź na kanał Saturday Car Fever i zobacz w ostatnich epizodach jakie przykre niespodzianki mogą nas spotkać przy okazji zakupu nowej Skody. Wejdź na kanał Fix and drive i zobacz jaka usterka pojawiła się w salonowej Maździe po przejechaniu 2,5 tys km. Z komentarzy pod filmem wynika, że jest to problem popularny i znany ASO. Czas skończyć z mitami św marek.

 

 

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, hefi napisał:


 

 


Racja
Np.
Patrz ten o połowę za drogi suv alfy
W czasie gdy ludzie kupują miliony tuskonow, sportydży czy tiguana to ww. pewnie sprzedał się w ilości 10 sztuk

 

F-Pace i Macan na pewno ponieśli również sromotną klęske sprzedaży w porównaniu z Dusterem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, stig napisał:

F-Pace i Macan na pewno ponieśli również sromotną klęske sprzedaży w porównaniu z Dusterem...

O Jaguarze to  nie moze byc prawda-przeciez dzieki @Ryb  podwoil sprzedaz swoich SUVow:ok:

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bochumil napisał:

 

Do ogarnięcia pojęcie "zachowawczość". W przypadku sporej kwoty pieniędzy, którą musisz wydać na auto jest to nawet zrozumiałe, dlatego Alfę "kupują" ci którzy pieniędzy nie mają. Kiedy już mają i stają przed dylematem zakupowym wychodzą demony i widmo sporej utraty wartości pojazdu po jego wyjeździe z salonu. Efekt, AR kupują miłośnicy motoryzacji, miłośnicy marki. "Księgowi" stawiają na VAG, japońce lub koreańską konkurencję.

Co do jakości wspomnianej konkurencji. Wejdź na kanał Saturday Car Fever i zobacz w ostatnich epizodach jakie przykre niespodzianki mogą nas spotkać przy okazji zakupu nowej Skody. Wejdź na kanał Fix and drive i zobacz jaka usterka pojawiła się w salonowej Maździe po przejechaniu 2,5 tys km. Z komentarzy pod filmem wynika, że jest to problem popularny i znany ASO. Czas skończyć z mitami św marek.

 

 

 

 

 

Mozesz wymienic wpadki wszytkich marek z calego swiata a to i tak nie zmieni sytyacji, ze wloszczyzna to pomylka. Ostatni raz udlao im sie nabrac ludz w 1997 z 156 i pozniej fiatem panda, resztaj to juz tylko rownia pochyla. Dlaczego glownym argumentem fanow ar jest zawsze "milosnik", przeciez to najglupsze wytlumaczenie na wywalenie kasy w bloto.

Np takia zaslepiona poleczka z usb w aucie za 200 tys. Zaloze sie , ze trzeszczy

spacer.png

 

11 godzin temu, stig napisał:

F-Pace i Macan na pewno ponieśli również sromotną klęske sprzedaży w porównaniu z Dusterem...

Ale wygraly ze stelwią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiemy już jak szybko można przejechać z Katowic do Gdańska, wiemy że włoszczyzna jest beee....a co z moim pytaniem. Ile pali takie TSI 190hp na autostradzie przy 130-140 i 180-190?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Na pocieszenie pozostaje okoliczność, że od tej półeczki z USB jeszcze ani jedno Stelvio nie spłonęło  
Nie wiem czy wiesz, ale mnie to kompletnie nie interesuje co się spali a co rozpadnie na pół po dwustu kilometrach.
Rynek zweryfikowal "postawę" wloszczyzny, tego się trzymajmy bo moje ani Twoje posty tego nie zmienia.
Np kolega@Ryb nie spękal, teoretycznie kupił forda z kotem na masce i nie przejmuje się, że niedługo zaprzyjazni się z serwisantami w ASO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiemy już jak szybko można przejechać z Katowic do Gdańska, wiemy że włoszczyzna jest beee....a co z moim pytaniem. Ile pali takie TSI 190hp na autostradzie przy 130-140 i 180-190?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Wysokie 7 ~140, A4 dsg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hefi napisał:


Np kolega@Ryb nie spękal, teoretycznie kupił forda z kotem na masce i nie przejmuje się, że niedługo zaprzyjazni się z serwisantami w ASO. emoji16.png

 

Mi się auta nie psują! Oni się bardzo ucieszyli że kupiłem, bo teraz poprawią im się statystyki.

:hehe:

 

 

A poważnie: w cenie jest gwarancja, assistance i serwis razem z materiałami eksploatacyjnymi na cały okres leasingu. Wygląda to na dość bezpieczny deal.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiwal 5,6 l / 100km. A jak ma start stop to pewnie 3,2l/100km.

Taka bzdura napisana. Z premedytacją moja.

Nie no mój kolega właściciel Captura 0.9 twierdzi że pali mu 3,5l/100km a jak włączy start stop to 2,2l/100km.

 

Docieral auto na wolnych 24h przez weekend majowy. Twierdza. Że auto będzie dobrze dotarte. Hehehehehe

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hefi a w pandzie to czym.nabierali? Stary mam znajomych co zaczynali działaność gosp. Właśnie na pandzie van bo była tania wysoko zawieszona ładowana jak na małe auto. Chwalili znikome koszty eksploatacji . Jeden dotargal do 300.000 i zmieniła na większe bo serwis urósl. Sprzedana panda dalej jeździ w pizzeri. 

 

 

Każdy kupuje co chce. I jedzi czym chce. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kiwal napisał:

To wiemy już jak szybko można przejechać z Katowic do Gdańska, wiemy że włoszczyzna jest beee....a co z moim pytaniem. Ile pali takie TSI 190hp na autostradzie przy 130-140 i 180-190?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Odcinek autostrady 77km Czestochowa - Piekary Sl tempomat ustawiony na 150kmh spalanie 8,1l 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, hefi napisał:
14 godzin temu, Kiwal napisał:
To wiemy już jak szybko można przejechać z Katowic do Gdańska, wiemy że włoszczyzna jest beee....a co z moim pytaniem. Ile pali takie TSI 190hp na autostradzie przy 130-140 i 180-190?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

 

Pokaż więcej  

Wysokie 7 ~140, A4 dsg

 

Tyle samo spala octavia 1.4 140KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, hefi napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale mnie to kompletnie nie interesuje co się spali a co rozpadnie na pół po dwustu kilometrach.

 

I to jest właśnie ten paradoks. Na miętko przyjmuje się pożar limuzyny wartej fortunę, a równocześnie robi drakę przy awarii alternatora w tanim aucie miejskim... Jest takie przysłowie ludowe świetnie ten fenomen wyjaśniające - co wolno wojewodzie... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Kiwal napisał:

To wiemy już jak szybko można przejechać z Katowic do Gdańska, wiemy że włoszczyzna jest beee....a co z moim pytaniem. Ile pali takie TSI 190hp na autostradzie przy 130-140 i 180-190?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Większość współczesnych benzyniaków spali bardzo podobnie przy stałej prędkości autostradowej, pod warunkiem, że kształtem nie przypomina kiosku Ruch. 130-140 to będzie w okolicy 7-7,5/100, 180-190 gdzieś w okolicy 12/100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2019 o 09:02, rwIcIk napisał:

Ile przekłamują te wskaźniki?

 

 

W mojej Octavii 1.4TSI prędkościomierz przekłamuje 5-7% procent,

wskaźnik spalania na jednym tankowaniu jakieś 0,3l na 100km, ale przy kilku tankowaniach się to wyrównuje i w zasadzie podaje realne spalanie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, apb77 napisał:

 

W mojej Octavii 1.4TSI prędkościomierz przekłamuje 5-7% procent,

wskaźnik spalania na jednym tankowaniu jakieś 0,3l na 100km, ale przy kilku tankowaniach się to wyrównuje i w zasadzie podaje realne spalanie.

ostatnio właśnie byłem zdziwiony, że w Superbie prędkościomierz przekłamuje o prawie 10 km/h. Myślałem, że te czasy się już skończyły i wskazania są dokładne. Auto z 2019 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bergerac napisał:

ostatnio właśnie byłem zdziwiony, że w Superbie prędkościomierz przekłamuje o prawie 10 km/h. Myślałem, że te czasy się już skończyły i wskazania są dokładne. Auto z 2019 roku.

to chyba raczej standard by  nie trzymac sie idealnie kreski na predkosciomierzu czy cyferek.

Mi przy 150kmh navi pokazuje jakos 143, przy 60 jakos 57 i mnie to cieszy, na radar mnie nie zlapia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bergerac napisał:

ostatnio właśnie byłem zdziwiony, że w Superbie prędkościomierz przekłamuje o prawie 10 km/h. Myślałem, że te czasy się już skończyły i wskazania są dokładne. Auto z 2019 roku.

 

To jest celowy błąd. Np. w BMW można sobie zakodować żeby prędkościomierz pokazywał "prawidłowo", seryjnie również zawyża nawet o 10km/h w zależności od prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.01.2020 o 19:04, kaczorek79 napisał:

Większość współczesnych benzyniaków spali bardzo podobnie przy stałej prędkości autostradowej, pod warunkiem, że kształtem nie przypomina kiosku Ruch. 130-140 to będzie w okolicy 7-7,5/100, 180-190 gdzieś w okolicy 12/100.

 

Superb 2.0 TSI 280KM 4x4 pali wyraźnie mniej niż moje 330i w budzie F31, przynajmniej patrząc na wskazania komputerów w obu autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Piotrus napisał:

 

To jest celowy błąd. Np. w BMW można sobie zakodować żeby prędkościomierz pokazywał "prawidłowo", seryjnie również zawyża nawet o 10km/h w zależności od prędkości.

E46 seryjnie było zakodowane z przekłamaniem 2 km/h, f20 jest zakodowane z przekłamaniem 5 km/h i nie ma znaczenia prędkość, bo zarówno w tych dwóch, jak i w poprzedniej e36 przy każdej prędkości zawyżało o tyle samo, czy jechałem 50, czy 150. Tu nie ma mowy o procentowym zawyżaniu.

7 godzin temu, Piotrus napisał:

 

Superb 2.0 TSI 280KM 4x4 pali wyraźnie mniej niż moje 330i w budzie F31, przynajmniej patrząc na wskazania komputerów w obu autach.

Aż trudno mi w to uwierzyć, bo miałem okazję jechać 430i z tym samym silnikiem i do żłopów nie należał. Na pewno te same warunki, wiatr i stała prędkość? Kiedyś zmierzyłem spalanie w e46 przy stałej 180, to najpierw wyszło coś koło 11, a w drodze powrotnej chwilę później ponad 13. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kaczorek79 napisał:
19 godzin temu, Piotrus napisał:

 

To jest celowy błąd. Np. w BMW można sobie zakodować żeby prędkościomierz pokazywał "prawidłowo", seryjnie również zawyża nawet o 10km/h w zależności od prędkości.

Pokaż więcej  

E46 seryjnie było zakodowane z przekłamaniem 2 km/h, f20 jest zakodowane z przekłamaniem 5 km/h i nie ma znaczenia prędkość, bo zarówno w tych dwóch, jak i w poprzedniej e36 przy każdej prędkości zawyżało o tyle samo, czy jechałem 50, czy 150. Tu nie ma mowy o procentowym zawyżaniu.

Najwyraźniej zależy to od modelu bo u mnie jest 2kmh przy 50, 4kmh przy 100 i 7kmh przy 190.

 

11 godzin temu, kaczorek79 napisał:

Aż trudno mi w to uwierzyć, bo miałem okazję jechać 430i z tym samym silnikiem i do żłopów nie należał. Na pewno te same warunki, wiatr i stała prędkość? Kiedyś zmierzyłem spalanie w e46 przy stałej 180, to najpierw wyszło coś koło 11, a w drodze powrotnej chwilę później ponad 13. 

Przy 130 kmh na tempomacie pali 8.5 wg chwilowego zużycia, jechales xdrive?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Piotrus napisał:

Przy 130 kmh na tempomacie pali 8.5 wg chwilowego zużycia, jechales xdrive?

To dużo. Jechałem 430i xdrive, na kołach 19" i chyba 255  szerokości, skrzynia AT, godzinna jazda po Gdyni i obwodnicy Trójmiasta dała wynik poniżej 9/100. Jazda normalna, kilka razy depnięte w okolice 150.

U mnie w jedynce 1.6T przy stałej 130 pali poniżej 7 jadąc dłużej, 8,5 to dopiero przy ponad 150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kaczorek79 napisał:

To dużo. Jechałem 430i xdrive, na kołach 19" i chyba 255  szerokości, skrzynia AT, godzinna jazda po Gdyni i obwodnicy Trójmiasta dała wynik poniżej 9/100. Jazda normalna, kilka razy depnięte w okolice 150.

Zależy ile było tej obwodnicy i czy liczysz spalanie od zimnego startu?Dzisiaj 30 minut jazdy z Legionowa do Wwy, nawet było w miarę pusto daje dużo wyższy wynik :

 

 

20200110_084144.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.01.2020 o 20:17, Kiwal napisał:

To wiemy już jak szybko można przejechać z Katowic do Gdańska, wiemy że włoszczyzna jest beee....a co z moim pytaniem. Ile pali takie TSI 190hp na autostradzie przy 130-140 i 180-190?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

 

moim zdaniem różnice w spalaniu przy prędkościach autostradowych mniej zależą od konkretnego auta i silnika (zakładając zbiór popularnych aut typu klasa B,C,D z popularnymi silnikami) a bardziej od stylu jazdy i warunków. Zupełnie inaczej wyjdzie spalanie ze średniej 150km/h gdzie jechałeś przez 200km z tempomatem nastawionym na 150km/h, a zupełnie inaczej gdy średnia ta jest zrobiona za zatłoczonej ciężarówkami autostradzie A4, gdzie nawet nie ma kiedy włączyć tempomatu, a prędkość będzie oscylowała między 90 km/h (bo TIR wyprzedza) a 200km/h żeby uzyskać taką średnią, a tarcze hamulcowe będą czerwone. Styl jazdy jest ważny, czy siedzisz na zderzaku i co chwilę hamujesz i przyspieszasz, czy starasz się jechać płynnie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.01.2020 o 21:21, kaczorek79 napisał:

Aż trudno mi w to uwierzyć, bo miałem okazję jechać 430i z tym samym silnikiem i do żłopów nie należał. Na pewno te same warunki, wiatr i stała prędkość? Kiedyś zmierzyłem spalanie w e46 przy stałej 180, to najpierw wyszło coś koło 11, a w drodze powrotnej chwilę później ponad 13. 

To akurat prawda, jak jadę na zachód czy to S8 czy A2 to zawsze spalanie jest około 0,7-1 l/100km większe niż w drodze powrotnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Piotrus napisał:

Zależy ile było tej obwodnicy i czy liczysz spalanie od zimnego startu?Dzisiaj 30 minut jazdy z Legionowa do Wwy, nawet było w miarę pusto daje dużo wyższy wynik :

 

 

 

Pamiętam dokładnie trasę, którą jechałem i było to prawie 60 km, z czego jakieś 2/3 obwodnicą i 1/3 miastem. Auto miałem na testy, odpalone na zimnym rano, korków za bardzo nie było. Jeździłem tak blisko godzinę, więc i średnia około 60 wyszła. Ja już tak mam, że mi auta mało palą, nie wiem, czy to od stylu jazdy zależy, ale raczej tak, e46 z R6 miałem średnią z 85 kkm 12/100 lpg, z tym że tam często było mocno deptane, a znam ludzi, co z tym samym motorem po 14-15/100 robili. Całkiem niedawno jeździliśmy na zmianę z kumplem 7er F01 740i, najpierw on pojeździł i non stop mu wychodziła średnia 18/100, wsiadłem ja i zrobiłem przejazd przez miasto ze średnim 12,8/100, następnie po konfrontacji okazało się, że właściciel auta (trzecia osoba) też robi długodystansowo poniżej 13/100.

Edytowane przez kaczorek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 26.12.2019 o 08:10, czachabrava napisał:

Z tego co napisałeś to wychodzi, że spała Ci tyle co mi Fabia 1.2 TSi i Octavia 1.4 tsi. A auto większe i mocniejsze. 

 

A4 kombi quattro 45 tfsi spaliło mi na trasie 300km jakieś 8,5 litra. Diesel 170KM (Passat kombi) pali mi na tej trasie 6.2.

Audi z wypożyczalni więc długofalowo się nie mogę wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maciekCC napisał:

No niestety tak. Taki stał na placu a nie chciało mi się czekać pół roku.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

Tez miałem okazje zgarnąć Performance GTI z placu ale pech chciał ze gość mnie wyprzedził 🤦‍♂️ Dosłownie uciekł mi spod nosa. Ale kura nie jest zła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem okazje zgarnąć Performance GTI z placu ale pech chciał ze gość mnie wyprzedził Dosłownie uciekł mi spod nosa. Ale kura nie jest zła 
Ale nie miałeś go upatrzonego w Piasecznie?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał (żony) G GTI 6 i potrafił nim wykręcić niższe spalanie niż A4 2.0 TDI , więc to kwestia pomiaru.
Trochę tym samochodem już przejechałem i można pieszcząc pedał gazu zejść do około 6 litrów na setkę nie będąc zawalidrogą. Natomiast w tym konkretnym przypadku miało być szybko , bez patrzenia na spalanie.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2019 o 08:32, ZUBERTO napisał:

On pytał o V=180-190km/h, a u Ciebie bardzo intensywnie to ponoć max 130.:ee:

Pytanie o spalanie przy 180-190 to jak szukanie na sile przewagi TDI nad TSI, bo skoro przy 80-140 roznice mozna pominac to szuka sie  haka by  TSI wypadlo zle.

Ja powiem tak, moje MJTD, croma przy 205 wciaga 13l, przy 190 wciaga 10 przy 170 lyka 8,5

Nie wyobrazam sobie jazdy z predkoscia ponad 160 chwilami, glownie w polsce 120-130 mnie satysfakcjonuje.

Te magiczne przeloty po 180-190 to zapewne 5% czasu ogolnego o ile ktos tylko A wezmie pod uwage.

Uwazam, ze TSI wart jest uwagi nawet jesli pali nieco wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2019 o 15:56, kaczorek79 napisał:

Ja np w dłuższej trasie poza obszarem zabudowanym staram się nie jechać więcej niż +10 od ograniczenia, a typów jadących po 200 z reguły dojeżdżam na zwężeniach, albo jak ich duży na lewym pasie zatrzyma. Ostatecznie na kilkuset km trasie taki typ nie zyskuje nic, albo może z 10 minut, a ja zyskuję kilka litrów paliwa.

Dokladnie, z wiekiem i po setkach tys km najechanych wiem, ze pospiech jest niewiele wart, a rodzi niewspolmierne zagrozenie do zysku czasowego.

Niestety masz racje, tych po 200kmh dojezdzam na bramkach po 2 minutach. Ciezko u nas na odcinkach pelnych TIRow ugrac istotny zysk czasowy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2020 o 16:44, wladmar napisał:

 

A z boxem na dachu w SUVie różnica wynosi nawet 2-3 litry. Wiatr. 

Ostatnio z bOXem A4 Wroclaw - Mszana Dolna, w srodku 2+2, bagaznik pelny, box tez i  srednia 5,3, predkosc glownie 90-110kmh porywy do 130kmh, Nie lubie z BOXEM szybciej jezdzic, raz ze szumi, dwa wole nie ryzykowac ze cos odpadnie. Z wyjazdu 1000km z czego ok 400km po podhalu ale rozladowany to wynik 5,7 wiec moj MJTD dal powod do radosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.