Skocz do zawartości

Sezon 2020


rwIcIk

Rekomendowane odpowiedzi

Robert z tego co słyszałem najlepszy swój czas wykręcił na twardej mieszance,
Russel zaś na miękkiej .
Poza tym Robert ma zebrać dane do porównania z nowym symulatorem.
 
Tak było
Poza tym na tym teście nie jest zadaniem RK bicie rekordów ani pokazywanie pełni możliwości auta tylko zbieranie danych i ustawienia auta i broń boże ryzykować uszkodzenia...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Williams robi to co za pewne laicy chcą czyli wyników w tabeli bez patrzenia w szczegóły. 
Przecież Leclerc miał wczoraj gorszy czas niż Russel. Co to oznacza? Nic. 

Tak naprawdę to oznacza, że Ferrari jeździło ponoć ze skręcona jednostką z dużym ładunkiem paliwa...

Ale sociale i inne brytyjskie media już trąbią sukces. 
Kurtyna spadnie w Australii. BMW było kiedyś ostatnie na testach a później walczyli tam o pierwszy rząd....

Najważniejsze, że Robert mega zadowolony a jego wypowiedzi ze szpilami do poprzedniego zespołu bezcenne. 
Moja ulubiona to odpowiedz na pytanie kiedy pojawił się uśmiech na twarzy. Odpowiedź: „zaraz po wyjechaniu z boksu i dohamowaniu do pierwszego zakrętu”🤣 
 

Edytowane przez stig
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, stig napisał:

Williams robi to co za pewne laicy chcą czyli wyników w tabeli bez patrzenia w szczegóły. 
Przecież Leclerc miał wczoraj gorszy czas niż Russel. Co to oznacza? Nic. 

Tak naprawdę to oznacza, że Ferrari jeździło ponoć ze skręcona jednostką z dużym ładunkiem paliwa...

Ale sociale i inne brytyjskie media już trąbią sukces. 
Kurtyna spadnie w Australii. BMW było kiedyś ostatnie na testach a później walczyli tam o pierwszy rząd....

Najważniejsze, że Robert mega zadowolony a jego wypowiedzi ze szpilami do poprzedniego zespołu bezcenne. 
Moja ulubiona to odpowiedz na pytanie kiedy pojawił się uśmiech na twarzy. Odpowiedź: „zaraz po wyjechaniu z boksu i dohamowaniu do pierwszego zakrętu”🤣 
 

Dokładnie: kwalifikacje w Australii powinny dać pierwszy rzeczywisty obraz sytuacji (bo z treningami to tez różnie bywa) ....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bahrajn odbędzie się bez widowni. Wiadomo z jakich względów. Włochy tez się zamykają w związku z tym ciekawe jak to wpłynie na Ferrari oraz Pirelli. 
Ciężki sezon wszystkich czeka. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, stig napisał:

Moim zdaniem można o tym sezonie już zapomnieć. 

Poszatkuje się, część pewnie przełożą, ale nie spodziewałbym się pełnego sezonu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
5 minut temu, stig napisał:

@rwIcIk Kasa, kasa, kasa. Jak nic nie zorganizują to F1 grozi bankructwo. 
News sprzed chwili. Z DTM wycofuje się Audi po tym „sezonie”.

Obecnie liczą się multimedia. 

I w sporcie. Bo stamtąd jest kasa.

I w autach codziennego użytku. Bo tego chcą użytkownicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hamilton do Ferrari?
odmówił.
Spekuluje się ze Antonio z AR przejdzie do F. i to by było super bo RK jest rezerwowym i wskoczyłby na fotel kierowcy etatowego

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, DZIDA napisał:

odmówił.
Spekuluje się ze Antonio z AR przejdzie do F. i to by było super bo RK jest rezerwowym i wskoczyłby na fotel kierowcy etatowego
 

Giovinazzi chyba za słaby jest na Ferrari ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rwIcIk napisał:

Hamilton do Ferrari?

Merc myślę że będzie dalej w bardzo dobrej formie, w sumie to gdzieś czytałem że Hamilton coś mówił

o rocznej przerwie od ścigania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DZIDA napisał:

odmówił.
Spekuluje się ze Antonio z AR przejdzie do F. i to by było super bo RK jest rezerwowym i wskoczyłby na fotel kierowcy etatowego

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Niestety niekoniecznie. Ferrari  obsadza jedno miejsce w AR i prawdopodobnie na to miejsce wskoczy ktoś ze szkółki Ferrari. Młody Schumacher bo ma nazwisko, albo Schwartz bo ma sponsora. Już raz ten sponsor przebił Kubicę i wsadził do F1 Sirotkina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety niekoniecznie. Ferrari  obsadza jedno miejsce w AR i prawdopodobnie na to miejsce wskoczy ktoś ze szkółki Ferrari. Młody Schumacher bo ma nazwisko, albo Schwartz bo ma sponsora. Już raz ten sponsor przebił Kubicę i wsadził do F1 Sirotkina.

rewolucja w f1 przesunieta na 2022 wiec ludzie w ferrari na 2021 moga chciec w AR kogos kto juz zna nieco bolid a nie swiezaka (mlodego wezma do AR na 2022 zeby nowego bolidu się od razu uczyl a nie najpierw uczyl obecnego a potem znow uczyl nowego. a 2021 raczej będzie sezonem na rozruch po kryzysie) . poza tym kubek jest stosunkowo tani a ma spora wiedzę. nie wezma raczej do Ferrari Ricciardo bo by znow mieli problemy z 2 kierowcami chcącymi byc nr 1. wezma antonio ktory łyknie pozycję nr 2 w zespole, przez rok go przetestuja i w 2022 beda wiedzieć czy cos z niego bedzie i albo zostanie w ferrari jako nr 2 a mick do AR uczac sie od kubka lub kimiego albo mick do ferrari a antonio do AR z Kimim lub kubkiem albo antek out z f1 i maja kolejne miejsce do obsadzenia w AR.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewolucja w f1 przesunieta na 2022 wiec ludzie w ferrari na 2021 moga chciec w AR kogos kto juz zna nieco bolid a nie swiezaka (mlodego wezma do AR na 2022 zeby nowego bolidu się od razu uczyl a nie najpierw uczyl obecnego a potem znow uczyl nowego. a 2021 raczej będzie sezonem na rozruch po kryzysie) . poza tym kubek jest stosunkowo tani a ma spora wiedzę. nie wezma raczej do Ferrari Ricciardo bo by znow mieli problemy z 2 kierowcami chcącymi byc nr 1. wezma antonio ktory łyknie pozycję nr 2 w zespole, przez rok go przetestuja i w 2022 beda wiedzieć czy cos z niego bedzie i albo zostanie w ferrari jako nr 2 a mick do AR uczac sie od kubka lub kimiego albo mick do ferrari a antonio do AR z Kimim lub kubkiem albo antek out z f1 i maja kolejne miejsce do obsadzenia w AR.  
Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 
 
 
chyba jednak Sainz do Ferrari

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, DZIDA napisał:

ale jest ich wychowankiem (znaczy ich akademii) i jest Włochem...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

SF nie potrzebuje kierowcy Włocha w zespole. Mają większe problemy natury organizacyjnej niż narodowość kierowcy. Z resztą jak się ma gwiazdę to tifosi i tak kochają go jak swojego.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pieter2 napisał:

Niestety niekoniecznie. Ferrari  obsadza jedno miejsce w AR i prawdopodobnie na to miejsce wskoczy ktoś ze szkółki Ferrari. Młody Schumacher bo ma nazwisko, albo Schwartz bo ma sponsora. Już raz ten sponsor przebił Kubicę i wsadził do F1 Sirotkina.

Z tego co kojarzę to taka umowa obowiązuje do tego roku włącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, DamU napisał:

Nie wiadomo kto do Renault.

Tak, ale odnosiłem się do obsadzenia miejsca w Ferrari. Renault a raczej szef zespołu mnie irytuje i jakoś mało obchodzi kto tam będzie jeździł.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale odnosiłem się do obsadzenia miejsca w Ferrari. Renault a raczej szef zespołu mnie irytuje i jakoś mało obchodzi kto tam będzie jeździł.  
ja odnoszę wrażenie że i jego i Ciebie malo to obchodzi

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2020 o 11:43, stig napisał:

Tak, ale odnosiłem się do obsadzenia miejsca w Ferrari. Renault a raczej szef zespołu mnie irytuje i jakoś mało obchodzi kto tam będzie jeździł.  

Tu ciekawy komentarz do obecnych transferów i "zmarnowanych" 2 latach Ricciardo.

https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-30460-Komentarz_czy_Ricciardo_jest_przegranym_ostatnich_transferow_.html

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tym, że Daniel opuścił Red Bulla. Jego z tamtąd po prostu wyrzucili jak Gaslego. 
Z resztą Red Bull też ma/miał podobne problemy z kierowcami (oprócz lidera Maxa). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, stig napisał:

Nie zgodzę się z tym, że Daniel opuścił Red Bulla. Jego z tamtąd po prostu wyrzucili jak Gaslego. 
Z resztą Red Bull też ma/miał podobne problemy z kierowcami (oprócz lidera Maxa). 

Nie tyle wyrzucili, co tak z nim postępowali, że nie miał innego wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rwIcIk napisał:

Nie tyle wyrzucili, co tak z nim postępowali, że nie miał innego wyjścia.

Jak wjechał w tył jakkolwiek to brzmi Maxowi to już był jego koniec w RedBullu.

Kwyiat się nie sprawdził , Gasły tez nie(wg. nich). To jest chyba zbyt toksyczny zespół dla kierowcy numer 2.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie iskrzyć.
Lewis to samiec alfa w mercu a Seb po tylu latach liderowania nagle miałby być numer 2 ? 
Będą starcia na torze i nie tylko.
będą jeszcze lepsze akcje niz vettel vs. leclerc

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://www.formula1.com/en/latest/article.f1-confirms-first-8-races-of-revised-2020-calendar-starting-with-austria.36X98qZnFFhNxQ8O2WdCON.html

F1 confirms first 8 races of revised 2020 calendar, starting with Austria double header

The first 8 races of the 2020 calendar

Round Race Venue Date
Round 1 Formula 1 Rolex Grosser Preis von Osterreich The Red Bull Ring, Austria July 3-5
Round 2 Formula 1 Pirelli Grosser Preis der Steiermark The Red Bull Ring, Austria July 10-12
Round 3 Formula 1 Aramco Magyar Nagydij The Hungaroring, Hungary July 17-19
Round 4 Formula 1 Pirelli British Grand Prix Silverstone, UK July 31 - August 2
Round 5 Emirates Formula 1 70th Anniversary Grand Prix Silverstone, UK August 7-9
Round 6 Formula 1 Aramco Gran Premio de Espana Circuit de Barcelona-Catalunya, Spain August 14-16
Round 7 Formula 1 Rolex Belgian Grand Prix Spa-Francorchamps, Belgium August 28-30
Round 8 Formula 1 Gran Premio Heineken d'Italia Monza, Italy September 4-6

 

F1 will be finalising the details of the wider calendar and hope to publish that in the coming weeks with an expectation of having a total of 15-18 races before completing the season in December.

 

Trzymajmy kciuki :yay:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
24 minuty temu, rwIcIk napisał:

No to jedziemy ;)

Alfa Romeo strasznie słabo.

Ano Panie.

Miejmy nadzieję że w wyścigu pokonają Williamsa, dla mnie wystarczy.

Piwko już się chłodzi a i wyścig bez jadącego Roberta będzie oglądany bez niepotrzebnej napinki.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się ciekawie.

Hamilton z karą przesunięcia 3 miejsc na starcie za ignorowanie wczoraj żółtych flag podczas ostatniej części czasówki po wypadnięciu Fina z toru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rwIcIk napisał:

No to jedziemy ;)

Alfa Romeo strasznie słabo.

Ferrari zresztą też nie błyszczy

Wszystkie zespoły napędzane silnikami Ferrari słabsze niż w zeszłym roku....

Ponoć to efekt cichej ugody z FIA  za zeszły sezon. Klątwa Roberta ponownie działa😁

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.