Skocz do zawartości

Rabaty na premiumy


Ryb

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, ZUBERTO napisał:

Wspominali coś o szykowaniu się na wymianę amorów, albo @ryb przesadzał z niezawodnością, albo Outlander tak dobrze jazdy podmiejskiej jak autostrady nie znosi.

 

 

Mój znosił. Ale mój jeździł dużo w trasy. Być może po mieście jest inaczej. Wiele zależy też od użytkownika, bo jeden omija dziury a inny w nie wpada.

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ZUBERTO napisał:

Statystycznie jednak JDG chętniej serwisuje w ASO, najpierw na gwarancji, potem z przyzwyczajenia czy wygody.

To, że Ty wyciskasz każdy grosz (nie martw się, ja też) to nie znaczy, że tak większość robi.

Dzisiaj kumpel zostawił 4300 w ASO Mitsubishi. Samochód ma 3,5 roku, niby ma gwarancję jeszcze na 1,5 roku lub 17kkm.

Ilu prywatnie, w takim przypadku, dałoby tyle za przegląd, wszystkie oleje, tarcze przód, klocki przód i tył w ASO?

Wspominali coś o szykowaniu się na wymianę amorów, albo @ryb przesadzał z niezawodnością, albo Outlander tak dobrze jazdy podmiejskiej jak autostrady nie znosi.

 

Moze i masz racje. Ja wole np tarcze wymienic poza ASO bo najczesciej to pol ceny. Byc moze sa ludzie z JDG ze im wszystko jedno albo sie nie znaja i biznes sie kreci.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2020 o 17:51, Łukasz___F napisał:

Info z dzisiaj, GLC do produkcji tylko na przyszły rok i tak naprawdę nie wiadomo na kiedy. Pytałem o silniki benzynowe które nawet wyrzucili konfiguratora. Być może z dieslem jest inaczej.

 

Są problemy z konfiguratorem ponoć do poniedziałku mają naprawić...w poniedziałek mam podpisać umowę to dam znać

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ylona napisał:

Są problemy z konfiguratorem ponoć do poniedziałku mają naprawić...w poniedziałek mam podpisać umowę to dam znać

Być może doradca w salonie mnie kłamał chcą sprzedać auto z placu:ok: jestem ciekaw jaki termin produkcji wpiszą w umowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może doradca w salonie mnie kłamał chcą sprzedać auto z placu:ok: jestem ciekaw jaki termin produkcji wpiszą w umowie. 

Merc ma mega ciśnienie na sprzedaż aut z placu. Starają się zniechęcić jak mogą do aut do produkcji


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, bergerac napisał:


Merc ma mega ciśnienie na sprzedaż aut z placu. Starają się zniechęcić jak mogą do aut do produkcji emoji3.png


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Tylko że na placu aut niewiele :( 

BMW podobnie, do produkcji rabaty skromne ale z placu można wyrwać mega ofertę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz___F napisał:

Tylko że na placu aut niewiele :( 

BMW podobnie, do produkcji rabaty skromne ale z placu można wyrwać mega ofertę. 

Wlasnie zamawiam X3. Rabaty dla korpo trzymaja standardowe. Nic sie nie roznia od tych z czasu pre Covid.

 

Co do Merca - to tam maja niezle tzresienie ziemii. Pensje zamrozili. Ludzie pracuja 2h tygodniowo za darmo....straty takie jakich jeszcze nie widzieli....

  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kiwal napisał:

Wlasnie zamawiam X3. Rabaty dla korpo trzymaja standardowe. Nic sie nie roznia od tych z czasu pre Covid.

Zależy co znaczy standardowe :oki:

2 minuty temu, Kiwal napisał:

Co do Merca - to tam maja niezle tzresienie ziemii. Pensje zamrozili. Ludzie pracuja 2h tygodniowo za darmo....straty takie jakich jeszcze nie widzieli....

Nie wiedziałem że aż tak 8]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Kiwal napisał:

Co do Merca - to tam maja niezle tzresienie ziemii. Pensje zamrozili. Ludzie pracuja 2h tygodniowo za darmo....straty takie jakich jeszcze nie widzieli....

A skad to wiadomo …. ?

 

Ciekawe jak inne firmy, bo nie wierze ze maja się inaczej, tylko raczej …… ukrywaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Łukasz___F napisał:

Być może doradca w salonie mnie kłamał chcą sprzedać auto z placu:ok: jestem ciekaw jaki termin produkcji wpiszą w umowie. 

ciężko powiedzieć  może i chciał się pozbyć placowego...jak wysyłałam specyfikacje do wycen to większość przysyłało mi właśnie "a może taki z placu prawie taki jak Pani chce zamówić "?do odbioru od reki.......i te prawie kompletnie było inne 😄 wybrałam jasne skóry ..proponuje mi czarne wnętrze,wybrałam benzynę proponuje mi diesla,dołożyłam zawieszenie pneumatyczne,jest standardowe,felgi 20 cali było 18 lub 19 ,chce pakiet night było bez i dużo by wymieniać ....hahaha a termin zobaczymy jak podpisze umowę teraz jak rozmawiamy to mówi ze produkcja wrzesień odbiór koło połowy października...

Edytowane przez ylona
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucash napisał:

Dlatego trzeba poczekać do jesieni na zakup :) Albo do wiosny 2021. 

 

Ale co chcesz wtedy kupowac?

Bo jak fabryki pracuja na pol gwizdka to zostana jedynie jakies spady, ktorych nikt nie chcial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kiwal napisał:

NIe siadzie bo chocby biznes i floty musza odnawiac park maszynowy...

Pewnie kilka procent w górę nie zawazy... ale sądze że we flotach rachunek ekonomiczny tez sie liczy... zwłaszcza ze fimy tez odczuja recesje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gregoryj napisał:

Ciekawe jak inne firmy, bo nie wierze ze maja się inaczej, tylko raczej …… ukrywaja

Renault juz zadalo kredytow od swojego rzadu, bo podobno ich bankructwo wisi w powietrzu;] Swoja droga dziwne to, bo po VAGu to drugi najwiekszy sprzedawca w EU:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ylona napisał:

ciężko powiedzieć  może i chciał się pozbyć placowego...jak wysyłałam specyfikacje do wycen to większość przysyłało mi właśnie "a może taki z placu prawie taki jak Pani chce zamówić "?do odbioru od reki.......i te prawie kompletnie było inne 😄 wybrałam jasne skóry ..proponuje mi czarne wnętrze,wybrałam benzynę proponuje mi diesla,dołożyłam zawieszenie pneumatyczne,jest standardowe,felgi 20 cali było 18 lub 19 ,chce pakiet night było bez i dużo by wymieniać ....hahaha a termin zobaczymy jak podpisze umowę teraz jak rozmawiamy to mówi ze produkcja wrzesień odbiór koło połowy października...

Widzę że podobna konfiguracja do mojej:oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ylona napisał:

jak podpisze umowę teraz jak rozmawiamy to mówi ze produkcja wrzesień odbiór koło połowy października...

Pytałem w innym salonie, termin 2-4 miesiące.

Faktycznie wczesniej chcieli mi wcisnąć auto z placu, w sumie był bliski mojemu ideałowi więc i tak mocno bym się nad nim zastanowił :oki:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Łukasz___F napisał:

Pytałem w innym salonie, termin 2-4 miesiące.

Faktycznie wczesniej chcieli mi wcisnąć auto z placu, w sumie był bliski mojemu ideałowi więc i tak mocno bym się nad nim zastanowił :oki:

A jaki rabat udało ci sie ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ylona napisał:

A jaki rabat udało ci sie ogarnąć?

Nie rozmawiałem narazie o rabatach, zbieram info co jest dostępne od ręki, zastanawiam się jeszcze nad innymi markami. Jak zdecydujemy się na dany model to wtedy będę negocjował.

Zdradzisz co tobie się udało wytargowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz___F napisał:

Nie rozmawiałem narazie o rabatach, zbieram info co jest dostępne od ręki, zastanawiam się jeszcze nad innymi markami. Jak zdecydujemy się na dany model to wtedy będę negocjował.

Zdradzisz co tobie się udało wytargowac ?

Tak 19% u dealera

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz___F napisał:

Fajny rabat :ok: 

Jaki silnik ?

200 4 matik benzyna...po głowie chodziło też AMG 43 ale nie będę przesadzać..... auto głównie po mieście czasem dłuższa trasa... myślę że 200 koni starczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ylona napisał:

200 4 matik benzyna...po głowie chodziło też AMG 43 ale nie będę przesadzać..... auto głównie po mieście czasem dłuższa trasa... myślę że 200 koni starczy....

Czytam i nie wierzę.... Też zastanawiam się albo nad 200 albo iść po bandzie i AMG 43 a nawet przez chwilę  przeszlo mi po glowie 63 AMG. :phi:

Od ręki mają w Rudzie Śląskiej ładny  43AMG z fotelami performance w Lublinie stoją 3 sztuki średnio wyposażonych 200.  Mówię o białych kolorach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz___F napisał:

Czytam i nie wierzę.... Też zastanawiam się albo nad 200 albo iść po bandzie i AMG 43 a nawet przez chwilę  przeszlo mi po glowie 63 AMG. :phi:

Od ręki mają w Rudzie Śląskiej ładny  43AMG z fotelami performance w Lublinie stoją 3 sztuki średnio wyposażonych 200.  Mówię o białych kolorach.

 

hahahha nooo ja też o białym kolorze i coupe .... 😄 czarny się podoba ale na dzielni jeszcze niema drogi wiec ciągle będzie brudny ...z ważniejszych  środek beż +czarny +jesion mat i tutaj jeszcze zastanawiam sie nad czarnym jesionem ....szyby atermiczne,Rozszerzona rzeczywistość  MBUX, MULTIBEAM LED (,AMG pakiet zew/wew felgi 20,pakiet night,pneumatyk,KEYLESS-GO,pakiet premium plus,      W poznaniu oglądalismy  amg 43 ale kolor jakis taki bezpłciowy jaki mysi metalik w srodku czarno z czerwonym niebył zły ;)

 

Edytowane przez ylona
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ylona napisał:

hahahha nooo ja też o białym kolorze i coupe .... 😄 czarny się podoba ale na dzielni jeszcze niema drogi wiec ciągle będzie brudny ...z ważniejszych  środek beż +czarny +jesion mat i tutaj jeszcze zastanawiam sie nad czarnym jesionem ....szyby atermiczne,Rozszerzona rzeczywistość  MBUX, MULTIBEAM LED (,AMG pakiet zew/wew felgi 20,pakiet night,pneumatyk,KEYLESS-GO,pakiet premium plus,

Jeśli masz tapicerkę designo dwukolorową to najlepiej wygląda czarny jesion matowy bardzo ładnie będą się odbijać w nim srebrne głośniki w drzwiach. :oki:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Maciej__ napisał:

 

Ale co chcesz wtedy kupowac?

Bo jak fabryki pracuja na pol gwizdka to zostana jedynie jakies spady, ktorych nikt nie chcial.

To co będzie na placu. Poza tym krzyczą o problemie z normą Euro 6d. Nie będzie można ich sprzedawać w 2021 i w tym roku dealerzy będą musieli je na siebie rejestrować, czyli cena w dół. Obecnie prawie wszystkie nowe auta mają to co wystarczy do jazdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Łukasz___F napisał:

Czytam i nie wierzę.... Też zastanawiam się albo nad 200 albo iść po bandzie i AMG 43 (...)

 

 

@Łukasz___F zgłaszam do moderatora, że z własnym klonem gadasz. Pewnie jeszcze się zaraz okaże, że kolor ten sam i dodatki...

;l

 

PS. Ale mogłeś klona nazwać chociaż @Wild Woman.

:lol:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ylona napisał:

Mówisz o Hewlett-Packard?😜 hehehe wolę Brother 😉😁

 

I bardzo dobrze. Olej dostęp do HP. Nie chcesz tego.

;]

 

 

PS. @Łukasz___F, jeden dostęp Ci noe starczy?

;l

 

PS2. Jakby co to możecie wymienić na mnie.

:skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.