Skocz do zawartości

Voyager, jaki to moze byc silnik


bergerac

Rekomendowane odpowiedzi

Ode mnie kuzynka.ma 2.4 LPG.troche tym bujało jak jechaliśmy w komplecie 6 osób. Miała wersję bez ABS i tutaj to było wada.  Wersja zassana z.ameryki. kilka razy była tym na wakacjach poza Pl. Automat z wajcha przy kierownicy. 

Na terez górzysty może być za słaby silnik bo to bodajże 3 cylindrowiec (2.4)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, HARDTECHNO napisał:

Ode mnie kuzynka.ma 2.4 LPG.troche tym bujało jak jechaliśmy w komplecie 6 osób. Miała wersję bez ABS i tutaj to było wada.  Wersja zassana z.ameryki. kilka razy była tym na wakacjach poza Pl. Automat z wajcha przy kierownicy. 

Na terez górzysty może być za słaby silnik bo to bodajże 3 cylindrowiec (2.4)

 

no właśnie nie wiem jaki to motor, a nie chcę, żeby się okazało, że na autostradzie wciągnie 15 litrów na setkę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, bergerac napisał:

 

Jak myslicie ? Wiem, ze benzyna. Co tam wssdzali ? Mysle zeby wynajac na narty, bo jedziemy w 6 osob. Troche malo miejsca, ale z boxem sie pewnie zmiescimy.

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ile kosztuje wynajęcie takiego auta ?

 

CO do silników to wiki pokazuje

  • L4 2.4
  • V6 3.3
  • V6 3.8
  • V6 3.0 (Chiny)

 

Edytowane przez Łukasz___F
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, bergerac napisał:

no właśnie nie wiem jaki to motor, a nie chcę, żeby się okazało, że na autostradzie wciągnie 15 litrów na setkę :) 

na cuda nie licz, mój były chrysler voyager 3.3 przy spokojnej kapeluszowej jeździe w nocy na odcinku 500kilometrów  na kompie pokazał 9.4 L

w mieście 13-15L, w zimę na krótkich dystansach 18L, na trasie przy normalnej jeździe 13L, co przy tak sporym silniku ,wielkości auta i możliwości przewozu

7 osób uważam za dobry wynik, ale mówię trzeba z pedałem gazu ostrożnie się obchodzić ;]

Edytowane przez Waldek40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie wiem jaki to motor, a nie chcę, żeby się okazało, że na autostradzie wciągnie 15 litrów na setkę  
Ja bym się bardziej martwił czy to w ogóle dojedzie ;]
Ta buda to chyba już dość wiekowy model i to chyba nigdy niezawodnością nie grzeszylo...
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie możecie jakiegoś marca , opla , renault turystycznego wynająć ?
 
zwykly diesel i wio...na 6 osób koszt żaden  

Koszty. Musze sie dostosowac do budzetu moich przyjaciol, nie chce ich stawiac w niekomfortowej sytuacji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na autocentrum, tam wiekszosc modeli i wersji silnikowych ma raporty spalania. Rzucilem okiem i dobrze nie jest:11 -13l poza miastem (motor 194KM). U Was dodstkowo box na dachu podniesie spalanie. No i zalezy jak dluga trasa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bergerac napisał:


On nie ma lpg. W sumie to pojechalem obejrzec, bo bylem pewien ze to diesel.


Sent from my iPhone using Tapatalk

my kiedys takim latalismy

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-trafic-29tys-zl-mozliwosc-zamiany-ID6Cw0rx.html

 

podejrzewam ze można wypożyczyć w takiej samej cenie co tego Chryslera   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Marcin79 napisał:

my kiedys takim latalismy

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-trafic-29tys-zl-mozliwosc-zamiany-ID6Cw0rx.html

 

podejrzewam ze można wypożyczyć w takiej samej cenie co tego Chryslera   

 

 

Analogicznym jechalem w gory, bylem kierowca, pasazerow ze mna akurat 9. Spalanie smieszne. Wiecej wypili wodki niz to auto ropy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PawelWaw napisał:

 

Analogicznym jechalem w gory, bylem kierowca, pasazerow ze mna akurat 9. Spalanie smieszne. Wiecej wypili wodki niz to auto ropy.

 

ja jechałem dwa razy Mercedesa V, dwa razy Toyota Prace i teraz Fordem Turneo. Wszystkie auta bardzo fajne, ale V to inna klasa. Niestety tym razem nie ten budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bergerac napisał:

Co tam wssdzali ?

Ojciec pod koniec lat 90-ych posiadał takie auto, ale trochę starsze, z tzw. wąską lampą. Komfortowe, 3.3 V6 nawet dobry zryw miał jak na tamte czasy. Paliło jednak bardzo dużo, bezawaryjnością również nie grzeszył mimo, że jak na tamte czasy było stosunkowo młode.

 

Z drugiej strony dostęp do części w tamtych latach nie był tak łatwy jak dzisiaj. Inne czasy:-) w taką ekonomiczną podróż to lepiej jakiegoś diesla, choćby i Dacię Lodgy - przynajmniej jest szansa, że dojedzie i wróci:-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bergerac napisał:

no właśnie nie wiem jaki to motor, a nie chcę, żeby się okazało, że na autostradzie wciągnie 15 litrów na setkę :) 

Ile byś chciał by ta kolubryna wciągnęła?

To benzyna w dużej budzie i zapewne żaden cud techniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, bergerac napisał:

 

Jak myslicie ? Wiem, ze benzyna. Co tam wssdzali ? Mysle zeby wynajac na narty, bo jedziemy w 6 osob. Troche malo miejsca, ale z boxem sie pewnie zmiescimy.

 

091d6ff67d9f54469185e202b6f1c56a.jpg

 

e26071e74cb0736f2949f57e4486352f.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Moja honda odyssey z silnikem 3.5 250KM przy 6 osobach i boxie 600l na autostradzie przy 150 pali z 18 lpg, czyli ze 14 Pb.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, bergerac napisał:

 

Jak myslicie ? Wiem, ze benzyna. Co tam wssdzali ? Mysle zeby wynajac na narty, bo jedziemy w 6 osob. Troche malo miejsca, ale z boxem sie pewnie zmiescimy.

 

091d6ff67d9f54469185e202b6f1c56a.jpg

 

e26071e74cb0736f2949f57e4486352f.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

sąsiad ma w takim 3.8

znajomy 3.3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcG napisał:

Moja honda odyssey z silnikem 3.5 250KM przy 6 osobach i boxie 600l na autostradzie przy 150 pali z 18 lpg, czyli ze 14 Pb.

też szacuję, że z 14-15 litrów wypije, zwłaszcza z botem na dachu. Dodatkowo obejrzałem, stan auta wyklucza go z dalszego zastanawiania się. Pojedziemy na dwie osobówki, bo wynajem sensownego busa na tydzień to 1.600 - 1.800 zł.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.