Jump to content

Ogranicznik uchylania okna

Marko33
 Share

Recommended Posts

Muszę kupić i zamontować ogranicznik uchylania okna.

Taki umożliwiający stopniowanie uchylania z taką jakby drabinką czy grzebieniem.

Próbuję szukać na stronie Castoramy ale nie mogę znaleźć.

Potrzebuję elementu, który dokręcę do ramy okna i tego do samego skrzydła okiennego.

Pomóżcie

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

13 godzin temu, Marko33 napisał:

Muszę kupić i zamontować ogranicznik uchylania okna.

Taki umożliwiający stopniowanie uchylania z taką jakby drabinką czy grzebieniem.

Próbuję szukać na stronie Castoramy ale nie mogę znaleźć.

Potrzebuję elementu, który dokręcę do ramy okna i tego do samego skrzydła okiennego.

Pomóżcie emoji4.png

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Są w Castoramie. Może na stronie ich nie ma, ale w sklepie widziałem. Przy jednej sztuce kup w Casto, przy kilku przez neta bo jest zdecydowanie taniej i nawet z przesyłką będzie taniej niż w Casto.

Cześć,

Polecam Ci Windyy.

Ciekawe rozwiązanie. Znalazłem to, kiedy szukałem takich "drabinek" jak Ty teraz.

Pierwszą sztukę kupiłem kilka ładnych lat temu, jak jeszcze nie mało to nazwy i opakowania. Chyba było prototypem :) 

Działa do dziś. 

Niedawno dokupiłem jeszcze do innych okien.

Zaletą jest to, że jest prawie niewidoczne, ma bezstopniową regulację, prosty montaż i ewentualny demontaż nie pozostawiający widocznych dziur.

Jedyna wada, to że nieco hałasuje kiedy ruszasz skrzydłem. Słychać taki "strzał" w momencie w którym pokonujesz siłę magnesu.

https://windyy.pl/

1 godzinę temu, TIMMY napisał:

Cześć,

Polecam Ci Windyy.

Ciekawe rozwiązanie. Znalazłem to, kiedy szukałem takich "drabinek" jak Ty teraz.

Pierwszą sztukę kupiłem kilka ładnych lat temu, jak jeszcze nie mało to nazwy i opakowania. Chyba było prototypem :) 

Działa do dziś. 

Niedawno dokupiłem jeszcze do innych okien.

Zaletą jest to, że jest prawie niewidoczne, ma bezstopniową regulację, prosty montaż i ewentualny demontaż nie pozostawiający widocznych dziur.

Jedyna wada, to że nieco hałasuje kiedy ruszasz skrzydłem. Słychać taki "strzał" w momencie w którym pokonujesz siłę magnesu.

https://windyy.pl/

Dzięki

Kupiłem już jednak klasyczny ogranicznik w Juli