Skocz do zawartości

Ranking rejestracji TOP20 modeli na osoby fizyczne


marek t

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, RABIN napisał:

Jesli chodzi o yarisa to to juz jest ten nowy model ? Corola chyba tez miała dobre ceny ostatnio .

To jest stara corolla sedan. IMO bardzo dobra cena to sie sprzedaje. Nowej w tym zestawieniu to moze z parenascie sztuk. Mnie dziwi wysoka pozycja i20. To jest koszmar nie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2020 o 09:05, RABIN napisał:

Golfa brak nie wiem czy to zestawienie ujmuje DG ? Vw ma dobre finansowanie i wiele modeli leci w leasing wtedy cena jest atrakcyjna .


Kupiłem w styczniu Golfa na osobę prywatną ale skorzystałem z rabatu na grupę zawodową i cena taka jak dla DG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, prawoimotoryzacja napisał:

Ogólnie spadek jesr nawet do 50% w poszczególnych markach.  Mazda dramat. Ceny do tego poszły w górę 

Ceny nowych poszły w górę, więc indywidualni zapewne skierowali się po używki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, wujek napisał:

Czyli ile % od cennika?


Golf 1.0 115KM comfortline + pakiet LED dla klienta indywidualnego był do odbioru za 74400zł. Na grupę zawodową była cena taka sama jak na DG, czyli 70kł. Auto z wyprzedaży rocznika. Ogólnie cennikowo to auto powinno kosztować w granicach 90kzł.

Edytowane przez pejus1982
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pejus1982 napisał:


Golf 1.0 115KM comfortline + pakiet LED dla klienta indywidualnego był do odbioru za 74400zł. Na grupę zawodową była cena taka sama jak na DG, czyli 70kł. Auto z wyprzedaży rocznika. Ogólnie cennikowo to auto powinno kosztować w granicach 90kzł.

Ja tu w cenniku widze 69k ledy pakiet komfort i metalic pewnie te 74400. 

 

image.png.4f79451ce0b75288a244b34249296858.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, wujek napisał:

Ja tu w cenniku widze 69k ledy pakiet komfort i metalic pewnie te 74400. 

 

 

Zgadza się, ale zobacz że ta cena 69k jest już po rabacie. Chodziło mi o całkowity rabat udzielony przez VW od cennika.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał:

Ogólnie spadek jesr nawet do 50% w poszczególnych markach.  Mazda dramat. Ceny do tego poszły w górę 

 

Mazda poza ladnym kolorem to od dluzszego czasu nie ma do zaoferowania nic ciekawego, a ceny np 3 sa kosmiczne..

Prawda jest taka, ze w tej chwil gdybym mial zmieniac auto to w zasadzie zostaje jedynie grupa VAG :ok:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Maciej__ napisał:

 

Mazda poza ladnym kolorem to od dluzszego czasu nie ma do zaoferowania nic ciekawego, a ceny np 3 sa kosmiczne..

Prawda jest taka, ze w tej chwil gdybym mial zmieniac auto to w zasadzie zostaje jedynie grupa VAG :ok:

 

Silniki, skrzynię ma normalne, a nie z vagplasteliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2020 o 10:02, Majkiel napisał:

Do tego legenda że Mazda rdzewieje

 

Legenda, która jednak miała jakieś podstawy. Do tego dochodzi jeszcze problem wysokiego % kradzieży i podejście mazdy z cyklu "nie ma problemu".

Jak dla mnie (i najwyraźniej dla innych klientów również) to po prostu auta niewspółmiernie drogie do tego co oferują.

Ładny design to trochę za mało... mogli zapytać Alfy Romeo jak się kończy takie podejście. 😄

 

Peugeot teraz też idzie ich śladem. :facepalm:

Edytowane przez iwik
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.