Skocz do zawartości

Rabaty na premiumy


Ryb

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, bergerac napisał:

z przyjemnością, ale jesteś potrzebny. Tworzycie z @format swoiste Jing-jang. 

 

Yin-Yang.png

 

Yin i Yang to równość i harmonia. Tymczasem on jest tylko dodatkiem do mnie bo pozwalam mu czasem zaistnieć. I przy tym zupełnie nieharmonijnym.

;l

 

PS. A może by usunąć nas obu? Ja bym się nie obraził.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chojny napisał:

Są jak lewy i prawy Twix.

Tylko który ma bardziej gesty karmel ;) 

 

7 minut temu, chojny napisał:

Jak tam rabaty, coś się poprawiło?

Doszedłem do wniosku że 4 letnie volvo (a nawet i 5 letnie) może jeszcze poczekać... w sumie a bo mi to źle się jeździ? - kolano przestaje mnie bolec to może nie będę zmieniał na wyższe auto...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciągle nie zamówione bo konfigurator w mercedesie nadal nie działa poprawnie...mercedes przeprasza i obiecuje ze już lada chwila będzie naprawiony ...ale to już trochę trwa...(3 tydzień) wiec trochę to żenujące ze  taka firma jak mercedes sobie pozwala na tego typu błędy które trwają i trwają.....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ylona napisał:

U mnie ciągle nie zamówione bo konfigurator w mercedesie nadal nie działa poprawnie...mercedes przeprasza i obiecuje ze już lada chwila będzie naprawiony ...ale to już trochę trwa...(3 tydzień) wiec trochę to żenujące ze  taka firma jak mercedes sobie pozwala na tego typu błędy które trwają i trwają.....

Pewnie się zastanawiają czy podnieść ceny o 12 czy o 14 % ;]

 

Konfigurator w salonie działa :ok:

Edytowane przez Łukasz___F
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że jak przyjdzie im podnosić ceny to dopiero po moim zakupie 😜.... konfigurator działa w salonie.. ale nie mogą otworzyć mojej konfiguracji żeby zamówienie napewno się zgadzało .... ja nie mogę zrobić nowej konfiguracji bo puki co w Mercedesie benzyna nie istnieje 😂 n...a na telefon wolałabym nie zamawiać żeby czegoś nie ominąć...

Edytowane przez ylona
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, ylona napisał:

U mnie ciągle nie zamówione bo konfigurator w mercedesie nadal nie działa poprawnie...mercedes przeprasza i obiecuje ze już lada chwila będzie naprawiony ...ale to już trochę trwa...(3 tydzień) wiec trochę to żenujące ze  taka firma jak mercedes sobie pozwala na tego typu błędy które trwają i trwają.....

Wiekszosc sprzedazy np USA to gotowe auta nikt tam nic nie konfiguruje takze ja bym sie nie przejmowal i nie wymyslal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ylona napisał:

Mam nadzieję że jak przyjdzie im podnosić ceny to dopiero po moim zakupie 😜.... konfigurator działa w salonie.. ale nie mogą otworzyć mojej konfiguracji żeby zamówienie napewno się zgadzało .... ja nie mogę zrobić nowej konfiguracji bo puki co w Mercedesie benzyna nie istnieje 😂 n...a na telefon wolałabym nie zamawiać żeby czegoś nie ominąć...

Nie zdziw sie jak ta twoja stara konfiguracja juz nie bedzie dostepna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wujek napisał:

Wiekszosc sprzedazy np USA to gotowe auta nikt tam nic nie konfiguruje takze ja bym sie nie przejmowal i nie wymyslal.

Kilka procent nadal konfiguruje, ale nie porownuj tego, co klient w USA ma do wyboru na placu do Europy, bo to przepasc. Kiedy w Europie jest problem znalezc samochod na jazde probna, w USA sieci dealerskie moga miec po KILKADZIESIAT egzemplarzy jednego tylko chodliwego modelu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, 29 napisał:

Kilka procent nadal konfiguruje, ale nie porownuj tego, co klient w USA ma do wyboru na placu do Europy, bo to przepasc. Kiedy w Europie jest problem znalezc samochod na jazde probna, w USA sieci dealerskie moga miec po KILKADZIESIAT egzemplarzy jednego tylko chodliwego modelu... 

Nie rozumiem skad to zdziwienie? U nas klasa premium to nie Skoda Octavia z 1.0 tsi. Floty biora Merce w podstawowych wersjach, reszta jak chce konfigurowac to nic dziwnego, ze akurat takiego modelu nie ma na jazde probna. Moje trzy ostatnie auta kupilem bez jazd probnych bo i po co jezdzic? Takimi samymi modelami ale z innym silnikiem wyposazeniem jezdzilem z wypozyczalni wiec wiem czego sie spodziewac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wujek napisał:

Nie rozumiem skad to zdziwienie?

Ja nadal nie rozumiem twojego porownania kupowania nowego samochodu w EU do USA.

Po pierwsze co mnie floty obchodza? To nie jest forum dla flotowcow;]

Po drugie, jak juz uda ci sie chociaz dotknac dany model w europejskim salonie i nawet przejechac sie nim na probe, to sprobuj potem znalezc egzemplarz premium w interesujacej cie wersji silnikowej, tak zeby pasowal ci kolor i wyposazenie. Chyba latwiej o to w USA, gdzie masz w okolicy dziesiatki egzemplarzy gotowych do sprzedazy na placach do wyboru, czy nie? To wlasnie robi te roznice w kupowaniu auta tam i tu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 29 napisał:

Ja nadal nie rozumiem twojego porownania kupowania nowego samochodu w EU do USA.

Po pierwsze co mnie floty obchodza? To nie jest forum dla flotowcow;]

Po drugie, jak juz uda ci sie chociaz dotknac dany model w europejskim salonie i nawet przejechac sie nim na probe, to sprobuj potem znalezc egzemplarz premium w interesujacej cie wersji silnikowej, tak zeby pasowal ci kolor i wyposazenie. Chyba latwiej o to w USA, gdzie masz w okolicy dziesiatki egzemplarzy gotowych do sprzedazy na placach do wyboru, czy nie? To wlasnie robi te roznice w kupowaniu auta tam i tu.

Co za problem? Pelne place sa do wyboru do koloru a jak nie to czekac pol roku az wyprodukuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi pełnymi placami to bym się czepiała ;) konfiguruje pod siebie bo tego co ja chce niema na placu i nie ze wymyślam coś nadzwyczajnego  ...po prostu chce mieć jasną tapicerkę beż +czarny jak już coś jest to jest z brązem.... a nijak mi ten brąz nie leży niby środek nie jest najważniejszy ale miło by było patrzeć na coś co się podoba...poza tym nie podoba mi się kierownica okrągła tylko ścięta z wersji AMG po drugie w żadnym aucie które gdzieś w Polsce jest dostępne niema pneumatycznego zawieszenia,w nie każdym jest keyless go a ja z tego korzystam w obecnym aucie  i nie wyobrażam sobie go nie mieć .....koła 20 cali  również rzadziej stoją na placu ze nie wspomnę o pakiecie night i jak mam wydać takie pieniądze (dla mnie duże) i pojeździć nim co najmniej 5 lat to wole mieć auto takie które mi pasuje najbardziej....obecne auto kupiłam z tak zwanego placu ponieważ to było to czego szukałam na 99% bo ten 1% to skrzynia jest manualna a szukałam automatu.....mam czym jeździć wiec poczekać 2-3 miesiące na auto to dla mnie żaden problem....jak szukałabym auta na już to zapewne musiałabym pójść na mnóstwo kompromisów i brać co mają...a tak zamówię to co będę chciała

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, wujek napisał:

Co za problem? Pelne place sa do wyboru do koloru a jak nie to czekac pol roku az wyprodukuja.

Pełne place :hehe: mercedesowi anulowali wszystkie zamówienia na czerwiec lipiec. Obecnie biały glc 300 jest 1 od ręki, GLC 200 jest kilka ale wyposażenie średnie, 43amg 1 sztuka.

Sumując wszystkie kolory i wersję silnikowe to może z 50 sztuk się uzbiera.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Łukasz___F napisał:

Pełne place :hehe: mercedesowi anulowali wszystkie zamówienia na czerwiec lipiec. Obecnie biały glc 300 jest 1 od ręki, GLC 200 jest kilka ale wyposażenie średnie, 43amg 1 sztuka.

Sumując wszystkie kolory i wersję silnikowe to może z 50 sztuk się uzbiera.

 

Na samym otototo 116 nowych GLC zawezilem zeby bylo godnie wiec moc od 200KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, wujek napisał:

Na samym otototo 116 nowych GLC zawezilem zeby bylo godnie wiec moc od 200KM.

Cześć ogłoszeń brokerów czyli auta do zamówienia, część aut zdublowanych, np zasada ma kilka salonów i zdarza się że to samo auto wystawione jest kilka razy. 

 

Ja wcześniej  pisałem o GLC Suv z silnikiem benzynowym.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Łukasz___F napisał:

Cześć ogłoszeń brokerów czyli auta do zamówienia, część aut zdublowanych, np zasada ma kilka salonów i zdarza się że to samo auto wystawione jest kilka razy. 

 

Ja wcześniej  pisałem o GLC Suv z silnikiem benzynowym.

Czyli jak zwykle wystawiaja ogloszenie zeby zlapac jelenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wujek napisał:

Nie rozumiem skad to zdziwienie? U nas klasa premium to nie Skoda Octavia z 1.0 tsi. Floty biora Merce w podstawowych wersjach, reszta jak chce konfigurowac to nic dziwnego, ze akurat takiego modelu nie ma na jazde probna. Moje trzy ostatnie auta kupilem bez jazd probnych bo i po co jezdzic? Takimi samymi modelami ale z innym silnikiem wyposazeniem jezdzilem z wypozyczalni wiec wiem czego sie spodziewac.

 

A ja jeżdżę na próbę i bardzo dobrze. Pozwoliło mi to odkryć cechy samochodów, których nie da się wyczytać z katalogu.

 

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ylona napisał:

na 99% bo ten 1% to skrzynia jest manualna a szukałam automatu.....

 

jak dałaś rady "zamknąć oczy" na manualm, zamiast automatu, to przeżyjesz okrąłą kierownicę zamiast ściętej ;)

sorki, nie mogłem się powstrzymać!

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, akisel napisał:

 

jak dałaś rady "zamknąć oczy" na manualm, zamiast automatu, to przeżyjesz okrąłą kierownicę zamiast ściętej ;)

sorki, nie mogłem się powstrzymać!

 

automat przełknęłam bez problemu bo nigdy nie miałam wiec nie miałam czego żałować ani porównywać (i nadal nie mam) zresztą puki co nadal twierdze ze jazda manualem jest przyjemniejsza bo coś się w aucie robi ;)a nie tylko jedzie ;);)jak kupie GLC to bedę sie nudzić bo to automat haha ...a tą standardowa okrągła kierownice też bym przełknęła .... ale brąz zamiast czarnego już nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, johny napisał:

Dziś spotkałem G klasę Brabus Rocket 😳😳😳 na Niemcu w Chorwacji. Gapowiczów było tylu ze nie miałem opcji foty zrobić 😁

G to fajne wozidło , też ustrzelone w HR

20170814_195053.jpg

Edytowane przez sdss
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
7 godzin temu, sherif napisał:

Też to słyszałęm w jednym salonie, sprzedaż już pod koniec wakacji była zrealizowana na 2020 :).

to takie teksty dla lamusów, co łykają. Kopiują MB, który rzeczywiście nie jest w stanie pokryć zapotrzebowania na GLC.

 

Tu oferta na 5, do produkcji. 

 

image.png.64a98945fa9df80df2d7458a269aa1ab.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, chojny napisał:


I słusznie!!! Niech się wypchają takimi ochłapami. 

Rabat prawie 180kzl od katalogu to i tak fajna oferta :) Na 63AMG miałem ofertę minus 22% byłem gotów kupić przy 28% ;]

Żeby nie było że kupowałem rabaty bo finalnie zamówiłem auto z rabatem poniżej 10% ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bergerac napisał:

to takie teksty dla lamusów, co łykają. Kopiują MB, który rzeczywiście nie jest w stanie pokryć zapotrzebowania na GLC.

 

Tu oferta na 5, do produkcji. 

 

image.png.64a98945fa9df80df2d7458a269aa1ab.png

Bardzo dobra oferta, tylko że mało kto na AK ma możliwość negocjacji przy takiej flocie jak Ty.:oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bergerac napisał:

to takie teksty dla lamusów, co łykają. Kopiują MB, który rzeczywiście nie jest w stanie pokryć zapotrzebowania na GLC.

 

Tu oferta na 5, do produkcji. 

 

image.png.64a98945fa9df80df2d7458a269aa1ab.png

ale matematyka się trochę nie zgadza: cena katalogowa z wypasem opcjonalnym to razem 291 tys... jakim cudem po rabacie 56 tys wychodzi 199 tys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bergerac napisał:

to takie teksty dla lamusów, co łykają. Kopiują MB, który rzeczywiście nie jest w stanie pokryć zapotrzebowania na GLC.

 

Info od dyr sprzedaży jednego ze stołecznych dealerów.

2 godziny temu, bergerac napisał:

Tu oferta na 5, do produkcji. 

20% jakoś nie powala i imho to std oferta po chwili rozmowy. Poza tym pewnie odbiór i tak w nast roku.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.