Skocz do zawartości

Golf 8 GTI/GTD/GTE


Cinos

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, marcindzieg napisał:

A u nie odwrotnie. Mi się nigdy ta kraciasta tapicerka nie podobała. Natomiast na zewnątrz jest fajny. Dużo bardziej mi się podoba od Seata o Skodzie nie wspominając.

Ta krata moze super nie wyglada ale to klasyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotce wnętrza widzę że nastały smutne czasy. Niby sportowe GTI a wajchą nie da się pomachać, no chyba że DSG to opcja a w standardzie 6M.

Ogólnie 7-ka wizualnie bardziej mi odpowiadała, 8-ka jest mocno nijaka. Ale jak wiadomo o gustach...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lnk napisał:

Na fotce wnętrza widzę że nastały smutne czasy. Niby sportowe GTI a wajchą nie da się pomachać, no chyba że DSG to opcja a w standardzie 6M.

Ogólnie 7-ka wizualnie bardziej mi odpowiadała, 8-ka jest mocno nijaka. Ale jak wiadomo o gustach...

Będzie manual, tyle że w katalogu automat ładniej wygląda... no i mam podejrzenie, że GTI z DSG sprzedaje się więcej niż z manualem. Masz łopatki za kierownicą i sobie nimi można pomachać ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, OZI napisał:

Ciekawe czy ffffspaniala jakość wyklepania będzie taka jak w moim Mk7.5 R... czy będzie jeszcze gorsza emoji90.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Co bylo nie tak? W EU na tle innych marek Golf wypada bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co bylo nie tak? W EU na tle innych marek Golf wypada bardzo dobrze.



Nic powaznego niby - ale %~*}’cie jam ci sie w nowym aucie deska sie trzęsie

Deskę to 3 rozbierali, już nie pamietam - czy przy 2k czy 3k km - jak się tłukła, tak się tłukła. Dalem spokoj. Volume z iCrap podniesiony, zagluszala.


Soundaktor - wymieniony... problem znany od 2015, VAG ma to w pupci...

Przy 30k km poszły sprzegla, VeeDud nie robił problemów, ‘problem znany’ - 2 dni mialem auto z powrotem.

Generalnie - ‘normalne usterki’ jak na Golf R wg forum.

Lease sie skonczyl, postanowiłem nie wykupowac. Podobno wykończenie zwykłych jest lepsze, inna fabryka klepania????



Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta generacja Golfa mnie wielce rozczarowała...

Z zewnątrz nieciekawy- wręcz niezbyt ładny, w środku tablety i pola dotykowe  - zupełnie nie w moim guście :ooniee:

Silnikowo jest w miarę OK, przestronność i prowadzenie też pewnie dobre ale zupełnie straciłem "chemię" do tego auta.

 

Może kiedy się nim przejadę to zmienie zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta generacja Golfa mnie wielce rozczarowała...
[...]

Może kiedy się nim przejadę to zmienie zdanie.



Ja się przyznaje, po Golf R charakterystyka jazdy mi się podoba - na tyle bardzo, ze wziąłbym następnego.

Dźwięk - z autentycznym wydechem Akrapovic tez.

Materiały, są na plus vs J czy Korea w tym samym segmencie.

Wygląd, zarówno 7 jak i 8 jest imvho nudny. LED z tylu pomagają - imvho.

247429d12a988056e69b93452d9bde75.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie klepią Golfa do Was?
@Cinos

b8228dce23364388a436f2b92746d809.jpg

Moj byl w Wolfsburg...

Sent from my SM-N975F using Tapacrap z dedykacja V8 dla user Tool*-roller. czy jakos tak.


*Tool

Tool: (noun)

1.) A guy with a hugely over inflated ego, who in an attempt to get un-due attention for himself, will act like a jackass, because, in his deluded state.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach








Przy 30k km poszły sprzegla, VeeDud nie robił problemów, ‘problem znany’ - 2 dni mialem auto z powrotem.



Sent from my iPhone using Tapatalk


Skrzynia 6 czy 7 biegowa?

pozdr.

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2020 o 19:05, lnk napisał:

Na fotce wnętrza widzę że nastały smutne czasy. Niby sportowe GTI a wajchą nie da się pomachać, no chyba że DSG to opcja a w standardzie 6M.

Ogólnie 7-ka wizualnie bardziej mi odpowiadała, 8-ka jest mocno nijaka. Ale jak wiadomo o gustach...

Seryjnie w GTI jest maniaul.

 

 

Edytowane przez prawoimotoryzacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach






Skrzynia 6 czy 7 biegowa?

pozdr.

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka



7 - mokra, ale całkowicie poważnie.

Z dość dużej próbki losowej - 30% golf sprzedawanych u mnie to R lub GTi a wiec pomiędzy 500-800 sztuk na miesiąc - to z mojego lokalnego klubu Golf R mój na ok 15-20 aut tego samego rocznika (+/- 1 rok) był jednym z niewielu, gdzie sprzęgła poszły.

Drugi miał ok 70k km - już nie pamietam.

Reszta ok.

Za to alternatory były/są o wiele większym problemem, u mnie nic.

Co jest powszechne - to Q wyklepania jest fiutowa, nawet nie przez poskładanie tylko przez podejście VAG.

Przykład, vibrujace rury paliwa przy 2,000rpm - problem znany od lat już VAG dalej ma w d00pie, ale dealer wie jak naprawić, - dotknięte prawie wszystkie Golf R.

Sounaktor tez, problem znany, dealer ok - VAG w tyłku,

Wiec największym minusem Golf jest korporacyjne podejście VAG - klient jest w d00pie...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.