Skocz do zawartości

Rabaty na premiumy


Ryb

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tu czekał aż COVID-19 zatrzęsie rynkiem samochodowym. No i proszę, dostałem ofertę:

 

Volvo S90 T4 190KM za 162k brutto

Volvo V90CC T4 190KM AWD za 226k brutto

Volvo XC60 B5 264KM FWD za 167k brutto

Audi A6 TFSI 245KM quattro za 173k brutto

BMW 520d 190KM xDrive za 178k brutto

BMW X5 25d 231KM xDrive mPakiet za 244k brutto

 

Nieźle, rabaty godne kącikowicza.  8]

  • Lubię to 2
  • Skonfundowany 1
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ryb napisał:

Ktoś tu czekał aż COVID-19 zatrzęsie rynkiem samochodowym. No i proszę, dostałem ofertę:

 

Volvo S90 T4 190KM za 162k brutto

Volvo V90CC T4 190KM AWD za 226k brutto

Volvo XC60 B5 264KM FWD za 167k brutto

Audi A6 TFSI 245KM quattro za 173k brutto

BMW 520d 190KM xDrive za 178k brutto

BMW X5 25d 231KM xDrive mPakiet za 244k brutto

 

Nieźle, rabaty godne kącikowicza.  8]

ale to chyba jest około 25%-27% rabatu ? Czy więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bergerac napisał:

ale to chyba jest około 25%-27% rabatu ? Czy więcej ?

 

Nie wiem, nie porównywałem dokładnie z cenami katalogowymi. Po prostu te ceny wydały mi się fajne, bo auta są przyzwoicie wyposażone.

:ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Ryb napisał:

Ktoś tu czekał aż COVID-19 zatrzęsie rynkiem samochodowym. No i proszę, dostałem ofertę:

 

Volvo S90 T4 190KM za 162k brutto

Volvo V90CC T4 190KM AWD za 226k brutto

Volvo XC60 B5 264KM FWD za 167k brutto

Audi A6 TFSI 245KM quattro za 173k brutto

BMW 520d 190KM xDrive za 178k brutto

BMW X5 25d 231KM xDrive mPakiet za 244k brutto

 

Nieźle, rabaty godne kącikowicza.  8]

NO ale gdzie te rabaty ?

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sherif napisał:

NO ale gdzie te rabaty ?

 

Zmień sobie słowo "rabaty" na "dobre ceny". Albo jeśli uważasz że jest inaczej to na co innego - cokolwiek chcesz, żebyś był zadowolony.

:ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ryb napisał:

 

Zmień sobie słowo "rabaty" na "dobre ceny". Albo jeśli uważasz że jest inaczej to na co innego - cokolwiek chcesz, żebyś był zadowolony.

:ok:

 

Rabat (poza stolicą :) ) jest różnicą w cenie wyrażoną w % lub w danej kwocie, więc rabatów ja tam nie widzę. Cena finalna większości nic nie powie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sherif napisał:

Rabat (poza stolicą :) ) jest różnicą w cenie wyrażoną w % lub w danej kwocie, więc rabatów ja tam nie widzę. Cena finalna większości nic nie powie.

 

No to dopisz sobie tam jakieś ceny wyjściowe, oblicz w procentach ile chcesz i może wtedy będziesz zadowolony. Ja Ci nie dogodzę, musisz sam.

:ok:

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Rado_ napisał:

Rozumiem, że to na max wypasie. No to ceny dobrerotfl

 

Wyposażenie na kolana może nie rzuca ale przyzwoite. Ceny i tak IMO dobre ale wiem, że tu są tacy którym nie dogodzisz. 

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ryb napisał:

 

Wyposażenie na kolana może nie rzuca ale przyzwoite. Ceny i tak IMO dobre ale wiem, że tu są tacy którym nie dogodzisz. 

:ok:

Jeżeli to nie sa najtansze wersje wyposażeniowe to ceny przyzwoite. Audi w cenie Skody, to co tu gadać😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Wyposażenie na kolana może nie rzuca ale przyzwoite. Ceny i tak IMO dobre ale wiem, że tu są tacy którym nie dogodzisz. 

default_ok.gif

 

Na stronie audi pl, biznes edition od 187

 

Ostatnio rozkminial to ktoś, be za cenę skody, byle lepsza wersja odjeżdża z ceną

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rado_ napisał:

Jeżeli to nie sa najtansze wersje wyposażeniowe to ceny przyzwoite. Audi w cenie Skody, to co tu gadać😉

 

Wyposażenie Audi:

 

• Rodzaj i kolor tapicerki: Tapicerka welurowa Mikado czarna,

• Ogrzewanie foteli przednich, 

• Audi connect navigation & infotainment,

• Audi sound system,

• MMI navigation med MMI touch response,

• MMI Navigation z panelem dotykowym MMI touch response,

• Radio Medium Plus (Gen2),

• Adaptacyjny tempomat z asystentem pasa ruchu,

• Audi parking system plus (przód i tył),

• Ostrzeżenie o zjechaniu z pasa ruchu plus, półautomatyczna,

• Pakiet systemów wspomagających kierowcę w ruchu,

• System rozpoznawania znaków drogowych,

• Kanapa tylna z dzielonym i składanym oparciem,

• Kierownica z podwójnymi ramionami, wielofunkcyjna,

• Brak oznaczenia typu silnika,

• Przygotowanie do montażu haka holowniczego,

• Śruby zabezpieczające koła przed kradzieżą z systemem,

• Układ zmywania reflektorów

 

Do tego 245KM i quattro. Czego chcieć więcej?

:ok:

Edytowane przez Ryb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ryb napisał:

 

Wyposażenie Audi:

 

• Rodzaj i kolor tapicerki: Tapicerka welurowa Mikado czarna,

• Ogrzewanie foteli przednich, 

• Audi connect navigation & infotainment,

• Audi sound system,

• MMI navigation med MMI touch response,

• MMI Navigation z panelem dotykowym MMI touch response,

• Radio Medium Plus (Gen2),

• Adaptacyjny tempomat z asystentem pasa ruchu,

• Audi parking system plus (przód i tył),

• Ostrzeżenie o zjechaniu z pasa ruchu plus, półautomatyczna,

• Pakiet systemów wspomagających kierowcę w ruchu,

• System rozpoznawania znaków drogowych,

• Kanapa tylna z dzielonym i składanym oparciem,

• Kierownica z podwójnymi ramionami, wielofunkcyjna,

• Brak oznaczenia typu silnika,

• Przygotowanie do montażu haka holowniczego,

• Śruby zabezpieczające koła przed kradzieżą z systemem,

• Układ zmywania reflektorów

 

Do tego 245KM i quattro. Czego chcieć więcej?

:ok:

Automat? wirtualne zegary są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rado_ napisał:

hmm z tego co raz patrzyłem to w audi w standardzie tylko koła, buda, i silnik najsłabszy.

 

Nie, ja myślałem że jak bierzesz navi to dostajesz w pakiecie też zegary z lepszym systemem MMI. Podobnie jest chyba w BMW. Ale jeśli są zwykłe zegary to też by mi nie przeszkadzało. W obecnych autach też wziąłem zwykłe.

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ryb napisał:

 

Nie, ja myślałem że jak bierzesz navi to dostajesz w pakiecie też zegary z lepszym systemem MMI. Podobnie jest chyba w BMW. Ale jeśli są zwykłe zegary to też by mi nie przeszkadzało. W obecnych autach też wziąłem zwykłe.

:ok:

Zegary to akurat chyba 1200 zł, wiec tam...Jaka klima 3 strefy czy 1 strefa?Ogólnie jak latem patrzyłem to były Q5 biznes line za 145 tys i jak dla mnie to spoko wypas. Ale na co dzien mam porównanie z takim za ok 300 tyś i tez to nie jest jeszcze full wypas. Kupa forsy na jakies pakieciki, fotele, szmery bajery, a tu nadal przecietnie.. Ale odnoszę sie do konfiguratora, bez rabatów. Nie jest to warte tych pieniędzy, az takich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ryb napisał:

 

Nie wiem, nie porównywałem dokładnie z cenami katalogowymi. Po prostu te ceny wydały mi się fajne, bo auta są przyzwoicie wyposażone.

:ok:

 

rozumiem. Mogę Ci powiedzieć na ile te oferty są dobre, ale musiałbym znać poziom rabatowania dla każdej marki. Na pierwszy rzut oka wygląda to na solidne oferty, ale bez szału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
No to zwykłe są. Mi to i tak niepotrzebne. Moim zdaniem za tę cenę to nadal jest świetna oferta.
:ok:
Ten mmi, sama nazwa wskazuje, że to średniak, na pół ekranu razem z najtańszymi głośnikami, możliwe że bez tylnej kamery. Tak samo z resztą wyposażenia bez led, bez elektrycznej klapy, bez ambilight... Itd
Oczywiście wyposażenie dla niektórych osób może być wystarczające.. Wszytko fajnie dopóki nie spojrzysz na auto obok 50 tsi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ryb napisał:

 

Nie wiem, nie porównywałem dokładnie z cenami katalogowymi. Po prostu te ceny wydały mi się fajne, bo auta są przyzwoicie wyposażone.

:ok:

 

 

Fajne może i są, ale bez konkretnych suchych danych to mało przyzwoite pisać że to jakieś promocje, bo równie dobrze może być coś tańszego i droższego i tak dalej nie wiemy do czego nawiązujemy. Wg mnie te ceny nie zabijają, wygląda na zwykłą ofertę w obecnym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, hefi napisał:

Ten mmi, sama nazwa wskazuje, że to średniak, na pół ekranu razem z najtańszymi głośnikami, możliwe że bez tylnej kamery. Tak samo z resztą wyposażenia bez led, bez elektrycznej klapy, bez ambilight... Itd
Oczywiście wyposażenie dla niektórych osób może być wystarczające.. Wszytko fajnie dopóki nie spojrzysz na auto obok 50 tsi emoji16.png

 

Dla mnie takie Audi byłoby ok, ma to co najważniejsze. W premiumach trudno mieć wszystko bo ceny robią się absurdalne.

Mój kosztował ponad 100k więcej a nadal mogłbym dorzucić dodatków za kolejne 100.

:ok:

  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ryb napisał:

Ktoś tu czekał aż COVID-19 zatrzęsie rynkiem samochodowym. No i proszę, dostałem ofertę:

 

Volvo S90 T4 190KM za 162k brutto

Volvo V90CC T4 190KM AWD za 226k brutto

Volvo XC60 B5 264KM FWD za 167k brutto

Audi A6 TFSI 245KM quattro za 173k brutto

BMW 520d 190KM xDrive za 178k brutto

BMW X5 25d 231KM xDrive mPakiet za 244k brutto

 

Nieźle, rabaty godne kącikowicza.  8]

Brawo Ty. Nie wiemy jak sa wyposazone silniki od czapy, tu diesel tam banzyna. Jakie sa ceny na otomoto? Jaka jest cena na GLS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Rado_ napisał:

Zegary to akurat chyba 1200 zł, wiec tam...Jaka klima 3 strefy czy 1 strefa?Ogólnie jak latem patrzyłem to były Q5 biznes line za 145 tys i jak dla mnie to spoko wypas. Ale na co dzien mam porównanie z takim za ok 300 tyś i tez to nie jest jeszcze full wypas. Kupa forsy na jakies pakieciki, fotele, szmery bajery, a tu nadal przecietnie.. Ale odnoszę sie do konfiguratora, bez rabatów. Nie jest to warte tych pieniędzy, az takich

 

To Audi to taka przyzwoita oferta dla biznesu w dobrej cenie.

Najfajniejszy wypas ma to Volvo V90CC. Tu cena wyższa ale auto prawie kompletne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wujek napisał:

Brawo Ty. Nie wiemy jak sa wyposazone silniki od czapy, tu diesel tam banzyna. Jakie sa ceny na otomoto? Jaka jest cena na GLS?

 

Niepotrzebnie komentujesz, to nie są oferty dla Ciebie. Kup Fabię i czipuj na 300KM.

 

 

  • Kocham 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Rado_ napisał:

No dobrze Superb z mocnym silnikiem taki Laurent to poziom cen premium

Kosztuje 170 odejmij od tego rabat robi się 140.

 

Są suche ceny z silnikiem, prawdopodobnie cena otwarcia zrabatowana. Takie auta głupiego android auto nie mają w podstawie. 

Edytowane przez sdss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sdss napisał:

Kosztuje 170 odejmij od tego rabat robi się 140.

 

Mi L&K z silnikiem ponad 200KM i 4x4 nie chce wyjść w konfiguratorze poniżej 200k. Obawiam się, że nawet po rabatach będzie drożej niż te Audi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, sdss napisał:

Kosztuje 170 odejmij od tego rabat robi się 140.

 

Są suche ceny z silnikiem, prawdopodobnie cena otwarcia zrabatowana. Takie auta głupiego android auto nie mają w podstawie. 

Za tego Superba 140k 280KM? Jezeli tak to bardzo dobra cena. Pytanie czy to nie auto widmo na ktore czeka sie rok az wyprodukuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Ryb napisał:

 

Mi L&K z silnikiem ponad 200KM i 4x4 nie chce wyjść w konfiguratorze poniżej 200k. Obawiam się, że nawet po rabatach będzie drożej niż te Audi.

 

Jak masz konfig audi to pokaż zrobimy porównanie.

 

8 minut temu, Rado_ napisał:
22 minuty temu, sdss napisał:
Kosztuje 170 odejmij od tego rabat robi się 140.
 
Są suche ceny z silnikiem, prawdopodobnie cena otwarcia zrabatowana. Takie auta głupiego android auto nie mają w podstawie. 

Ale mają inne rozwiązania, których nie mają Skody.

Jakie ma Audi za 170 tyś których nie ma skoda ? 

 

11 minut temu, wujek napisał:

Za tego Superba 140k 280KM? Jezeli tak to bardzo dobra cena. Pytanie czy to nie auto widmo na ktore czeka sie rok az wyprodukuja.

Podane na poczatku ceny też mogą być widmo? Poza silnikiem nic nie wiemy.  Najtańszy SuperB 272 4x4 to 145tys bez rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Podane na poczatku ceny też mogą być widmo? Poza silnikiem nic nie wiemy.  Najtańszy SuperB 272 4x4 to 145tys bez rabatu.

 

Lepsze wyciszenie ma Skoda?

Masz w Skodzie Quatro?

Masz silnik wzdłużnie?

Przecież to inna liga.

Ale zaraz, rozmawiamy o Suberb, czy jakimś klonie Suber B? Spacje zgubiłeś

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 80tyś rabatu po rabacie 230. 

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-limuzyna-40tdi-stronic-rata-2270pln-netto-cena-229000pln-ID6CVRc7.html

 

Porównywalny Passat 155tyś

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-fl-lim-elegance-2-0tdi-190km-dsg-led-matrix-navi-pro-wyprzedaz-ID6Cslw9.html

 

Audi A6 TFSI 245KM quattro za 173k brutto cenik otwiera się 240 - 70 daje 170. Czyli podstawową wersja.

 

Ta oferta też ciekawa 

 

https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-e-e220d-all-terrain-wyprzedaz-2018r-nowy-ID6CYdg9.html

Edytowane przez sdss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat interesowałem się BMW i rabaty ok. 25% są na auta nowe ze stocku 2019. Do produkcji tak bardziej 15-18% z tym, że sporo fabryk stoi i nie zamówisz a ceny właśnie rosną ze względu na kurs złotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.