Skocz do zawartości

Kamera do auta


bergerac

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem i powiem wiecej, mozna dojechac do celu  w zakladanym czasie. To kwestia planowania. Oczywiscie pomijam zdarzenia losowe jak np wypadek, oberwanie jezdni, zlamane drzewa i inne. I niestety najczesciej spoznienia 30-60 minutowego nie da sie nadrobic bezpiecznie.
U nas na zakladzie mlody czlowiek codzien sie spoznial, 5-10 potem 15, potem 18 minut. I tlumaczenia a to, a tamto, a sramto.
Mowie wkoncu. Wiesz sprawdzonym sposobem na to jest wyjscie o 15-20 minut wczesniej.
O dziwo zadzialalo, od tego czasu jest 5-8 minut przed czasem.
Mozna?:)
moja mama mnie nauczyła pewnej zasady: jeśli jesteś punktualnie to znaczy że spóźniłeś się 5 minut.
Trzymam się tej zasady i jak dotąd w życiu ilosc moich nieplanowanych spoznien można policzyć na palcach jednej ręki..
po prostu kazde wyjście czy wyjazd planuję z odpowiednim zapasem czasu... zeby zdążyć bez pośpiechu i miec jeszcze margines bezpieczeństwa na nieprzewidziane sytuacje

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DZIDA napisał:

moja mama mnie nauczyła pewnej zasady: jeśli jesteś punktualnie to znaczy że spóźniłeś się 5 minut.
Trzymam się tej zasady i jak dotąd w życiu ilosc moich nieplanowanych spoznien można policzyć na palcach jednej ręki..
po prostu kazde wyjście czy wyjazd planuję z odpowiednim zapasem czasu... zeby zdążyć bez pośpiechu i miec jeszcze margines bezpieczeństwa na nieprzewidziane sytuacje
 

Ja podobnie.

Uznaję, że pośpiech upokarza, więc robię wszystko, by się nie spieszyć, by zdążyć :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, rwIcIk napisał:

Ja podobnie.

Uznaję, że pośpiech upokarza, więc robię wszystko, by się nie spieszyć, by zdążyć :)

 

Dziadek moj mawial, wolniej jedziesz dalej zajedziesz a na drugim biegunie mowil spiesz sie powoli.

Wszystki moje strluczki ( 2) wynikaly z pospiechu. Zaoszczedzic chcialem pol minuty, moze minute bo zdaze i.....2 h  na policji i bez auta 2 tygodnie.

Coz, najczesciej uczymy sie na bledach, a z wiekiem czlowiek niekoniecznie jest madrzejszy ale bywa bardziej rozsadny.

Zatem planujmy by zylo sie  zdrowiej i dluzej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, fanlan napisał:

 

Wszystki moje strluczki ( 2) wynikaly z pospiechu. Zaoszczedzic chcialem pol minuty, moze minute bo zdaze i.....2 h  na policji i bez auta 2 tygodnie.

 

To samo widzę, gdy oglądam PD lub podobne produkcje. Niektórzy niecierpliwi dla "sławy" i filmiku nie ustąpią innemu- co zajęłoby 2-5sekund tylko idą na stłuczkę i "cenny czas"leci 😂

Edytowane przez rob3rt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2020 o 12:32, bergerac napisał:

Żona sobie zażyczyła... nie do konca rozumiem sensu przy jej oszalamiajacych przebiegach, ale ok, niech bedzie. Poleccie cos prosze, bo kompletnie nie znam tematu.

Mocowanie przy listerku, zalezy mi zeby nie wygladalo na druciarstwo.

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Może coś takiego?
https://www.aliexpress.com/item/32966145593.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś link.

Jest malutka, ma niezłą jakość obrazu i obsługuje karty 128 GB (co nie jest jakieś popularne).

Jeż też wersja z kamerą z tyłu:

link

No i wersja 4k ale to chyba przerost formy nad treścią:

link

Edytowane przez marcindzieg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bergerac napisał:

ta fajna

 

Problem z tymi wszystkimi kamerami to jest taki, że one wszystkie bardzo fajnie wyglądają na obrazku, ale żeby się przekonać, ile są warte, to ich trzeba dłuższą chwilkę poużywać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, marcindzieg napisał:

Aplikacji niestety nie ma - trzeba kartę wyciągać

 

Miałem dwie kamery z WiFi. Za każdym razem głównym powodem było wygodne kopiowanie nagrań.

I za każdym razem ta funkcja nie działała tak, jakbym chciał :]  Pomijając małą stabilność połączenia, to na przykład prędkość kopiowania pliku w Viofo A129 jest na poziomie 8-9 Mbit/s (nagranie 300 MB kopiuje się ponad 4 minuty) :facepalm: przy wynegocjowanym datarate 86 Mbit/s (802.11ac 1x1 20 MHz 256QAM 3/4).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2020 o 14:53, kiziuk napisał:

Miałem dwie kamery z WiFi. Za każdym razem głównym powodem było wygodne kopiowanie nagrań.

W jakiejś Xiaomi mi się kazał gdzieś najpierw rejestrować.  Dałem sobie spokój. W sumie wolę obsługę większych kart pamięci i lepszą jakość obrazu od WiFi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2020 o 14:53, kiziuk napisał:

Miałem dwie kamery z WiFi. Za każdym razem głównym powodem było wygodne kopiowanie nagrań.

I za każdym razem ta funkcja nie działała tak, jakbym chciał

3 lata temu miałem krótka przygode z kamerka Mio - nie pamietam symbolu ale kosztowała ok 700 zł.... miała dwie zasadnicze wady

1. kopiowanie 4 minutowego nagrania w full HD trwało po wi-fi ok 30 minut - przy czym kamera leżała na stole obok kompa/telefonu

2. Miała mieć bazę fotoradarów i w trakcie trasy Lublin -Poznań-Wrocław-Kraków-Lublin pokazała 3 fotoradary - z czego 2 w miejscach w ktrórych ich nie było - za to nie pokazala ok 20-30 istniejących...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, marcindzieg napisał:

W sumie wolę obsługę większych kart pamięci i lepszą jakość obrazu od WiFi.

 

Ja Viofo wybrałem dla jakości obrazu i dwóch kamer + GPS i w zasadzie nie żałuję.

WiFi miało być jako bonus (a może jednak będzie działać) ale się okazało, że pomimo dobrej specyfikacji, działanie kuleje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2020 o 13:18, bochumil napisał:

Jest kilka tematów na forum poświęconych temu rejestratorowi gdzie znajdziesz wszystkie jego wady. Idealny nie jest ale za te pieniądze nie kupisz raczej nic lepszego. Największą bolączką mojego egzemplarza jest losowość w działaniu komendy głosowej "Record Video" (podczas jazdy), a cecha ta była głównym powodem dla którego wybrałem ten rejestrator zamiast VIOFO.

 

U mnie komendy głosowe nie najlepiej działają, jeśli gra radio.

Wczoraj zadziałało, ładnie nagrałem pana który wyprzedził mnie na podwójnej ciągłej, a następnie zahamował, choć nie musiał. Na rondzie 100 metrów dalej też przyhamował nie wiedzieć czemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.