Skocz do zawartości

Astra H - co sądzicie?


Andi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Brat ma na oku taką Astrę: https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-niemcy-1-szy-wlasciciel-100-bezwypadkowy-ser-aso-ID6CSQ1T.html

 

Co sądzicie? Warta tych pieniędzy? Co można ze zdjęć wywróżyć?

No i jakoś tych świateł przeciwmgielnych przednich nie mogę zobaczyć.:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to za słaby silnik, ale to kwestia jak kto lubi.

Świateł przeciwmgielnych nie ma i raczej nie miał bo nie ma klawisza do ich włączania.

Edytowane przez Request
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2020‎-‎03‎-‎06 o 08:37, Andi napisał:

 

...Co sądzicie? Warta tych pieniędzy? Co można ze zdjęć wywróżyć?

...

Z fotek wynika, ,że to bida wersja. O silniku nie powiem, bo miałem diesla. Lubi korodować łączenie zderzaków z błotnikami - przód i tył. Ogólnie nic się nie działo, tylko eksploatacja. Sorry, wymieniałem chłodnicę klimatyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, czachabrava napisał:

 

Jestes pewien ze na niemieckim rynku takze nie bylo wtedy 1.4? Wydaje mi sie, ze 1.4 byl do 2010 roku. 

Bez VINu bym jej nie jechał oglądać.

17 godzin temu, Adamro napisał:

Z fotek wynika, ,że to bida wersja. O silniku nie powiem, bo miałem diesla. Lubi korodować łączenie zderzaków z błotnikami - przód i tył. Ogólnie nic się nie działo, tylko eksploatacja. Sorry, wymieniałem chłodnicę klimatyzacji.

Czy na pewno bida? Dziwne jest wnętrze jak pamiętam było dostępne tylko w Cosmo(Piano Black za to brak pół skór które ja w 2009 RM 2010 w Cosmo miałem), fotele Recaro, ciemne szyby tył i chrome pod oknami za to brak relingów(a te były już chyba w nJoy), ale felgi powinny być alu, halogeny z przodu to nie wiem, już nie pamiętam, ja miałem, ale ja miałem ksenony, a tam były na 100% w pakiecie. Czujnik deszczu/zmierzchu ma. Bardzo dziwna wersja. Chyba, że ktoś tak doposażył nJoy.

Tutaj Cosmo 2009 RM 2010 z dokupionymi ksenonami:

DSCN2716.JPG.6af4023f497ca45abee9438ad308199d.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AstraC napisał:

Czy na pewno bida? Dziwne jest wnętrze jak pamiętam było dostępne tylko w Cosmo(Piano Black za to brak pół skór które ja w 2009 RM 2010 w Cosmo miałem), fotele Recaro, ciemne szyby tył i chrome pod oknami za to brak relingów(a te były już chyba w nJoy), ale felgi powinny być alu, halogeny z przodu to nie wiem, już nie pamiętam, ja miałem, ale ja miałem ksenony, a tam były na 100% w pakiecie. Czujnik deszczu/zmierzchu ma. Bardzo dziwna wersja. Chyba, że ktoś tak doposażył nJoy.

 

:oki:

No właśnie, ta konfiguracja mi nie pasuje. Czujnik deszczu/zmierzchu ma (chyba, że taka szyba z przyciemnieniem po wymianie). Ja miałem nJoy i miałem relingi, halogeny i tylne szyby elektryczne, tu są korby. Może jakaś indywidualna wersja. Ale najlepiej byłoby sprawdzić po VIN-ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Adamro napisał:

:oki:

No właśnie, ta konfiguracja mi nie pasuje. Czujnik deszczu/zmierzchu ma (chyba, że taka szyba z przyciemnieniem po wymianie). Ja miałem nJoy i miałem relingi, halogeny i tylne szyby elektryczne, tu są korby. Może jakaś indywidualna wersja. Ale najlepiej byłoby sprawdzić po VIN-ie.

To akurat dziwne, że miałeś el. szyby tył, bo jak kupowałem 2009RM2010 to nawet w Cosmo były za dopłatą. ;] Więc to mnie akurat nie dziwi, podobnie było na rynku w DE jak widziałem. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, AstraC napisał:

To akurat dziwne, że miałeś el. szyby tył, bo jak kupowałem 2009RM2010 to nawet w Cosmo były za dopłatą. ;] Więc to mnie akurat nie dziwi, podobnie było na rynku w DE jak widziałem. :ok:

No to faktycznie, dziwne te konfiguracje. Ja miałem 2010 ze stoku, takie miała wyposażenie.

Edit.

Z tego co pamiętam jak oglądałem, to tylko Essentia nie miała tylnych szyb elektrycznych. A to był mój główny warunek.

Edytowane przez Adamro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Adamro napisał:

No to faktycznie, dziwne te konfiguracje. Ja miałem 2010 ze stoku, takie miała wyposażenie.

Edit.

Z tego co pamiętam jak oglądałem, to tylko Essentia nie miała tylnych szyb elektrycznych. A to był mój główny warunek.

Na 100% Cosmo nie miała el. szyb z tylu. Nie mam pod ręką zdjęcia tyłu, ale tak było.

Tutaj wnętrze Cosmo.

DSCN2728.JPG.0a8a06d42894ea6f2321a74a1a5d016e.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, AstraC napisał:

Na 100% Cosmo nie miała el. szyb z tylu. Nie mam pod ręką zdjęcia tyłu, ale tak było.

Tutaj wnętrze Cosmo.

 

Nie twierdzę, że nie. GM miał dziwne konfiguracje, pamiętam jak oglądałem w salonie, to stały jeszcze astry G, i np. miała klimę i szyby z przodu na korbę :hehe:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 8.03.2020 o 14:43, AstraC napisał:

To akurat dziwne, że miałeś el. szyby tył, bo jak kupowałem 2009RM2010 to nawet w Cosmo były za dopłatą. ;] Więc to mnie akurat nie dziwi, podobnie było na rynku w DE jak widziałem. :ok:

Miałem extra biedę AH z 2009, oczywiście z silnikiem 1,4, z rynku niemieckiego i nic nie miała poza 4 szybami elektrycznymi oraz lusterkami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ZUBERTO napisał:

Miałem extra biedę AH z 2009, oczywiście z silnikiem 1,4, z rynku niemieckiego i nic nie miała poza 4 szybami elektrycznymi oraz lusterkami.

 

Widziałem sprowadzoną z DE taką jak moja COSMO 1.6T + jeszcze dodatkowo fotele Recaro, ale z tyłu korby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.