Skocz do zawartości

Rabaty na premiumy


Ryb

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Maciej__ napisał(a):

 

Samochody w cenie kawalerki to nie moja bajka ;)

 

 

Sprawdź jeszcze raz ceny tych kawalerek ;]

 

Swoją drogą to jest ciekawe, bo te auta się już nie mieszczą cenowo w "darmowy leasing".

Ktoś coś wie, jak odliczyć koszty i VAT od auta za 400k? ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lucash napisał(a):

Ja myślę żę Audi nie ma żadnego modelu za 900 kPLN :P

 

 

R8Spyder V10 performance quattro

Cena od 1 137 000 PLN

 

RS e-tron GT spokojnie przekroczy 900 kzł po dodaniu paru opcji

 

RS 3 Limousine to samo

 

RS 6 Avant performance. Cena od 683 400 PLN, myślę, że da się dobić do 900 kzł

 

RS 7Sportback performance to samo 

 

S 8 TFSI Cena od 672 400 PLN, też pewnie się da.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kravitz napisał(a):

 

Sprawdź jeszcze raz ceny tych kawalerek ;]

 

Swoją drogą to jest ciekawe, bo te auta się już nie mieszczą cenowo w "darmowy leasing".

Ktoś coś wie, jak odliczyć koszty i VAT od auta za 400k? ;] 

spojrzałem i    8] :panic: 

Myślę że jak ktoś jednak idzie po samochód do salonu Audi z ratką 8 kPLN to zarabia jednak więcej niż średnia AK i dla niego takie auto to jak hot dog na Orlenie dla mnie :beksa:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucash napisał(a):

spojrzałem i    8] :panic: 

Myślę że jak ktoś jednak idzie po samochód do salonu Audi z ratką 8 kPLN to zarabia jednak więcej niż średnia AK i dla niego takie auto to jak hot dog na Orlenie dla mnie :beksa:

 

 

Takie coś co opisujesz, z moich obserwacji działa tylko u osób które się dorobiły przez przypadek lub bardzo szybko ;)

Mafia, celebryci, spadek po dziadku, wygrana na loterii, fartowna inwestycja ;]

 

Jak ktoś zapracował lub nawet prowadzi firmę wieloma pracownikami, to nadal oszczędza, chociaż zabawki droższe ;)

W skrócie -> Może i jak stac go na Porsche, ale patrzy na którym najmniej straci i jak zapłacić mniej CIT ;) 

  • Lubię to 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kravitz napisał(a):

 

Sprawdź jeszcze raz ceny tych kawalerek ;]

 

Swoją drogą to jest ciekawe, bo te auta się już nie mieszczą cenowo w "darmowy leasing".

Ktoś coś wie, jak odliczyć koszty i VAT od auta za 400k? ;] 

 

Nie robić głupio tylko kupić 3 auta po 150k.

;]

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kravitz napisał(a):

 

Sprawdź jeszcze raz ceny tych kawalerek ;]

 

Swoją drogą to jest ciekawe, bo te auta się już nie mieszczą cenowo w "darmowy leasing".

Ktoś coś wie, jak odliczyć koszty i VAT od auta za 400k? ;] 

 

Ja nie mowie, o kawalerce na Powislu ;)

Ale w takim Poznaniu czy Wrocku jeszcze cos znajdziesz za 300-400kPLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maciej__ napisał(a):

 

Ja nie mowie, o kawalerce na Powislu ;)

Ale w takim Poznaniu czy Wrocku jeszcze cos znajdziesz za 300-400kPLN.

 

No. A jak kupisz za tę kasę auto to możesz je zaparkować na Powiślu i jakbyś miał kawalerkę na Powiślu (bo metraż ten sam). Oszukujesz system.

;l

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kravitz napisał(a):

Jak ktoś zapracował lub nawet prowadzi firmę wieloma pracownikami, to nadal oszczędza, chociaż zabawki droższe ;)

W skrócie -> Może i jak stac go na Porsche, ale patrzy na którym najmniej straci i jak zapłacić mniej CIT ;) 

 

To chyba jak ktoś ma jakąś manię oszczędzania albo myśli, że pieniądze zabierze ze sobą do grobu ;]. Życie jest na to za krótkie. Trzeba wszystko dobrze wyważyć, a nie popadać w skrajności.

Edytowane przez kadu
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Elephant said:

 

Jestem w trakcie finalizacji zamowienia A6 - 21% dla silnika 40tdi quattro i sporo dodatkow. W 3-4 innych sprawdzałem i dawali 20 lub 21 przy ich leasingu.

Mają ponownie Business Edition, dodatkowo gwarancja wydłużona do 4lat\120tys.

Myślałem też nad X4, mam ofertę na 11%.

Wiem że na 5-ke ale tylko w jednej osi mają jaką promocje i bodajze 18% dają. Dzwonił handlowiec akurat i mu mowilem że decyduje się na A6 i tak zaproponował. Ale niestety przy napędzie 4x4 już tyle nie dadzą.


W Audi chyba na wszystkie modele w silniku 40 TDI dają na wejściu 18%, potem co da się ugrać od dealera.

 

Na 40 TFSI dają 9%. Wygląda na to że te 3% to jest max dodatkowo od dealera. To by wychodziło te 21% na TDI.

 

Brał ktoś ostatnio lub bierze Q5 TFSI? Niedługo ma wejść nowy model i liczyłem na coś więcej…

 

Wszystko mowa o zamówieniu do produkcji. Czy ktoś śledził rabaty w 2 poł. zeszłego roku? Na jesieni była chyba jakaś akcja promocyjna z upustem kwotowo od wybranego wyposażenia. Nie śledziłem tego dokładnie. Da się to jakoś porównać na ile obecna oferta jest atrakcyjna? Na 40 TDI wygląda super. Ale na 40 TFSI mógłbym poczekać, tylko jak nie będzie to jakoś wyraźnie lepiej- to po co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kravitz napisał(a):

 

Sprawdź jeszcze raz ceny tych kawalerek ;]

 

Swoją drogą to jest ciekawe, bo te auta się już nie mieszczą cenowo w "darmowy leasing".

Ktoś coś wie, jak odliczyć koszty i VAT od auta za 400k? ;] 

Założyć działalność w SK lub CZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kravitz napisał(a):

Swoją drogą to jest ciekawe, bo te auta się już nie mieszczą cenowo w "darmowy leasing".

Ktoś coś wie, jak odliczyć koszty i VAT od auta za 400k? ;] 

Jak już ktoś wydaje 400k na samochód to niech nie sknerzy tylko dorzuci 500-1000 zł i zainwestuje w poradę u doradcy podatkowego. Zwróci się.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kravitz napisał(a):

 

Sprawdź jeszcze raz ceny tych kawalerek ;]

 

Swoją drogą to jest ciekawe, bo te auta się już nie mieszczą cenowo w "darmowy leasing".

Ktoś coś wie, jak odliczyć koszty i VAT od auta za 400k? ;] 

 

caly VAT to akurat prosto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, blackjack2 napisał(a):


W Audi chyba na wszystkie modele w silniku 40 TDI dają na wejściu 18%, potem co da się ugrać od dealera.

 

Na 40 TFSI dają 9%. Wygląda na to że te 3% to jest max dodatkowo od dealera. To by wychodziło te 21% na TDI.

 

Brał ktoś ostatnio lub bierze Q5 TFSI? Niedługo ma wejść nowy model i liczyłem na coś więcej…

 

Wszystko mowa o zamówieniu do produkcji. Czy ktoś śledził rabaty w 2 poł. zeszłego roku? Na jesieni była chyba jakaś akcja promocyjna z upustem kwotowo od wybranego wyposażenia. Nie śledziłem tego dokładnie. Da się to jakoś porównać na ile obecna oferta jest atrakcyjna? Na 40 TDI wygląda super. Ale na 40 TFSI mógłbym poczekać, tylko jak nie będzie to jakoś wyraźnie lepiej- to po co ;)

 

To obecnie co jest na 40TDI to ta sama promocja co była do grudnia 2023. Wtedy miałem zamawiać, ale akurat w grudniu zmarł mi ojciec i były inne sprawy. W styczniu się skończyła promocja, było standardowe 9% więc auto z automatu droższe było o ponad 40 tys.

Obecnie wróciły chyba te same warunki co do grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kravitz napisał(a):

 

Pisz!

 

Wystarczy całe auto w działalność wpakować. Znam takich co mają po kilka aut, wszystkie w działalność na 100% odliczenia i się nie boją, że skarbowy zauważy, że teoretycznie nie mają czym po bułki jeździć.

:bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Elephant said:

 

To obecnie co jest na 40TDI to ta sama promocja co była do grudnia 2023. Wtedy miałem zamawiać, ale akurat w grudniu zmarł mi ojciec i były inne sprawy. W styczniu się skończyła promocja, było standardowe 9% więc auto z automatu droższe było o ponad 40 tys.

Obecnie wróciły chyba te same warunki co do grudnia.

A nie wiesz jak wyglądało 40 TFSI pod koniec roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2024 o 07:03, Elephant napisał(a):

 

Jestem w trakcie finalizacji zamowienia A6 - 21% dla silnika 40tdi quattro i sporo dodatkow. W 3-4 innych sprawdzałem i dawali 20 lub 21 przy ich leasingu.

Mają ponownie Business Edition, dodatkowo gwarancja wydłużona do 4lat\120tys.

Myślałem też nad X4, mam ofertę na 11%.

Wiem że na 5-ke ale tylko w jednej osi mają jaką promocje i bodajze 18% dają. Dzwonił handlowiec akurat i mu mowilem że decyduje się na A6 i tak zaproponował. Ale niestety przy napędzie 4x4 już tyle nie dadzą.

Dasz kontakt do handlowca na priv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.