Skocz do zawartości

Ogranicznik uchylania okna


Marko33

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę kupić i zamontować ogranicznik uchylania okna.

Taki umożliwiający stopniowanie uchylania z taką jakby drabinką czy grzebieniem.

 

Próbuję szukać na stronie Castoramy ale nie mogę znaleźć.

 

Potrzebuję elementu, który dokręcę do ramy okna i tego do samego skrzydła okiennego.

 

Pomóżcie

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Marko33 napisał:

 

Muszę kupić i zamontować ogranicznik uchylania okna.

Taki umożliwiający stopniowanie uchylania z taką jakby drabinką czy grzebieniem.

 

Próbuję szukać na stronie Castoramy ale nie mogę znaleźć.

 

Potrzebuję elementu, który dokręcę do ramy okna i tego do samego skrzydła okiennego.

 

Pomóżcie emoji4.png

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Są w Castoramie. Może na stronie ich nie ma, ale w sklepie widziałem. Przy jednej sztuce kup w Casto, przy kilku przez neta bo jest zdecydowanie taniej i nawet z przesyłką będzie taniej niż w Casto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Polecam Ci Windyy.

Ciekawe rozwiązanie. Znalazłem to, kiedy szukałem takich "drabinek" jak Ty teraz.

Pierwszą sztukę kupiłem kilka ładnych lat temu, jak jeszcze nie mało to nazwy i opakowania. Chyba było prototypem :) 

Działa do dziś. 

Niedawno dokupiłem jeszcze do innych okien.

Zaletą jest to, że jest prawie niewidoczne, ma bezstopniową regulację, prosty montaż i ewentualny demontaż nie pozostawiający widocznych dziur.

Jedyna wada, to że nieco hałasuje kiedy ruszasz skrzydłem. Słychać taki "strzał" w momencie w którym pokonujesz siłę magnesu.

https://windyy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TIMMY napisał:

Cześć,

 

Polecam Ci Windyy.

Ciekawe rozwiązanie. Znalazłem to, kiedy szukałem takich "drabinek" jak Ty teraz.

Pierwszą sztukę kupiłem kilka ładnych lat temu, jak jeszcze nie mało to nazwy i opakowania. Chyba było prototypem :) 

Działa do dziś. 

Niedawno dokupiłem jeszcze do innych okien.

Zaletą jest to, że jest prawie niewidoczne, ma bezstopniową regulację, prosty montaż i ewentualny demontaż nie pozostawiający widocznych dziur.

Jedyna wada, to że nieco hałasuje kiedy ruszasz skrzydłem. Słychać taki "strzał" w momencie w którym pokonujesz siłę magnesu.

https://windyy.pl/

Dzięki

Kupiłem już jednak klasyczny ogranicznik w Juli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.