Skocz do zawartości

Rabaty na premiumy


Ryb

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Rado_ napisał:
2 godziny temu, prawoimotoryzacja napisał:
 
Dziwna konfiguracja,  gdyż nie ma nawet klimy dwustrefowej/trójstrefowej?

Dlaczego dziwna? Ktos nie chciał, albo tak diler zamówił. Przecież to jest platna opcja. Ludzie czasami mają dziwne potrzeby.

W zadnym swoim aucie nie korzystalem/nie korzystam z 2 stref.Nawet z automatu nie korzystam-wystarczy mi ze utrzymuje stala temperature.Wiec to pewnie taki grubo ciosany gosc jak ja zamawial;]

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zadnym swoim aucie nie korzystalem/nie korzystam z 2 stref.Nawet z automatu nie korzystam-wystarczy mi ze utrzymuje stala temperature.Wiec to pewnie taki grubo ciosany gosc jak ja zamawial;]
Możliwe ja akurat z dwóch stref korzystam, ale jak bym nie miał to bym po prostu nie korzystał. Nie mniej jak mam możliwość, to zawsze wybiorę taką opcje. Szczególnie tu raczej moze dziwić brak wyboru tej opcji w aucie gdzie latwo dojść do skromnych 300 tys., a podstawa zaczyna się od 200. No po coś ktos premium wybiera chyba, by takie opcje mieć?
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Możliwe ja akurat z dwóch stref korzystam, ale jak bym nie miał to bym po prostu nie korzystał. Nie mniej jak mam możliwość, to zawsze wybiorę taką opcje. Szczególnie tu raczej moze dziwić brak wyboru tej opcji w aucie gdzie latwo dojść do skromnych 300 tys., a podstawa zaczyna się od 200. No po coś ktos premium wybiera chyba, by takie opcje mieć?


Czego znowu nie ma? Mówimy o takiej 2018+ Q5 ma/może mieć 3 strefy, a4 nie pamiętam czy 2 czy 3.
Q7 4 strefy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dzastek napisał:

Orientujecie się na jaki rabat można liczyć z tytułu przynależności do określonej grupy zawodowej? Interesuje mnie głównie mercedes ;) 

Grupy objęte rabatem: lekarze, prawnicy, architekci, pracownicy naukowi.

Mercedes klasy A - do 8 proc.

klasa C - do 8 proc.

klasa E - do 8 proc.

klasa S - do 8 proc.

GLA - do 8 proc.

GLC - do 8 proc.

GLE - do 8 proc.

 

https://www.motospace.pl/testy/rabaty-dla-grup-zawodowych-na-samochody-osobowe/#13

 

Czy aktualne nie wiem, kolega dostał na C klase 1 styczniu 2020 11% - ale nie wiem nic blizszego o wersji/wyposażeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2021 o 11:37, Rado_ napisał:

Możliwe emoji6.png ja akurat z dwóch stref korzystam, ale jak bym nie miał to bym po prostu nie korzystał.emoji38.png Nie mniej jak mam możliwość, to zawsze wybiorę taką opcje. Szczególnie tu raczej moze dziwić brak wyboru tej opcji w aucie gdzie latwo dojść do skromnych 300 tys., a podstawa zaczyna się od 200. No po coś ktos premium wybiera chyba, by takie opcje mieć?

Jak w poprzedniej firmie latalem biznesem to na lotnisko wozily mnie takie nieoznakowane korpo taxi Merce E klasy, BMW 5. Mialy automat, klime i eko skore i to by bylo na tyle z wyposazenia :phi:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, delco napisał:

Grupy objęte rabatem: lekarze, prawnicy, architekci, pracownicy naukowi.

Mercedes klasy A - do 8 proc.

klasa C - do 8 proc.

klasa E - do 8 proc.

klasa S - do 8 proc.

GLA - do 8 proc.

GLC - do 8 proc.

GLE - do 8 proc.

 

https://www.motospace.pl/testy/rabaty-dla-grup-zawodowych-na-samochody-osobowe/#13

 

Czy aktualne nie wiem, kolega dostał na C klase 1 styczniu 2020 11% - ale nie wiem nic blizszego o wersji/wyposażeniu

Dzięki - dotarłam do tego info. Jestem ciekawa jak to się przekłada na rzeczywistość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dzastek napisał:

Dzięki - dotarłam do tego info. Jestem ciekawa jak to się przekłada na rzeczywistość :)

jak pisałem powyżej kolega na c klase* dostał 11% - z tym że zostawił poprzedniego mercedesa w rozliczeniu - byc może miało to zwiazek z rabatem.

W sumie tez byłbym zainteresowany bo MB ma dla mnie atrakcyjne połaczenie hybrydy plugin z dieslem - IMO same zalety ;) - tyle ze z decyzja poczekam az księgowa cos mi o tzw "polskim wale' powie i przeliczy ;) 

 

* nic blizszego o wersji i wyposażeniu nie wiem - ale kolega jest sknerą jakich mało  wiec pewnie nie zaszalał z cennnikiem

Edytowane przez delco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości wybrałem sobie 5 aut z otomoto (profile oficjalnych dilerów nie jakieś tam firmy krzaki) lub stron oficjalnych...

 

Wszędzie to samo, oj jak mi przykro właśnie się sprzedało ale może być za zamówienie, zrobimy kalkulacje.... 

 

Jak już ktoś pisał, auta w necie to praktycznie nieistniejące wabiki. 

 

5 na 5 wybranych. :]

Edytowane przez chojny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości wybrałem sobie 5 aut z otomoto (profile oficjalnych dilerów nie jakieś tam firmy krzaki) lub stron oficjalnych...
 
Wszędzie to samo, oj jak mi przykro właśnie się sprzedało ale może być za zamówienie, zrobimy kalkulacje.... 
 
Jak już ktoś pisał, auta w necie to praktycznie nieistniejące wabiki. 
 
5 na 5 wybranych. :]
A ja wybierałem w maju z wyprzedaży rocznika Kia i Landcar z Łodzi miał aktualny stan ogłoszeń... Skorzystałem i kupiłem.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bielaPL napisał:

A ja wybierałem w maju z wyprzedaży rocznika Kia i Landcar z Łodzi miał aktualny stan ogłoszeń... Skorzystałem i kupiłem.

@chojny nie wybierał w maju to 1, a 2 wątpię by wybrał Kia (wątek o premiumach do których Kia Ceed raczej nie należy).

Edytowane przez ZUBERTO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ZUBERTO napisał:

@chojny nie wybierał w maju to 1, a 2 wątpię by wybrał Kia (wątek o premiumach do których Kia Ceed raczej nie należy).

 

fakt nie należy... może i dobrze bo próba zwabienia klienta na poziomie Mirka handlarza a nie premium... ;] 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ZUBERTO napisał:

@chojny nie wybierał w maju to 1, a 2 wątpię by wybrał Kia (wątek o premiumach do których Kia Ceed raczej nie należy).

 

No nie, nie. Wątek o premiumach to o premiumach pisałem. 

 

Byłem na serwisie tydzień temu w VW, wiadomka że to premium by default i salon stał pusty 2-3 auta max, parking za salonem gdzie zawsze pełno było aut tylko pojedyncze sztuki a i tak większość sprzedana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:

Byłem na serwisie tydzień temu w VW, wiadomka że to premium by default i salon stał pusty 2-3 auta max, parking za salonem gdzie zawsze pełno było aut tylko pojedyncze sztuki a i tak większość sprzedana. 

Ja byłem kilka miesięcy temu na Krańcowej i właśnie tak to wyglądało. Polo ? Jakie polo, nie ma nawet na parkingu żadnego żeby obejrzeć - bierz pan tiroka czy innego ti. A teraz byłem w Rzepeckim Mroczkowskim i salon pełny, polo też było. Każdy model do wyboru do koloru. Pewnie nie do sprzedaży od ręki ale wystawione były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, yack napisał:

Ja byłem kilka miesięcy temu na Krańcowej i właśnie tak to wyglądało. Polo ? Jakie polo, nie ma nawet na parkingu żadnego żeby obejrzeć - bierz pan tiroka czy innego ti. A teraz byłem w Rzepeckim Mroczkowskim i salon pełny, polo też było. Każdy model do wyboru do koloru. Pewnie nie do sprzedaży od ręki ale wystawione były

 

No to sam już nie wiem. Byłem w Przeźmierowie a w Komornikach też nie za wesoło, jak chciałem obejrzeć Passata to nie mieli ani jednej sztuki. 

Edytowane przez chojny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2021 o 07:55, Rado_ napisał:
W dniu 28.10.2021 o 07:51, prawoimotoryzacja napisał:
 
Dziwna konfiguracja,  gdyż nie ma nawet klimy dwustrefowej/trójstrefowej?

Dlaczego dziwna? Ktos nie chciał, albo tak diler zamówił. Przecież to jest platna opcja. Ludzie czasami mają dziwne potrzeby.

 

Wiadomo, że nie każdy potrzebuje klimy dwustrefowej, lecz później może być trudno sprzedać taki samochód

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały być wyprzedaże i rabarty a wracają... przedpłaty. :]

 

 

Zaplanuj nowy rok z nowym Volkswagenem! Marka daje swoim klientom unikalną możliwość zamówienia jednego ze swoich modeli z rocznika 2022 w ramach przedsprzedaży w ofercie specjalnej.

 

 

https://autokult.pl/42921,modele-volkswagena-z-2022-w-atrakcyjnej-ofercie-przedsprzedazowej

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chojny napisał:

Miały być wyprzedaże i rabarty a wracają... przedpłaty. :]

 

 

Zaplanuj nowy rok z nowym Volkswagenem! Marka daje swoim klientom unikalną możliwość zamówienia jednego ze swoich modeli z rocznika 2022 w ramach przedsprzedaży w ofercie specjalnej.

 

 

https://autokult.pl/42921,modele-volkswagena-z-2022-w-atrakcyjnej-ofercie-przedsprzedazowej

 

Ja właśnie dostałem ofertę na RR-a. Ani słowa o rabatach - teraz się chwalą tym, że odbiór już w kwietniu.

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dark_Knight napisał:

 

Ja właśnie dostałem ofertę na RR-a. Ani słowa o rabatach - teraz się chwalą tym, że odbiór już w kwietniu.

;]

 

Co za czasy... za moment będziemy dopłacać do cen cennikowych. 

 

"Promka na flotę, dopłata jedynie 17%" :]

Edytowane przez chojny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chojny napisał:

 

Co za czasy... za moment będziemy dopłacać do cen cennikowych. 

 

"Promka na flotę, dopłata jedynie 17%" :]

 

Ja bym już to dawno wprowadził. Dajesz 10% więcej i dostajesz "priority pass" na produkcji.

:hehe:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dark_Knight napisał:

 

Ja właśnie dostałem ofertę na RR-a. Ani słowa o rabatach - teraz się chwalą tym, że odbiór już w kwietniu.

;]

Teraz zamiast się chwalić rabatami będą pisać:

Powiedziałem że jestem z AK i czekałem na Skodę 3 lata zamiast 5  ;]

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, marcindzieg said:

Teraz zamiast się chwalić rabatami będą pisać:

Powiedziałem że jestem z AK i czekałem na Skodę 3 lata zamiast 5  ;]

Jak kupowałem Granda to umowa 26.11, produkcja 8.01, a odbiór 14.02 i myślałem że to długo, teraz połowa listopada to odbiór maj lub czerwiec. :lol:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Dark_Knight napisał:

 

Ja właśnie dostałem ofertę na RR-a. Ani słowa o rabatach - teraz się chwalą tym, że odbiór już w kwietniu.

;]

A ja postanowiłem odpuścić kupno nowego na razie i poszedłem w extrim - RR sport 11 letni ;) pakiet startowy już ponad dycha i to nie ofic serwis LR ;)

ale jaaaaak to brzmi 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dark_Knight napisał:

 

Popraw napis, bo wygląda staro: "Age Rover".

;]

 

Ale fura fajna.

Zastanawiałem sie 

myśle ze bez .A.GE tez będzie pomysłowo 

 

Edytowane przez akisel
No i young przecież nie jest
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Swietny :ok: Z ciekawosci, ile trzeba za cos takiego wylozyc? :)

 

 

To są świetne auta jak są sprawne czyli rzadko kiedy niestety. :(

 

Przymierzaliśmy się mocno ale nawet nowy na gwarancji nas odstraszył swoją niezawodnością... więc ceny używek lecą na pysk. 

 

Jedno z fajniejszych aut na rynku, pod warunkiem że jeździ. :oki:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, chojny said:

To są świetne auta jak są sprawne czyli rzadko kiedy niestety. :(

Przymierzaliśmy się mocno ale nawet nowy na gwarancji nas odstraszył swoją niezawodnością... więc ceny używek lecą na pysk. 

Jedno z fajniejszych aut na rynku, pod warunkiem że jeździ. :oki:

 

Gdyby wrzucenie 20-30kPLN na start gwarantowalo swiety spokoj na dluzej to calkiem fajna opcja ;]

Ale jak pozniej co miesiac trzeba dlubac, to raczej auto dla pasjonata ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciej__ napisał:

 

Gdyby wrzucenie 20-30kPLN na start gwarantowalo swiety spokoj na dluzej to calkiem fajna opcja ;]

Ale jak pozniej co miesiac trzeba dlubac, to raczej auto dla pasjonata ;)

 

 

 

RR czy LR to never ending story... a właśnie te z roczników 2005+ mają taką ilość awaryjnej elektroniki że głowa mała. Cudowne auta jak działają, koszmar jak się zepsuje. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Gdyby wrzucenie 20-30kPLN na start gwarantowalo swiety spokoj na dluzej to calkiem fajna opcja ;]

Ale jak pozniej co miesiac trzeba dlubac, to raczej auto dla pasjonata ;)

 

Boje sie, ze gwarancji nie ma ;)

Ale mam pare znajomych którzy jeżdżą od lat „wiekowymi” LR (każdy już miał po kilka w ciągu 5-7 lat) i te samochodu naprawdę „jeżdżą”

choć, do serwisu czasami trzeba pojechac

Ale, mój przykład,  jakość  wykończenia, materiały, wyciszenie porównując  taki 11 letni RR i 3 letni XC90 (a pamietam go jako nowy) - sorry   

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje sie, ze gwarancji nie ma
Ale mam pare znajomych którzy jeżdżą od lat „wiekowymi” LR (każdy już miał po kilka w ciągu 5-7 lat) i te samochodu naprawdę „jeżdżą”
choć, do serwisu czasami trzeba pojechac
Ale, mój przykład,  jakość  wykończenia, materiały, wyciszenie porównując  taki 11 letni RR i 3 letni XC90 (a pamietam go jako nowy) - sorry   
 
Pewnie nawet kamery cofania nie ma?

Z tą jakością to trochę przesadziłes. O ile skórę ma fajną gruba to wygląd deski, plastiki i reszta to dramat. Dodatkowo prowadzi się jak ponton. Z doświadczenia z rr sport przedlift 2008r.
Z wyglądu nawet są spoko.

Z awarii po ok 2 latach
Czujnik alarmu pod maską, czujnik poziomu płynu w zbiorniczku czy coś takiego, antena GPS, cieknie woda gdzieś nad tylnymi drzwiami
No i zawieszenie skrzypi jak stara kanapa na sprezynach
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, hefi napisał:

Pewnie nawet kamery cofania nie ma?

Z tą jakością to trochę przesadziłes. O ile skórę ma fajną gruba to wygląd deski, plastiki i reszta to dramat. Dodatkowo prowadzi się jak ponton. Z doświadczenia z rr sport przedlift 2008r.
Z wyglądu nawet są spoko.

Z awarii po ok 2 latach
Czujnik alarmu pod maską, czujnik poziomu płynu w zbiorniczku czy coś takiego, antena GPS, cieknie woda gdzieś nad tylnymi drzwiami
No i zawieszenie skrzypi jak stara kanapa na sprezynach

Mój ma 4

co prawda w bocznych G widać, chyba ze jeszcze nie rozgryzłem jak z tego korzystać, ale nie sadze ;) jmoze to w terenie sie przydaje, żeby widzieć kola, ale jeszcze raz, G widać, rozwiazanie tragiczne. 

 

Nic nie napisałem o wyglądzie wnętrza, tylko jakosci 

prowadzi sie jak ponton, zgadza sie, co prawda XC, tez nie błyszczy, ale jest zdecydowanie lepiej 

ale nie wiem czy istniało cos prowadzące sie lepiej na asfalcie co ma takie chody zawieszenie, a tym bardziej 10 lat temu… nie może to być gokart, a nawet citroen c5 ;)

 

w moim zawieszenie nie skrzypi, chyba ze nie słyszę ;) bo jest super wyciszony, ale o tym już pisaelm 

 

mialem już pare samochodów w życiu, ale jeszcze, chyba niestety, o żadnym nie mogę powiedzieć ze był idealnym i jestem głowę położyć, żeby komuś to udowodnić 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, chojny napisał:

To są świetne auta jak są sprawne czyli rzadko kiedy niestety. :(

 

Przymierzaliśmy się mocno ale nawet nowy na gwarancji nas odstraszył swoją niezawodnością...

 

A co - dał radę się popsuć?

;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad leasingiem nowego BMW 420i/430i Gran Coupe. Konfiguracja na ok. 300-320k.
Orientował się może ktoś ostatnio w salonach BMW co obecnie oferują, na ten konkretny model?
Ciekawią mnie również jak plasuje się sytuacja rabatowa na nową Serię 5. 

Z góry dzięki i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Vextrilll napisał:

Cześć!

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad leasingiem nowego BMW 420i/430i Gran Coupe. Konfiguracja na ok. 300-320k.
Orientował się może ktoś ostatnio w salonach BMW co obecnie oferują, na ten konkretny model?
Ciekawią mnie również jak plasuje się sytuacja rabatowa na nową Serię 5. 

Z góry dzięki i Pozdrawiam.

 

Toś wyczekał momentu, jak rasowy AKowicz. :]

 

Rabat na nową serie 5 jest taki jak nowa seria 5. Niedostępny. :]

 

 

Edytowane przez chojny
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Przewidywania carsmile:

 

"Odczuwalny przez nabywców wzrost stawek będzie jednak większy z uwagi na to, że z rynku praktycznie zniknęły rabaty dealerskie. Wzrost stawek cennikowych średnio o 20% oznaczałby dwukrotne przebicie podwyżek z roku 2021. Według danych Samar, samochody zdrożały w 2021 r. o ok. 10% (dokładnie o 9,6% w skali roku w ciągu pierwszych 10 miesięcy). Kto planuje zakup samochodu, nie powinien tej decyzji odwlekać, bo importerzy zmieniają obecnie ceny średnio co półtora miesiąca, a nie raz lub dwa razy do roku, jak miało to miejsce przed pandemią" - powiedział Knitter.

Podwyżki są spowodowane ograniczeniami w produkcji samochodów na całym świecie. W Europie dodatkowym czynnikiem stymulującym wzrost cen są zaostrzające się normy emisyjne nałożone przez UE, jak również wymogi dotyczące obowiązkowego wyposażenia pojazdów w automatyczne systemy bezpieczeństwa. Stopniowy wzrost produkcji samochodów o mniejszej lub zerowej emisyjność w połączeniu z ich coraz większym zaawansowaniem technologicznym, skutkują znaczącym wzrostem kosztów produkcji nawet w warunkach bez pandemii, podkreślono.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.