Skocz do zawartości

Sezon 2020


andy7

Rekomendowane odpowiedzi

@andy7 idz pan w cholere. ja wlasnie powinienem w tym momencie konczyc pierwszy z trzech tygodni jezdzenia po pirenejach 😒 korona pokrzyzowala mi szyki. doslownie dzien przed planowanym wyjazdem musialem zrezygnowac, bo francja i hiszpania zaczely sie zamykac. to i tak w sumie mi sie poszczescilo, ze akurat tak sie zgralo, ze nie pojechalem bo bym sie rozczarowal tam na miejscu xD

no ale za to siedze sobie na samoizolacji w domu od tygodnia, bo dokladnie jak rok temu (tez jechalem w pireneje) pierwszego dnia urlopu zlapalo mnie przeziebienie :nie_wiem: jedyny pozytek z tego jest taki, ze wzialem sie za montaz klipu z zeszlorocznego wypadu, wiec mam okazje troche sobie przypomniec ten klimacik ;/  a jeszcze czeka na mnie montaz klipu z wrzesniowych alp :jem:

no ale dla mnie niestety najblizszy porzadny wypad motocyklowy bedzie mozliwy dopiero koncem lata 🥴

jezdzenie w kolo komina mnie juz nie kreci nic a nic, wiec motocykla uzywam jedynie jak sie uda gdzies wyjechac na weekend albo na wywczas :chory:

 

ps. czy u ciebie nie mozna montowac kamerek na kasku? bo nagranie jest bardzo slabe przez te wstrzasy (choc i kamerka chyba tez nie grzeszy jakoscia nagrania). 

Edytowane przez ulik87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ulik87 napisał:

ps. czy u ciebie nie mozna montowac kamerek na kasku? bo nagranie jest bardzo slabe przez te wstrzasy (choc i kamerka chyba tez nie grzeszy jakoscia nagrania). 

 

Kamera jest na szybie Ggeneralnie kreci OK ale predkosc robi tez swojeoPro Hero 2 Przepisu tyczacego montazu kamer niema, co najwyzej zdrowy rozsadek. Mi wlasnie nie pasi montaz na helmie, bo zawsze sekwencja jest spitolona przez rozgladanie sie czy to w prawo, czy to w lewo. Po Twoim poscie naszla mnie refleksja, czy oby faktycznie zrobie ta runde wokol komina ? 

 

Generalnie w roku robimy  2- 3 wypadow, a reszta sezonu sam chyba znasz... 

 

Pozdro

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.