Skocz do zawartości

Nie odbija zwór tankowania po wymianie butli


ANDPOL

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałem wymienić butlę po 10 latach. Butla w koło 34l. Instalacja BRC S24. Wielozawór został stary ale coś się nie udało. Nie odbił przy 27-28 l , jak było poprzednio. Przy 31 l sam przerwałem tankowanie. Dodatkowo wskaźnik pokazuje 3/4 zbiornika. Co się udało panom gazownikom popsuć? Czekać do następnych tankowań, czy reklamować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2020 o 14:06, ANDPOL napisał:

Musiałem wymienić butlę po 10 latach. Butla w koło 34l. Instalacja BRC S24. Wielozawór został stary ale coś się nie udało. Nie odbił przy 27-28 l , jak było poprzednio. Przy 31 l sam przerwałem tankowanie. Dodatkowo wskaźnik pokazuje 3/4 zbiornika. Co się udało panom gazownikom popsuć? Czekać do następnych tankowań, czy reklamować?

Jak pierwsze tankowanie, to może trochę więcej wejdzie w przewody? Poczekałbym do drugiego tankowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 51cent napisał:

 

I co zrobiłeś? Zapłaciłeś i odjechałeś?

 

Na miejscu można niestety tylko sobie pogadać, szkoda czasu.

 

59 minut temu, janusz napisał:

Jak pierwsze tankowanie, to może trochę więcej wejdzie w przewody? Poczekałbym do drugiego tankowania.

LPG w przewody?? Jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Request napisał:

Niestety BP to tylko nazwa, tankowałeś tam wcześniej i wszystko było ok?

 

Kiedyś tankowałem na Orlenie i weszło mi do zbiornika więcej niż jego pojemność.

Pojechałem na najbliższą stację, jaka była po drodze, więc wszystko jest możliwe. W pierwszej chwili się zastanawiałem, czy mi nie włożyli większej butli.;l

Edytowane przez ANDPOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Request napisał:

 

Na miejscu można niestety tylko sobie pogadać, szkoda czasu.

 

 

Można pogadać, a nawet trzeba.

Wołasz kierownika zmiany, stacji i mówisz co i jak i nie zgadzasz się na zapłatę. Jest problem to dzwonisz na policję i zgłaszasz oszustwo.

 

No chyba że lubisz być dymany...

Edytowane przez 51cent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2020 o 19:04, ANDPOL napisał:

Pojechałem na najbliższą stację, jaka była po drodze, więc wszystko jest możliwe. W pierwszej chwili się zastanawiałem, czy mi nie włożyli większej butli.;l

 

Mam taką jedną stację w pobliżu, zresztą często na niej bywam. Zawsze mi wchodzi ~3l lpg więcej w stosunku do innych stacji, ale też więcej przejeżdżam sprawdzone wielokrotnie na 2 autach. Tajemnicą tego jest fakt że miejsce do tankowania nie jest wypoziomowane tylko lekko z górki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, patgaw napisał:

Rozumiesz slowo jakies? 

Na butli jest wielozawor januszu logiki co oznacza ze ma wiele elektrozaworow i nie wiem nawet o ktory pytasz

To ile tam jest tych elektrozaworów? Pytam się, bo myślałem, że elektrozawór jest jeden. Więc skoro już próbujesz mnie obrazić, to może przy okazji wytłumacz. I wyjaśnij przy okazji skąd wziąłeś te 0.01L?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ANDPOL napisał:

2-gie tankowanie również nie odbił. Wskaźnik pokazuje poza zakresem. Zaczekam jeszcze do następnego:ogien:

Może problem z trzpieniem na pływaku? Trzeba wyjeździć gaz i jechać do warsztatu, niech rozbierają i zobaczą co nie działa (zacina się).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.