Skocz do zawartości

Ma ktos Audi A6 C8 ??


jaceq

Rekomendowane odpowiedzi

No tak sobie patrze i widze ze w A6 C8 wiekszosc plastikow jest plyskujacych i tak sie zastanawiam czy to poprostu nie odbija masakrycznie slonca.

Ja mam A6 c7 i wiekszosc jest matowa, poza plastikiem dookola gajgi od biegow i zdarza sie ze slonce mi sie w tym odbija.

Z racje ze dealerzy sa u nas zamknieci to nie moge isc i sam obadac w sloncu :)

Pytam bo sa u nas dostepne w bardzo dobrych cenach, tj. taniej niz skoda Superb i taniej niz np. Vw Arteon :)

Wnetrze ktore mam na mysli:

AUDI A6 40 TDI Business S-Tronic 204PS (Limousine), Neu, Aussenfarbe: grau, Innenfarbe: schwarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jaceq napisał:

No tak sobie patrze i widze ze w A6 C8 wiekszosc plastikow jest plyskujacych i tak sie zastanawiam czy to poprostu nie odbija masakrycznie slonca.

Ja mam A6 c7 i wiekszosc jest matowa, poza plastikiem dookola gajgi od biegow i zdarza sie ze slonce mi sie w tym odbija.

Z racje ze dealerzy sa u nas zamknieci to nie moge isc i sam obadac w sloncu :)

Pytam bo sa u nas dostepne w bardzo dobrych cenach, tj. taniej niz skoda Superb i taniej niz np. Vw Arteon :)

Wnetrze ktore mam na mysli:

AUDI A6 40 TDI Business S-Tronic 204PS (Limousine), Neu, Aussenfarbe: grau, Innenfarbe: schwarz

RS6 też jest tańszy?  😁😁😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, wujek napisał:

Widzialem w salonie przed korona, ze te ekrany to sak wypalcowane, ze hej :facepalm: BTW ale dziwna kierownia, BTW2 nie mogli juz sie tego drazka pozbyc i przeniesc kolo kierownicy albo zaminic na przyciski? 

No wypalcowanie to kolejna rzecz - ale tego nie da sie uniknac przy touch screenach... z drugiej strony panel klimy w postaci touchscreena to tez nie wydaje mi sie genialny pomysl...

Co do kierownicy, to co wrzucilem powyzej to wersja 'business', wersja 'sport' ma bardziej normalna:

AUDI A6 Avant 45 TFSI Sport (Kombi), 07.2019, Aussenfarbe: grau mét.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, jaceq napisał:

No wypalcowanie to kolejna rzecz - ale tego nie da sie uniknac przy touch screenach... z drugiej strony panel klimy w postaci touchscreena to tez nie wydaje mi sie genialny pomysl...

Co do kierownicy, to co wrzucilem powyzej to wersja 'business', wersja 'sport' ma bardziej normalna:

AUDI A6 Avant 45 TFSI Sport (Kombi), 07.2019, Aussenfarbe: grau mét.

Oglądałem biznes, potwierdzam spalcowane, ustawianie klimatyzacji ok, cisane toto i bagaznik jakas kpina w kombi. Po doposażenie do SuperB / Pasata 200 vs 150. Spektakularnej różnicy w wyciszenie i prowadzenie niestety nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sdss napisał:

Oglądałem biznes, potwierdzam spalcowane, ustawianie klimatyzacji ok, cisane toto i bagaznik jakas kpina w kombi. Po doposażenie do SuperB / Pasata 200 vs 150. Spektakularnej różnicy w wyciszenie i prowadzenie niestety nie było.

No ja tez uwazam ze jakiejs super roznicy miedzy Superb vs A6 w prowadzeniu nie ma.

Ogolnie u mnie:

A6 z placu tansze w zblizonej wersji niz Superb

A6 mniejsze w srodku niz Superb

A6 ladniejsze (moim zdaniem)

Passat jakos nie porywa mnie wygladem... nawet nie patrzylem ile kosztuja.

 

Mowie tu o samochodach z placu, dlatego ze takie sa duuuuzo tansze u nas, one sa importowane przez nie oficjalych dystrybutorow (skomplikowana sytuacja ale mozna -30-40% ceny miec).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jaceq napisał:

No ja tez uwazam ze jakiejs super roznicy miedzy Superb vs A6 w prowadzeniu nie ma.

Ogolnie u mnie:

A6 z placu tansze w zblizonej wersji niz Superb

A6 mniejsze w srodku niz Superb

A6 ladniejsze (moim zdaniem)

Passat jakos nie porywa mnie wygladem... nawet nie patrzylem ile kosztuja.

 

Mowie tu o samochodach z placu, dlatego ze takie sa duuuuzo tansze u nas, one sa importowane przez nie oficjalych dystrybutorow (skomplikowana sytuacja ale mozna -30-40% ceny miec).

W październiku w PL A6 było od 142,  Ale totalna podstawa, nawet grzanych foteli nie było, każda lepsza wersja z placu to już 200+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, jaceq napisał:

No wypalcowanie to kolejna rzecz - ale tego nie da sie uniknac przy touch screenach... z drugiej strony panel klimy w postaci touchscreena to tez nie wydaje mi sie genialny pomysl...

Co do kierownicy, to co wrzucilem powyzej to wersja 'business', wersja 'sport' ma bardziej normalna:

 

Ja stary nie jestem ale jak widze te kilkanascie klikniec zeby cos ustawic to mnie szlag trafia. Prosta rzecz jak regulacja podswietlenia kiedys bylo obok kierownicy teraz trzeba sie przeklikac przez menu. Zaraz tu napisza, ze tego sie nie zmienia czesto ano nie. Ale jak juz trzeba to klikasz. :phi: To samo z klimatyzacja, no ale chyba tego nie unikniemy. Plus jest taki, ze w Audi to dziala bardzo sprawnie. Co do refleksow to by trzeba bylo na zywo obadac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sdss napisał:

W październiku w PL A6 było od 142,  Ale totalna podstawa, nawet grzanych foteli nie było, każda lepsza wersja z placu to już 200+. 

 

U nas za ok 40k chf sa np. ten: https://www.autoscout24.ch/de/d/audi-a6-kombi-2020-neues-fahrzeug-mit-tageszulassung?vehid=7394808

Nie jest to jakas super wersja ale tez nie totalna bieda. No i co dla mnie wazne - to nie diesel (TDI sa troche tansze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, jaceq napisał:

 

U nas za ok 40k chf sa np. ten: https://www.autoscout24.ch/de/d/audi-a6-kombi-2020-neues-fahrzeug-mit-tageszulassung?vehid=7394808

Nie jest to jakas super wersja ale tez nie totalna bieda. No i co dla mnie wazne - to nie diesel (TDI sa troche tansze)

W PL tylko ON były, teraz jest oferta na BL od 187, ale już coś tam dodali do wyposażenia. 

 

SuperB z DCC, klejonymi szybami i Cantonem całkiem miło połyka kilometry.

 

518D podobnie cenowo, i wydaje się w środku większe. Tylko turign jest jak Yeti 😁😂🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sdss napisał:

W PL tylko ON były, teraz jest oferta na BL od 187, ale już coś tam dodali do wyposażenia. 

 

SuperB z DCC, klejonymi szybami i Cantonem całkiem miło połyka kilometry.

 

518D podobnie cenowo, i wydaje się w środku większe. Tylko turign jest jak Yeti 😁😂🤣

Bmw 5 benzyna u mnie z 10k chf wiecej (diesel nie ale diesla nie chce ;) )

Pomysle jeszcze moze umowie sie na jazde probna tym C8 (co ponoc mozna mimo korony u nas zrobic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, jaceq napisał:

Bmw 5 benzyna u mnie z 10k chf wiecej (diesel nie ale diesla nie chce ;) )

Pomysle jeszcze moze umowie sie na jazde probna tym C8 (co ponoc mozna mimo korony u nas zrobic)

Jak 3GT twór rynku chińskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2020 o 10:46, jaceq napisał:

No tak sobie patrze i widze ze w A6 C8 wiekszosc plastikow jest plyskujacych i tak sie zastanawiam czy to poprostu nie odbija masakrycznie slonca.

Są dni że jest to mocno irytujące i nawet niebezpieczne, jak przed zachodem słońca masz je z boku za samochodem ;]. Nie mniej upierdliwe niż jak jedziesz na zachód pod słońce :phi: jednak dużo rzadsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, amazaque napisał:

Są dni że jest to mocno irytujące i nawet niebezpieczne, jak przed zachodem słońca masz je z boku za samochodem ;]. Nie mniej upierdliwe niż jak jedziesz na zachód pod słońce :phi: jednak dużo rzadsze.

 

Ale doswiadczyles tego w C8? Czy moze konstruktorzy jednak jakos magicznie konty deski tak ustawili ze magicznie nigdy kierowcy nie porazi? 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jaceq napisał:

Ale doswiadczyles tego w C8

W C8 nie, ale w kilku innych samochodach z elementami piano, chrome, gloss itp. na desce. Głupie Clio ma tego w sumie niewiele, a czasem jadąc autostradą nie wiem czy nie przeczekać na jakimś MOP-ie :facepalm:. Z tymi Kątami bym nie wpadł :hehe:, ale na to chyba nie ma cudów, zawsze się znajdzie kąt i dostaniesz po oczach. Nie wiem po co robią, może w salonie robi wrażenie? Ja bym na całej desce chciał mieć czarny flok. Te ramki na nawiewach i chyba bardziej obramowanie zegarów będzie walić po oczach, nie ma cudów

 

 

Przechwytywanie.PNG

Edytowane przez amazaque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, amazaque napisał:

W C8 nie, ale w kilku innych samochodach z elementami piano, chrome, gloss itp. na desce. Głupie Clio ma tego w sumie niewiele, a czasem jadąc autostradą nie wiem czy nie przeczekać na jakimś MOP-ie :facepalm:. Z tymi Kątami bym nie wpadł :hehe:, ale na to chyba nie ma cudów, zawsze się znajdzie kąt i dostaniesz po oczach. Nie wiem po co robią, może w salonie robi wrażenie? Ja bym na całej desce chciał mieć czarny flok. 

 

Tez wlasnie tego nie rozumiem...  Szczerze mowiac, na sama mysl ze ma mnie to meczyc odechciewa mi sie taki samochod kupic...

Moze dlatego sa tansze niz Superb  u mnie 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jaceq napisał:

Szczerze mowiac, na sama mysl ze ma mnie to meczyc odechciewa mi sie taki samochod kupic...

W sumie to ja aż tak bardzo bym na to nie zwracał uwagi, to są tylko chwilowe "zakłócenia" nie mające miejsca cały czas. Chyba że ktoś bardzo dużo lata po trasach o różnych porach to może? Ja w sumie bardzo mało jeżdżę samochodem, raczej weekendowo a zwróciłem na to uwagę. :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, amazaque napisał:

W sumie to ja aż tak bardzo bym na to nie zwracał uwagi, to są tylko chwilowe "zakłócenia" nie mające miejsca cały czas. Chyba że ktoś bardzo dużo lata po trasach o różnych porach to może? Ja w sumie bardzo mało jeżdżę samochodem, raczej weekendowo a zwróciłem na to uwagę. :phi:

 

Ja w C7 mam polyskowa konsole przy gajdze od biegow i czasem i to mnie denerwuje... wiec jak pomysle ze mialo by byc tego wiecej...

Pomyslalem ze moze dalo by sie to ladnie matowa folia zrobic, ale nie widze u chinczyka na ten element, co wiecej tam chyba airbag za tym paskiem siedzi... 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, jaceq napisał:

 

Ja w C7 mam polyskowa konsole przy gajdze od biegow i czasem i to mnie denerwuje... wiec jak pomysle ze mialo by byc tego wiecej...

Pomyslalem ze moze dalo by sie to ladnie matowa folia zrobic, ale nie widze u chinczyka na ten element, co wiecej tam chyba airbag za tym paskiem siedzi... 😕

W poprzednim Volvo miałem dużo polerowanego alu, w obecnym też + piano + duże LCD. Zrobiłem już niemal 30kkm w różnych warunkach i godzinach i w niczym to nie przeszkadza, nie razi, nie odbija słońca ani świateł. IMHO w Audi może być podobnie, wątpie aby po testach wypuścili taki fuckup, że się nie da jeździć w danych godzinach :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2020 o 12:59, wujek napisał:

Ja stary nie jestem ale jak widze te kilkanascie klikniec zeby cos ustawic to mnie szlag trafia. Prosta rzecz jak regulacja podswietlenia kiedys bylo obok kierownicy teraz trzeba sie przeklikac przez menu. Zaraz tu napisza, ze tego sie nie zmienia czesto ano nie. Ale jak juz trzeba to klikasz. :phi: To samo z klimatyzacja, no ale chyba tego nie unikniemy. Plus jest taki, ze w Audi to dziala bardzo sprawnie. Co do refleksow to by trzeba bylo na zywo obadac. 

W Audi bardzo dobrze dziajaja komendy głosowe wiec na dobrą sprawę nie trzeba nic dotykać :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.