Skocz do zawartości

Lexus LS460


Alfi

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo ;]

 

Dobry kolega męczy mi gitarę o to auto https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls-piekny-lexus-ls460-v8-381km-2008r-bogata-wersja-niski-przebieg-zamiana-ID6CQvvm.html?;promoted

Chcę aby jechać obejrzeć itd. Odmawiam mu pomocy, bo nie znam tematu lexusa. Po drugie 2008r i taki przebieg? Do tego ogłoszenie typowego mirka, zresztą utrzymanie takiego wozu zapewne tanie nie jest. Czy ktoś posiadał taki model? Każdy rozsądny głos się przyda, kolega chce taki model, ponieważ nowe auta mu nie podchodzą ;]

Znajomy oczywiście myśli o LPG. Zapraszam do dyskusji. ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i niech kolega popatrzy sobie po cenach części.

Ale nie tylko klocki i tarcze ale też zawieszeniowe etc.

Generalnie samochody te się nie psują ale właśnie przez to i rzadkość występowania części potrafią być drogie albo jeszcze droższe i dostępne tylko w ASO.

A że tak zapytam, po co mu taka landara?

GS będzie za mały?

Jednak ten jest popularniejszy więc i w eksploatacji powinien być tańszy i mniej powinien palić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i niech kolega popatrzy sobie po cenach części.
Ale nie tylko klocki i tarcze ale też zawieszeniowe etc.
Generalnie samochody te się nie psują ale właśnie przez to i rzadkość występowania części potrafią być drogie albo jeszcze droższe i dostępne tylko w ASO.
A że tak zapytam, po co mu taka landara?
GS będzie za mały?
Jednak ten jest popularniejszy więc i w eksploatacji powinien być tańszy i mniej powinien palić...
Dzięki za info, podoba mu się dlatego ten model. Zresztą odmówiłem mu pomocy. Nie znam się więc i tak bym nie pomógł. Później będzie moja wina jak coś wyjdzie

Tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 5.02.2020 o 12:20, muzz napisał:

A i niech kolega popatrzy sobie po cenach części.

Ale nie tylko klocki i tarcze ale też zawieszeniowe etc.

Generalnie samochody te się nie psują ale właśnie przez to i rzadkość występowania części potrafią być drogie albo jeszcze droższe i dostępne tylko w ASO.

A że tak zapytam, po co mu taka landara?

GS będzie za mały?

Jednak ten jest popularniejszy więc i w eksploatacji powinien być tańszy i mniej powinien palić...

Jal pamietam swoje czasy w Lexusie to leciały szybko nie najtańsze klocki i tarcze (masa i koc). A wieczna przypadłością tych aut z początków produkcji były ... skrzypiące deski rozdzielcze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.