Skocz do zawartości

Wypożyczalnie łańcuchów na koła.


Rado_

Rekomendowane odpowiedzi

Jest coś takiego? Potrzebuje łańcuchy, a że pewnie nie będą potrzebne, to nie chcę kupować. Są wypożyczalnie łańcuchów, bo nie wiem czy szukać. Jeżeli są, gdzie szukać? Może jakieś działające wysyłkowa (tak wiem, mam fantazję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuchy to koszt rzędu 100 zł - nie wiem czy miałoby sens wypożyczać ...
Najtaniej znalazłem jakieś Magnetti Marelli za ok 400 zl. Muszą być ogniwa 12 a opona 235/55/19.
Ale jak mówisz 100 zł to bardzo poproszę o wskazanie sklepu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rado_ napisał:
11 minut temu, delco napisał:
 Jesienią na olx widzialem łancucy po 30-50 zl...

Jo, tez widziałem, ale łańcuchy nie są uniwersalne na kazdy rozmiar opony. Najtańsze jakie znalazłem w necie z samonapinaczem, pasujące do tego auta to 760 zl.

Ok rozumiem gdzie problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest coś takiego? Potrzebuje łańcuchy, a że pewnie nie będą potrzebne, to nie chcę kupować. Są wypożyczalnie łańcuchów, bo nie wiem czy szukać. Jeżeli są, gdzie szukać? Może jakieś działające wysyłkowa (tak wiem, mam fantazję)


Jak potrzebujesz rozmiar?
Leza jakies moje stare w piwnicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Rado_ napisał:

Najtaniej znalazłem jakieś Magnetti Marelli za ok 400 zl. Muszą być ogniwa 12 a opona 235/55/19.
Ale jak mówisz 100 zł to bardzo poproszę o wskazanie sklepu emoji3.png

Teraz wreszcie wiadomo o jakich łańcuchach piszesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Rado_ napisał:

Najtaniej znalazłem jakieś Magnetti Marelli za ok 400 zl. Muszą być ogniwa 12 a opona 235/55/19.
Ale jak mówisz 100 zł to bardzo poproszę o wskazanie sklepu emoji3.png

 

z ciekawości, producent auta dopuszcza używanie łańcuchów przy tym rozmiarze opony? (wg instrukcji auta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest coś takiego? Potrzebuje łańcuchy, a że pewnie nie będą potrzebne, to nie chcę kupować. Są wypożyczalnie łańcuchów, bo nie wiem czy szukać. Jeżeli są, gdzie szukać? Może jakieś działające wysyłkowa (tak wiem, mam fantazję)
Mam dla ciebie interes życia.
Kup łańcuchy i je wypożyczaj, musisz mieć tylko te najlepsze i w prawie wszystkich rozmiarach.
Wypożyczać będziesz po cenie, po jakiej chcesz pożyczyć teraz.
Wkrótce zostaniesz milionerem.

Wynikiem miziania po telefonie powstała ta wiadomość.

  • Lubię to 1
  • Skonfundowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla ciebie interes życia.
Kup łańcuchy i je wypożyczaj, musisz mieć tylko te najlepsze i w prawie wszystkich rozmiarach.
Wypożyczać będziesz po cenie, po jakiej chcesz pożyczyć teraz.
Wkrótce zostaniesz milionerem.

Wynikiem miziania po telefonie powstała ta wiadomość.

Może wejdę w bagażniki i boksy? Raku, ja się pytam czy jest cos takiego, np. w wypożyczalniach aut oferują łańcuchy. Sądzisz, że ktos otwiera wypożyczalnie samych łańcuchów i żyje jak król? Znalazłem np ofertę dilera Toyoty, ale jak zadzwoniłem okazało się, ze już sie w to nie bawią, mimo, że informacja na stronie dla kogoś w okularach 10
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zgadzam się że moga byc na 1-2 razy... ale jezeli mówimy o ew awaryjnym zastosowaniu...?



Tym bardziej. Jankupilem jakies najpristsze diciagane recznie i nie dalo sie ich zalożyc.

Pojechalem w gory jezdzilem ze 3 dni bez. Potem walnal snieg i mroz.
Spod stoku nie dalo sie wyjechac.

Zakladalem w zyciu łancuchy 10-tki razy. Mislem na chyba 3-4 autach a tym razem mialem pecha

Lancuchy mialy firmiwo zakute na odwrot jedno laczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rado_ napisał:
10 godzin temu, Raku napisał:
Mam dla ciebie interes życia.
Kup łańcuchy i je wypożyczaj, musisz mieć tylko te najlepsze i w prawie wszystkich rozmiarach.
Wypożyczać będziesz po cenie, po jakiej chcesz pożyczyć teraz.
Wkrótce zostaniesz milionerem.

Wynikiem miziania po telefonie powstała ta wiadomość.
 

Pokaż więcej  

Może wejdę w bagażniki i boksy? Raku, ja się pytam czy jest cos takiego, np. w wypożyczalniach aut oferują łańcuchy. Sądzisz, że ktos otwiera wypożyczalnie samych łańcuchów i żyje jak król? Znalazłem np ofertę dilera Toyoty, ale jak zadzwoniłem okazało się, ze już sie w to nie bawią, mimo, że informacja na stronie dla kogoś w okularach 10

 

Łańcuchy przez ile miesięcy w roku są potrzebne ? 

Więc teraz policz, cena zakupu, ile dni w roku przynosić będą zysk, jaka musi być cena wynajmu ?

 

Boxy, bagażniki wypożyczają się raczej cały rok, zima - narty, wiosna, lato - rowery, wakacje. Jedynie zastój może być jesienią. 

 

Żeby się w coś "bawić" musi to przynosić zyski, ale skoro są łańcuchy za 100 zł, kto wynajmie od ciebie łańcuchy na tydzień za 40-60 zł ?? 

Każdy kalkuluje, jest podaż to musi być popyt i odwrotnie też. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Raku napisał:

 

Żeby się w coś "bawić" musi to przynosić zyski, ale skoro są łańcuchy za 100 zł, kto wynajmie od ciebie łańcuchy na tydzień za 40-60 zł ?? 

Każdy kalkuluje, jest podaż to musi być popyt i odwrotnie też. 

 

 

Nikt nie kaze wynajmowac jedynie lancuchow...

To raczej dzialalnosc dodatkowa przy boxach czy bagaznikach.

@Rado_, zerknij tutaj:

https://www.bagazniki-mobilbox.pl/produkty/kategoria/wypozyczalnia-bagaznikow-i-lancuchow,6105

https://www.taurus.info.pl/b2b/blog/informacje-prasowe/taurus-rusza-z-usluga-wypozyczenia-lancuchow-sniegowych

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Maciej__ napisał:

pierwszy link - po kliknięciu w łańcuchy - produkt neidostępny 

 

Drugi link to też nie jest standardową wypożyczalnią: Polska firma Taurus wprowadziła do swojej oferty usługę
wypożyczenia łańcuchów śniegowych z opcją zakupu. W praktyce klient, który w trakcie zimowego sezonu nie skorzysta z
łańcuchów, będzie mógł je zwrócić i zapłacić wyłącznie za ich wypożyczenie
. Nowa usługa jest dostępna we wszystkich salonach
stacjonarnych sieci Taurus.

 

 

Czyli dalej to potwierdza moją teorię, że są to rzeczy na których wypożyczaniu nie będzie się zarabiało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2020 o 07:14, Rado_ napisał:

Na 235/55/19 i tu jest problem emoji6.png

 

Ja mam 255/55/19 i też bym chętnie wypożyczył bo nie zakładam że mogłyby się przydać ale mieć warto bo czasem się w Alpach lokalne władze czepiają. Outlanderem jeździłem z łańcuchami pożyczonymi od kolegi w bagażniku - zupełnie nie mój rozmiar ale Carabinierom wystarczyło tłumaczenie że mam łańcuchy i że założę je trochę wyżej.

:lol:

 

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.