Skocz do zawartości

Organizacja śrubek gwoździ i spółki


Majkiel

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie wielu z Was, mam od groma różnych śrub, śrubek, wkrętów, nakrętek, kołków, podkładek i gwoździ. Część w niedużej i połamanej skrzynce, którą muszę wymienić, a część w jakiś pudełeczkach. Jak to macie zorganizowane u siebie? Zastanawiam się, czy kupić coś tego typu (tylko większe albo kilka):

 

organizer-warsztatowy-390x65x290mm-neo-84-110-44035.jpg

 

Czy pójść w tą stronę:

 

fe1d883c8195788638cc3b3219cbff4d.jpeg

Czy jeszcze inaczej podejść do sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem pojęcia, że masz od groma śrubek, ale dzięki za info, od razu życie stało się sensowniejsze :D

Podobny wątek był jakiś czas temu, kilka różnych patentów się pojawiło w tym jakiś modułowy system polski do kupienia w Castorama - Ozarek pisał o nim

Wysłane z mojego iPhone XS Max przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Majkiel napisał:

Jak pewnie wielu z Was, mam od groma różnych śrub, śrubek, wkrętów, nakrętek, kołków, podkładek i gwoździ. Część w niedużej i połamanej skrzynce, którą muszę wymienić, a część w jakiś pudełeczkach. Jak to macie zorganizowane u siebie? Zastanawiam się, czy kupić coś tego typu (tylko większe albo kilka):

 

Czy pójść w tą stronę:

 

Czy jeszcze inaczej podejść do sprawy.

 

Idź do sklepu Action, masz Gliwicach i Knurowie. Tam taka ścianka z kuwetkami jak ta, którą wrzuciłeś z Lidla kosztuje 20 zł. Co prawda ma mniej szufladek jako ilość, ale za to jest głębsza a w każdej szufladce są dwie przegródki. Mam, solidne, fajnie się sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdarza Ci się to nosić w większej ilości, to 1, jak nie to 2.

 

Ja zaczynałem od nr 1, ale przy używaniu stacjonarnym wyciąganie i otwieranie walizeczki (ja akurat mam największe NOR DUO) bywa upierdliwe. A jak wisi na ścianie - to łatwiej korzystać. Więc doszedłem do wersji 2,5: Wersja nr 2, z dodatkową walizką do przenoszenia, tylko wtedy trzeba ją uzupełniać co jakiś czas.

Edytowane przez s_krzychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, s_krzychu napisał:

Jak zdarza Ci się to nosić w większej ilości, to 1, jak nie to 2.

 

Ja zaczynałem od nr 1, ale przy używaniu stacjonarnym wyciąganie i otwieranie walizeczki (ja akurat mam największe NOR DUO) bywa upierdliwe. A jak wisi na ścianie - to łatwiej korzystać. Więc doszedłem do wersji 2,5: Wersja nr 2, z dodatkową walizką do przenoszenia, tylko wtedy trzeba ją uzupełniać co jakiś czas.

 

Można jeszcze pomyśleć o 2w1 ;)

e5ece2b3484c91cf9155c0fd09a4

3 godziny temu, spad napisał:

Idź do sklepu Action, masz Gliwicach i Knurowie. Tam taka ścianka z kuwetkami jak ta, którą wrzuciłeś z Lidla kosztuje 20 zł. Co prawda ma mniej szufladek jako ilość, ale za to jest głębsza a w każdej szufladce są dwie przegródki. Mam, solidne, fajnie się sprawuje.

 

A dzięki - podejdę i zobaczę.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Majkiel napisał:

Można jeszcze pomyśleć o 2w1 ;)

 

Taki był mój zamysł na początku, jak wybierałem NOR20DUO. Ale potem się okazało, że zazwyczaj zabrać potrzebuję tylko część (najczęściej mniejszą) tego asortymentu, a taszczyć trzeba wielką walizę (lub 2). Dlatego przeszedłem na model łączony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.