Skocz do zawartości

SEAT Leon 2020 zdjęcia


prawoimotoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

  Wzgledem oficjalnego cennika czy cen transakcyjnych ?

 

W Seacie to akurat cena transakcyjna = katalog. Chyba że jesteś lekarzem, górnikiem i księdzem jednocześnie oraz potrafisz zaśpiewać i zatańczyć.

 

tapatalked

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ⠀ napisał:

W Seacie to akurat cena transakcyjna = katalog. Chyba że jesteś lekarzem, górnikiem i księdzem jednocześnie oraz potrafisz zaśpiewać i zatańczyć.

 

tapatalked

 

 

 

 

 

Bez przesady katalog 105 oddali za 87.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ⠀ napisał:

Zapewne rocznik 1939 na wyprzedaży w 2020

tapatalked
 

I był to ksiądz, Górnik i prawnik w jednej osobie, nie zaśpiewał, tylko wiersze recytował. Opony zimowe jeszcze dali.

Screenshot_20200127-235852_Drive.jpg

Edytowane przez sdss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, mnie powiedzieli, że skoro już mi dorzucają opony, to z rabatu nici.
Za to inny dealer w ofercie na maila już 5k rabatu dorzucił... Widać w Seacie dużo zależy, w którym salonie się kupuje.
Mi od cennika wyszło jakiś 7.5 kpln w dół od cennika.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem... Dramat, jak i Porsche czy Audi z tą dziwną listwą przez całą klapę. Co ciekawe prekursorem tego pomysłu był Saab w ostatniej 9-5.

Dodatkowo widzę, że projektanci inspirują się tyłem Fiata Tipo htb. Ford w Focusie, Skoda w Scali, tutaj Seat i jeszcze kilka modeli by się znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, AstraC napisał:

Moim zdaniem... Dramat, jak i Porsche czy Audi z tą dziwną listwą przez całą klapę. Co ciekawe prekursorem tego pomysłu był Saab w ostatniej 9-5.

Dodatkowo widzę, że projektanci inspirują się tyłem Fiata Tipo htb. Ford w Focusie, Skoda w Scali, tutaj Seat i jeszcze kilka modeli by się znalazło.

 

Jak już przy temacie Tipo jesteśmy, to przy nowych cenach kompaktów oferta Tipo robi się coraz bardziej korzystna 😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, czachabrava napisał:

 

Jak już przy temacie Tipo jesteśmy, to przy nowych cenach kompaktów oferta Tipo robi się coraz bardziej korzystna 😄

 

Niekoniecznie o ile wersja podstawowa ma sens to drozsze juz nie. Niestety widac, ze to nie kompakt no i taniosc chociazby w galkach do sterowania nawiewem. Osobiscie wolalbym np Polo jest na tyle duze ze nie trzeba myslec o Leonie czy Golfie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, wujekcybul napisał:

Niekoniecznie o ile wersja podstawowa ma sens to drozsze juz nie. Niestety widac, ze to nie kompakt no i taniosc chociazby w galkach do sterowania nawiewem. Osobiscie wolalbym np Polo jest na tyle duze ze nie trzeba myslec o Leonie czy Golfie.

 

Jak dla mnie cena za Polo 115KM z 6 biegowym manualem jest też przesadzona. I według tego co mówili testach o jego wielkosci i jak on nie urósł. To jakoś tego w realu nie widać i nie czuć.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czachabrava napisał:

 

Jak dla mnie cena za Polo 115KM z 6 biegowym manualem jest też przesadzona. I według tego co mówili testach o jego wielkosci i jak on nie urósł. To jakoś tego w realu nie widać i nie czuć.

 

Wymiary ma porownywalne z Golfem IV ;) Ale raczej wiekszosc klasy B tak urlosla.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie o ile wersja podstawowa ma sens to drozsze juz nie. Niestety widac, ze to nie kompakt no i taniosc chociazby w galkach do sterowania nawiewem. Osobiscie wolalbym np Polo jest na tyle duze ze nie trzeba myslec o Leonie czy Golfie.
Cały czas twierdzę że Tipo tak do 55kpln nie ma konkurencji.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czachabrava napisał:

 

Jak dla mnie cena za Polo 115KM z 6 biegowym manualem jest też przesadzona. I według tego co mówili testach o jego wielkosci i jak on nie urósł. To jakoś tego w realu nie widać i nie czuć.

Ja macalem jakas fajna wersje w salonie i jezdzilem rental. Kawal samochodu niedawno Golf byl taki. Bagaznik taki jak w ceedzie mialem. Jak ktos nie potrzebuje kombi to jak znalazl. Cena jak cena 90KM i 5B manual IMO wystarczy. Wszystkie auta zdrozaly ale obstawiam, ze ten Leon tani nie bedzie.

 

 

30 minut temu, BOGUS napisał:

Cały czas twierdzę że Tipo tak do 55kpln nie ma konkurencji.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 

Otoz to jak robi sie drozej to juz niestety tak kolorowo nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ⠀ napisał:

W Seacie to akurat cena transakcyjna = katalog. Chyba że jesteś lekarzem, górnikiem i księdzem jednocześnie oraz potrafisz zaśpiewać i zatańczyć.

Bez przesady. Już nie pamietam dokładnie ile, ale około 10 000 zł mi 4 lata temu opuścili, pomimo, że nie jestem żadną z tych grup, nie śpiewam i nie tańczę ;) . Dużo zalezy od handlowca  - jak mu się chce, jak Cię odbierze, jak wygląda jego sprzedaż w danym miesiącu.

 

Co do nowego modelu... mogę być trochę nieobiektywny, jako użytkownik schodżącej generacji, ale nowy o dziwo mniej mi się podoba. Schodząca generacja wygląda bardziej dynamicznie - proste ostre linie. Ten nowy został tak jakby ugrzeczniony.... tyle że to co widzimy to jakaś wersja podstawowa. Tak naprawdę to co wyciekło (wyciek IMO kontrolowany, żeby zwiększyć zainteresowanie premierą - zobaczcie ile szumu to zrobiło po wszystkich stronach i blogach motoryzacyjnych :) ) to mało interesujace, bo Leona najwięcej sprzedaje się w wersjach FR i Cupra, a te zobaczymy dopiero pod koniec roku i miejmy nadzieje że dostaną trochę więcej pazura (zwłaszcza z przodu) - coś w stylu Cupra Formentor. Ja osobiście ciekaw jestem jak będzie wyglądać wersja Sportstourer, która pojawi się pod koniec roku i jak im wyszło wnętrze - zdjęcia szpiegowskie sugerują, że może być identyczne z Golfem VIII. Jedyne co mi się póki co nie podoba, to tandetnie wyglądający napis Leon, udający pismo odręczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Manx napisał:

Ja osobiście ciekaw jestem jak będzie wyglądać wersja Sportstourer, która pojawi się pod koniec roku i jak im wyszło wnętrze - zdjęcia szpiegowskie sugerują, że może być identyczne z Golfem VIII. Jedyne co mi się póki co nie podoba, to tandetnie wyglądający napis Leon, udający pismo odręczne.

 

IMO lepiej jakby poszli droga nowego Audi A3 tam sa klasyczne pokretla do klimy IMO to lepsze rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał:

Przecież ceny Golfa są generalnie takie jak były?

 

Czy Wy również widzicie z tyłu Astrę, a z przodu I30????

ja tu widze coś zupełnie innego  ;] 

a na pytanie  to leon  ale nie ten tylko poprzedni w wersji 2d :ok:;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wujekcybul napisał:

 

IMO lepiej jakby poszli droga nowego Audi A3 tam sa klasyczne pokretla do klimy IMO to lepsze rozwiazanie.

To nawet nie zwróciłem uwagi, że Golf VIII nie ma już normalnych pokręteł - po VW bym się tego nie spodziewał - prędzej po francuzach.

To IMO bardzo niepraktyczne, bo nawet jak temperatury nie reguluje się często (ja mam klimę automat, to robi może ze 3-4 razy w roku), to czasem trzeba włączyć wewnętrzny obieg powietrza, albo odparować szybę. Jeżeli nawet zrezygonowano z fizycznych pokręteł, a przeniesiono to na ekran, to nie byłoby źle, gdyby np. na dole ekranu stale był pasek do sterowania klimą. Gorzej jakby trzeba się było przekopywać przez menu, żeby np. zmienic temperaturę czy zamknąć obieg powietrza.

 

Masz na myśli to A3 które stoi w salonach, czy masz jakieś info o nadchodzącym? To w salonach jest nadal konstrukcyjnie Golf VII/Leon 3/Octavia 3. Nowe A3 ma być pokazane wiosną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Manx napisał:

To nawet nie zwróciłem uwagi, że Golf VIII nie ma już normalnych pokręteł - po VW bym się tego nie spodziewał - prędzej po francuzach.

To IMO bardzo niepraktyczne, bo nawet jak temperatury nie reguluje się często (ja mam klimę automat, to robi może ze 3-4 razy w roku), to czasem trzeba włączyć wewnętrzny obieg powietrza, albo odparować szybę. Jeżeli nawet zrezygonowano z fizycznych pokręteł, a przeniesiono to na ekran, to nie byłoby źle, gdyby np. na dole ekranu stale był pasek do sterowania klimą. Gorzej jakby trzeba się było przekopywać przez menu, żeby np. zmienic temperaturę czy zamknąć obieg powietrza.

 

Masz na myśli to A3 które stoi w salonach, czy masz jakieś info o nadchodzącym? To w salonach jest nadal konstrukcyjnie Golf VII/Leon 3/Octavia 3. Nowe A3 ma być pokazane wiosną.

 

Widzialem jakas wizke nowego A3 w AS i tam napisali, ze beda pokretla. Jedzilem roznymi wynalazkami francuskimi w UK z wypozyczalni i szlag mnie trafial bo normalnie nawiewu nie przestawisz tylko trzeba klikac w rozne ekrany a i tak sie potrafil zawiesic :facepalm: Ja mam tez auto klime ale mam wiatrak na dwojce i nawiew na szybe i nogi :phi: Jednak jak chcesz cos przestawic to pokretla najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BOGUS napisał:

Cały czas twierdzę że Tipo tak do 55kpln nie ma konkurencji.

 

Tipo tak do 55.000 przede wszystkim nie ma silnika (bo t-jeta chyba ciężko znaleźć w tej cenie)

Edytowane przez iwik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Tipo tak do 55.000 przede wszystkim nie ma silnika (bo t-jeta chyba ciężko znaleźć w tej cenie)
Jeździłem takim 95KM 3 lata. Rakietą to nie jest ale do normalnej jazdy wystarczy. I mało pali. W jeździe autostradowej też daje radę pod warunkiem że trzymasz się przepisów czyli w Pl do 140 w innych krajach 130.
Oczywiście nie jest to silnik do ganiania w trasę ale w koło komina i na wakacje jak najbardziej. Moja opinia być może wynika z tego że mogę sobie pozwolić na podróżowanie a nie wyciskanie czasu.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, maro_t napisał:

mnie się na serio podoba! Zwłaszcza wersja 5d, kombi ma jakby trochę coś nie tak z proporcjami, ale może to kwestia zdjęć.

 

Tez mi sie podoba :ok:

Jak za 1-2 lata bede zmianial Astre to pewnie bedzie brany pod uwage.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.