Skocz do zawartości

Rabaty na premiumy


Ryb

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Ryb napisał:

Ktoś tu czekał aż COVID-19 zatrzęsie rynkiem samochodowym. No i proszę, dostałem ofertę:

 

Volvo S90 T4 190KM za 162k brutto

Volvo V90CC T4 190KM AWD za 226k brutto

Volvo XC60 B5 264KM FWD za 167k brutto

Audi A6 TFSI 245KM quattro za 173k brutto

BMW 520d 190KM xDrive za 178k brutto

BMW X5 25d 231KM xDrive mPakiet za 244k brutto

 

Nieźle, rabaty godne kącikowicza.  8]

Ostatnio gdzieś widziałem ogłoszenie jednego z dealerów BMW na BMW 320i Touring w M pakiecie F31 z 2019 roku. Fabrycznie nowa, niezarejestrowana za 129900zł brutto, a cena katalogowa to 199k zł brutto. Patrząc na ceny choćby nowej Octavii to takie BMW za 130k zł to całkiem spoko opcja. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sebbeks napisał:

Ostatnio gdzieś widziałem ogłoszenie jednego z dealerów BMW na BMW 320i Touring w M pakiecie F31 z 2019 roku. Fabrycznie nowa, niezarejestrowana za 129900zł brutto, a cena katalogowa to 199k zł brutto. Patrząc na ceny choćby nowej Octavii to takie BMW za 130k zł to całkiem spoko opcja. 

 

W grudniu miałem ofertę na F31 320i za 116k 2019 ale zarejestrowany, nie kupiłem go tylko ze względu na to że to golas był, taki że nie przystoi do BMW, brzydkie fotele i kierownica przesądziły sprawę. -33% od cennika...


Kupiłem całkiem coś innego w podobnej cenie, wolnego ale wyposażonego współcześnie Kodiaq'a, ale ciągle mam z tyłu głowy, że mogłoby to być BMW które chcę mieć od zawsze, może następnym razem G21 :]

image.png.dcd092329ef4096d556cd1443c58186d.png


image.png.7eeab1d8d62aa8eaf9e84b609db885d8.png

Edytowane przez TomekD000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TomekD000 napisał:

nie kupiłem go tylko ze względu na to że to golas był, taki że nie przystoi do BMW,

Jak to golas?

Przecież miało polską instrukcję obsługi! ;l

 

Co za czasy, instrukcja obsługi jako darmowa opcja dla napełnienia kartki oferty, choć zdaje się że prawo i tak tego wymaga.

Edytowane przez ZUBERTO
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ZUBERTO napisał:

Jak to golas?

Przecież miało polską instrukcję obsługi! ;l

 

Co za czasy, instrukcja obsługi jako darmowa opcja dla napełnienia kartki ogerty, choć zdaje się że prawo i tak tego wymaga.

 

To jest chyba specyfika Niemców. Wielokrotnie widziałem pełne specyfikacje zamówienia Mercedesa i nawet w furkach za pół bańki i więcej potrafią wymienić dosłownie wszystko. Chyba tylko zakrętek wentyli nie wypisują osobno. Ale takie info, że napis Mercedes z tyłu, znaczek z przodu, etc. Potrafi być ponad kartka pozycji z wartości 0zł, ale są wymienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TomekD000 napisał:

 

W grudniu miałem ofertę na F31 320i za 116k 2019 ale zarejestrowany, nie kupiłem go tylko ze względu na to że to golas był, taki że nie przystoi do BMW, brzydkie fotele i kierownica przesądziły sprawę. -33% od cennika...


Kupiłem całkiem coś innego w podobnej cenie, wolnego ale wyposażonego współcześnie Kodiaq'a, ale ciągle mam z tyłu głowy, że mogłoby to być BMW które chcę mieć od zawsze, może następnym razem G21 :]

image.png.dcd092329ef4096d556cd1443c58186d.png


image.png.7eeab1d8d62aa8eaf9e84b609db885d8.png

Jak widać wiele osób dostaje orgazmu widząc w takiej cenie BMW i przy okazji puka się w głowę jak ktoś w tej samej cenie kupuje nie premium na wypasie np 508 za 120 tys całkiem dobrze wyposazone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, sherif napisał:

W Volvo chciałem papierową to nie dostałem bo są eko 8-).

Kto jest w takim razie bardziej premium, BMW dające za free papier czy Volvo (zakładam, że dające CD)?

CD ani papierem się nie podetrzesz, ale może chociaż ognisko rozpalisz (choć to nieekologiczne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, sdss napisał:

Jak widać wiele osób dostaje orgazmu widząc w takiej cenie BMW i przy okazji puka się w głowę jak ktoś w tej samej cenie kupuje nie premium na wypasie np 508 za 120 tys całkiem dobrze wyposazone.

 

 

przyznaje, że gdyby to auto miało: lepsze fotele, kierownice, klimę auto i nie było schodzącym modelem to zdecydowałbym się, ale wtedy nie kosztowałoby 116k , kusiło bardzo 2.0T z ZF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ZUBERTO napisał:

Kto jest w takim razie bardziej premium, BMW dające za free papier czy Volvo (zakładam, że dające CD)?

CD ani papierem się nie podetrzesz, ale może chociaż ognisko rozpalisz (choć to nieekologiczne).

W obecnym nie ma już napędu. Instrukcja jest wgrana w system. Problem taki, że podczas jazdy się blokuje (co zrozumiałe) a przy zgaszonym silniku gaśnie co 10minut :phi:.

Także jak chce być się eko trzeba czytać jak się stoi na światłach :phi:.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, TomekD000 napisał:

 

przyznaje, że gdyby to auto miało: lepsze fotele, kierownice, klimę auto i nie było schodzącym modelem to zdecydowałbym się, ale wtedy nie kosztowałoby 116k , kusiło bardzo 2.0T z ZF

Otóż to, dodasz pare drobiazgów i robi się 200+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sdss napisał:

Jak widać wiele osób dostaje orgazmu widząc w takiej cenie BMW i przy okazji puka się w głowę jak ktoś w tej samej cenie kupuje nie premium na wypasie np 508 za 120 tys całkiem dobrze wyposazone.

 

Nie wiem kto oprocz francuzow kupuje 508? Sprzedaz idzie wysmiecie sa daleko z tylu. Pewnie w Chinach radza sobie niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wujek napisał:

Nie wiem kto oprocz francuzow kupuje 508? Sprzedaz idzie wysmiecie sa daleko z tylu. Pewnie w Chinach radza sobie niezle.

 

Za to 3008 i 5008 idą jak ciepłe bułeczki. Pół Europy nimi jeździ.

:ok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, sherif napisał:

W obecnym nie ma już napędu. Instrukcja jest wgrana w system. Problem taki, że podczas jazdy się blokuje (co zrozumiałe) a przy zgaszonym silniku gaśnie co 10minut :phi:.

Także jak chce być się eko trzeba czytać jak się stoi na światłach :phi:.

 

dokladnie

troche wk....ce to jest 

niby jest tez w telefonie w volvo on call odrazu wejscie do instrukcji 

ale gruba ksiazka, to gruba ksiazka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, wujek napisał:

Nie wiem kto oprocz francuzow kupuje 508? Sprzedaz idzie wysmiecie sa daleko z tylu. Pewnie w Chinach radza sobie niezle.

Dlatego całkiem tanio można kupić całkiem ładne i dobrze zrobione auto. Pojemnością nie grzeszy ale wyglądem owszem. Nie jest to suf to się nie sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sdss napisał:

Dlatego całkiem tanio można kupić całkiem ładne i dobrze zrobione auto. Pojemnością nie grzeszy ale wyglądem owszem. Nie jest to suf to się nie sprzedaje.

Ja widzialem, ze sie cenia na ototo. Jakby byla dobra cena to czemu nie to jest ladne auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, akisel napisał:

dokladnie

troche wk....ce to jest 

niby jest tez w telefonie w volvo on call odrazu wejscie do instrukcji 

ale gruba ksiazka, to gruba ksiazka ;)

 

Powinno być i to i to. Pytałem przy okazji przeglądu, to podobno dużo klientów o to pyta i narzeka.

Odnośnie elektronicznej wersji plus jest taki że jest wyszukiwarka i są odnośniki. Np wywaliło mi ostatnio komunikat, że niskie ciśnienie i odrazu jest link gdzie wyswietla się opis jak uruchomić adaptację czujników + link do jej odpalenia :).

No i jak już to wolę czytać czy wyszukiwać w aucie na dużym LCD, niż na wyświetlaczu telefonu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, wujek napisał:

Ja widzialem, ze sie cenia na ototo. Jakby byla dobra cena to czemu nie to jest ladne auto. 

Kumpel dal cos 180-190k chyba za wersje GT w full wypasie, wlacznie z night vision itp. Ale musze przyznac, ze w srodku jest bogato i przyjemnie.

  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, wujek napisał:

Ja widzialem, ze sie cenia na ototo. Jakby byla dobra cena to czemu nie to jest ladne auto. 

Rabaty jak w premium 😁

 

10 minut temu, zinger napisał:

Kumpel dal cos 180-190k chyba za wersje GT w full wypasie, wlacznie z night vision itp. Ale musze przyznac, ze w srodku jest bogato i przyjemnie.

Panie tyle za pługa🤪😜 przecież za to by kupił A6 🤪😂🤣🤣🤪

Edytowane przez sdss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Ryb napisał:

 

To Audi to taka przyzwoita oferta dla biznesu w dobrej cenie.

Najfajniejszy wypas ma to Volvo V90CC. Tu cena wyższa ale auto prawie kompletne.

 

no ćwierć banki za 190 koni to dobra oferta? chyba żartujesz!

Podobnie pozostałe oferty- to wyposażenie co zacytowałeś jak zobaczysz na żywo będzie dramat. to przecież niemal bazowe wersje za czapkę kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, zinger napisał:

Kumpel dal cos 180-190k chyba za wersje GT w full wypasie, wlacznie z night vision itp. Ale musze przyznac, ze w srodku jest bogato i przyjemnie.

IMHO to nie jest full.

Rok temu miałem oferty na ok 170k i był to drugi po podstawowym 320xi, średnia wersja z dodanymi dwoma pakietami. Za sam M-pakiet to chyba 30k chcieli, a pakietów i opcji to dam długa lista była i spokojnie 300k można było przeskoczyć :).

 

Full w tej cenie to robiłem w Superbie, max motor, wyposażenie, odklinane wszytskie pakiety + opcje. Chyba tylko hak i śmietniczka została :hehe:. No i wychodziło po rabacie 170kzł. Oczywiście inne są opcje w Skodzie a inne w BMW.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sherif napisał:

Full w tej cenie to robiłem w Superbie, max motor, wyposażenie, odklinane wszytskie pakiety + opcje. Chyba tylko hak i śmietniczka została :hehe:. No i wychodziło po rabacie 170kzł. Oczywiście inne są opcje w Skodzie a inne w BMW.

 

Mnie w Superbie wystarczyloby ambition z 280KM. W cenniku wychodzi 140k ciekawe jakie rabaty by dali :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wujek napisał:

Mnie w Superbie wystarczyloby ambition z 280KM. W cenniku wychodzi 140k ciekawe jakie rabaty by dali :hmm: 

Obecnie nie wiem, w zeszłym roku bez targów (pierwsz oferta) to było cennikowe 188k na 166k.W ambition czegoś mi brakowało.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sherif napisał:

W Volvo chciałem papierową to nie dostałem bo są eko 8-).

 

Tu akurat się z nimi nie zgadzam - czasami przydaje się papierowa instrukcja w samochodzie.

 

Jak już, to te wszelkie instrukcje AGD mogliby ograniczyć do jednego języka, zamiast dwóch broszur z węgierskim, litewskim i rumuńskim obowiązkowo.

Edytowane przez Polarny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, wujek napisał:

Mnie w Superbie wystarczyloby ambition z 280KM. W cenniku wychodzi 140k ciekawe jakie rabaty by dali :hmm: 

Jesienią do produkcji około 15% plus ubezpieczenie za 1000zl l.

Edytowane przez sdss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, wujek napisał:

Za tego Superba 140k 280KM? Jezeli tak to bardzo dobra cena. Pytanie czy to nie auto widmo na ktore czeka sie rok az wyprodukuja.

Kilka miesięcy temu była wersja oczko niżej niż L&K za 126 tys. Do odbioru natychmiast. I teraz jest to 272 KM - nie 280

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, sherif napisał:

IMHO to nie jest full.

Rok temu miałem oferty na ok 170k i był to drugi po podstawowym 320xi, średnia wersja z dodanymi dwoma pakietami. Za sam M-pakiet to chyba 30k chcieli, a pakietów i opcji to dam długa lista była i spokojnie 300k można było przeskoczyć :).

 

Full w tej cenie to robiłem w Superbie, max motor, wyposażenie, odklinane wszytskie pakiety + opcje. Chyba tylko hak i śmietniczka została :hehe:. No i wychodziło po rabacie 170kzł. Oczywiście inne są opcje w Skodzie a inne w BMW.

 

Ale ja pisalem o Pugu 508 nie bmw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sdss napisał:

Dlatego całkiem tanio można kupić całkiem ładne i dobrze zrobione auto. Pojemnością nie grzeszy ale wyglądem owszem. Nie jest to suf to się nie sprzedaje.

tanio można kupić 508 ? Pokaż gdzie, bo jak sobie skonfigurowałem, to nawet po rabacie się zgarbiłem. A auto mega mi się podoba, absolutny killer dla mnie w tej klasie. Paśniki i inne Skody mogą się schować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zinger napisał:

Ale nie z takim wypasem ;)

 

Co kto lubi. Choćbyś do tego Puga wsadził wszystko co mają, łącznie z choinką zapachową z perfum Carli Bruni to dalej będzie 225KM na przedniej osi. Jeśli chodzi o wrażenia z jazdy to w porównaniu do tego Audi będzie przepaść. 245KM i quattro to jednak inna liga.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ryb napisał:

 

Co kto lubi. Choćbyś do tego Puga wsadził wszystko co mają, łącznie z choinką zapachową z perfum Carli Bruni to dalej będzie 225KM na przedniej osi. Jeśli chodzi o wrażenia z jazdy to w porównaniu do tego Audi będzie przepaść. 245KM i quattro to jednak inna liga.

 

Jesli chodzi o wlasciwosci jezdne, to zapewne tak, cala reszta juz niekoniecznie. A widocznie ta cala reszta miala dla niego wieksze znaczenie.

 

Poza tym o to kupowal niedlugo po premierze, a nie teraz.

Edytowane przez zinger
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bergerac napisał:

tanio można kupić 508 ? Pokaż gdzie, bo jak sobie skonfigurowałem, to nawet po rabacie się zgarbiłem. A auto mega mi się podoba, absolutny killer dla mnie w tej klasie. Paśniki i inne Skody mogą się schować.

Coś takiego jeśienia. https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-508-gt-line-1-6-pt-180km-automat-od-reki-piekny-rabat-46500-zl-ID6CLlqv.html

 

uczciwy pieniądz, niestety leasing :( i brak webasto .

Edytowane przez sdss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, sdss napisał:

Coś takiego jeśienia. https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-508-gt-line-1-6-pt-180km-automat-od-reki-piekny-rabat-46500-zl-ID6CLlqv.html

 

uczciwy pieniądz, niestety leasing :( i brak webasto .

50tys taniej? :facepalm: Jak oni to wycenili, ze teraz za normalne pieniadze sprzedaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Polarny napisał:

Tu akurat się z nimi nie zgadzam - czasami przydaje się papierowa instrukcja w samochodzie.

 

Jak już, to te wszelkie instrukcje AGD mogliby ograniczyć do jednego języka, zamiast dwóch broszur z węgierskim, litewskim i rumuńskim obowiązkowo.

Przydaje się na początku jak się chce zaznajomić z autem. Przynajmniej jak tak robię. Później w sumie lepiej działa wersja elektroniczna bo zazwyczaj się czegoś szuka.

W AGD to racja, całe tomy dodają. Oszczędzają pewnie na pakowaniu, jak jedna wersja jest robiona na dany obszar jak Europa.

 

24 minuty temu, wujek napisał:

50tys taniej? :facepalm: Jak oni to wycenili, ze teraz za normalne pieniadze sprzedaja.

Szczególnie za sedana z 1.6 :phi:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bergerac napisał:

tanio można kupić 508 ? Pokaż gdzie, bo jak sobie skonfigurowałem, to nawet po rabacie się zgarbiłem. A auto mega mi się podoba, absolutny killer dla mnie w tej klasie. Paśniki i inne Skody mogą się schować.

To sobie zobacz, jaki ma moment obrotowy w turbobenzynie 180 KM vs TSi 190 KM.

Ano tak - zapomniałem, że to kształt blach się liczy, a nie jazda.

No i cena - tutaj ktoś mocno zaryzykował i chyba się nie opłaciło. Na otomoto weź 508 nowe, zobacz liczbę wyników, po czym do filtra dodaj rocznik "od 2020".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bergerac napisał:

tanio można kupić 508 ? Pokaż gdzie, bo jak sobie skonfigurowałem, to nawet po rabacie się zgarbiłem. A auto mega mi się podoba, absolutny killer dla mnie w tej klasie. Paśniki i inne Skody mogą się schować.

Widziałem na otomoto jakieś niezłe wersje za 130-140 tyś,  pewnie nie full ale auto bardzo fajne :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rado_ napisał:
6 godzin temu, wujek napisał:
50tys taniej? :facepalm: Jak oni to wycenili, ze teraz za normalne pieniadze sprzedaja.

Wyprzedaż rocznika. W 2013 kupowalem 5008 za 80500 wg cennika 112 tys. Da się?

Bardzo dobra cena. :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, sherif napisał:

 

Odnośnie elektronicznej wersji plus jest taki że jest wyszukiwarka i są odnośniki. Np wywaliło mi ostatnio komunikat, że niskie ciśnienie i odrazu jest link gdzie wyswietla się opis jak uruchomić adaptację czujników + link do jej odpalenia :).

 

 

ta instrukcja, tak na serio, to calkiem niezlie to w  volvo dzila (tez wolalbym miec dodatkowo papierowa)

a teraz dobry temat poruszyles, co do tej kalibracji systemu po dopompowaniu kola

juz w kilku samochaodach mialem czujniki cisnienia

i tylko w volvo spotkalem sie z tym, ze, do ponownej kalibracji trzeba zeby z15-20 min samochod byl w ruchu 

 

sorry, ze nie na temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Rado_ napisał:
16 godzin temu, wujek napisał:
50tys taniej? :facepalm: Jak oni to wycenili, ze teraz za normalne pieniadze sprzedaja.

Wyprzedaż rocznika. W 2013 kupowalem 5008 za 80500 wg cennika 112 tys. Da się?

ale Ty mówisz o tych starych 5008, jamnikach ? Do tego były kosmiczne rabaty, bo ciężkie auto w sprzedaży było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vadero napisał:

No fajne, ale za tą cenę mam podobnego superba z 2.0tsi i lepszą wartością rezydualną. 

tylko, że ten Pug zarówno w prowadzeniu, wyglądzie, materiałów we wnętrzu mocno przewyższa Superba :ok:  Ale prawda jest taka, że tego auta raczej się nie kupi kierując się rozsądkiem i twardą ekonomią ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.