Skocz do zawartości

Przygotowania do rozpoczecia sezonu !


andy7

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj poczynilem przygotowania do rozpoczeciaz sezonu. W dwa lata temu znajomek wjechal mi w tlumik uszkadzajac rowniez i tablice rejestracyjna. Trafilo sie, ze tablice wymienilem przez przypadek. Dzisiaj zorganizowalem sobie  srubki, podkladki i nakretki. Plastikowa ramke kupilem juzn wczesniej na ebay'u. 

 

Musialem niestety rozwiercic odwory w stelazu , to poszlo szybko, zamontowalem ramke do stelazu, wsadzilem tablice i generalnie moglbym juz wyjechac.

 

Podlaczylem a raczej zmienilem zasilenie akumulatora, 

 

O1.04. o ile bedzie wzgledana pogoda odbedzie sie rozpoczecie sezonu ! 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, bielaPL napisał:

w sobotę zaatakuj już, w poniedziałek ma być 5 stopni ...

 

Niemoge, to mniej wiecej tak, jak bys wyjechyl na ulice nie zarejestrwanym sprzetem ! 

 

7 godzin temu, ulik87 napisał:

@andy7 @bielaPL u mnie caly tydzien piekna pogoda, 15 stopni, moto wola pod oknem, a ja siedze na d... na urlopie bo w WB lock down :nie_wiem: normalnie wywczas zycia mam xD 

 

To jednym slowem preyebane !  

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blues napisał:

To jest regulowane jakoś ustawowo?8]

 

Na tablicy rejestrcacyjnej masz wytkoczony miesiac od ktorego mozesz zaczac jezdzic i miesiac w ktorym konczysz jazde, wyglada to

tak. Tu  masz przyklad od Kwietnia do Pazdziernika, ale mozesz wziasc inne miesiace np od Marca do konca listopada.

 

I oczywiscie placisz ubezpieczenie i podatek drogowy tylko za te miesiace, Ale np. od kradziezy masz ubezpieczone caly rok

 

;)

 

csm_saisonkennzeichen-motorrad_1140_413a8a6521.jpg

Edytowane przez andy7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, andy7 napisał:

 

Na tablicy rejestrcacyjnej masz wytkoczony miesiac od ktorego mozesz zaczac jezdzic i miesiac w ktorym konczysz jazde, wyglada to

tak. Tu  masz przyklad od Kwietnia do Pazdziernika, ale mozesz wziasc inne miesiace np od Marca do konca listopada.

 

I oczywiscie placisz ubezpieczenie i podatek drogowy tylko za te miesiace, Ale np. od kradziezy masz ubezpieczone caly rok

 

;)

 

csm_saisonkennzeichen-motorrad_1140_413a8a6521.jpg

O.K dzięki :oki:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.