Skocz do zawartości

2021 Toyota 86/ Roo BRZ


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.11.2020 o 20:54, bielaPL napisał:

 

Sam zacząłeś malkontencie, w tym budżecie nowe auta to są pseudo sportowe samochody, dające wrażenia jazdy sportowym autem, czyli przede wszystkim wygląd, potem prowadzenie, pozycja, odczucia. Moc wiadomo trochę musi być ale nie może być 5s, nie ten budżet.

A to co - jakieś mistrzostwa w odgrzewaniu kotletów?

Sport to osiągi. Sportowy samochód powinien potrafić zapierniczać, a nie dawać się objeżdżać dziadkowozami. A że ekspresówka jakoś do toru podobna nie jest i zakręty ma łagodne, to taki "wyglądający" dostaje wciry od kapeluszników. Takie są fakty - nie do mnie pretensje.

W dniu 18.11.2020 o 20:54, bielaPL napisał:

ale kompromisy i idealizm w motoryzacji jest nudny, niestety pewnych wartości nie przedstawisz w tabeli z danymi technicznymi, a Ty tylko nią się kierowałeś

Jakąś ideologię tu uprawiasz - że kompromis jest nudny. Mnie się jakoś w czasie jazdy nie nudzi - pasażerom też nie, zapewniam cię.

I nie kierowałem się danymi z tabeli, lecz subiektywnymi odczuciami - a tu, jak wiadomo, TSi raczej zostawia wszystkich w tyle. Zwłaszcza gdy się spojrzy w tabelkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Polarny napisał:

A to co - jakieś mistrzostwa w odgrzewaniu kotletów?

Sport to osiągi. Sportowy samochód powinien potrafić zapierniczać, a nie dawać się objeżdżać dziadkowozami. A że ekspresówka jakoś do toru podobna nie jest i zakręty ma łagodne, to taki "wyglądający" dostaje wciry od kapeluszników. Takie są fakty - nie do mnie pretensje.

Jakąś ideologię tu uprawiasz - że kompromis jest nudny. Mnie się jakoś w czasie jazdy nie nudzi - pasażerom też nie, zapewniam cię.

I nie kierowałem się danymi z tabeli, lecz subiektywnymi odczuciami - a tu, jak wiadomo, TSi raczej zostawia wszystkich w tyle. Zwłaszcza gdy się spojrzy w tabelkę.

 

chyba juz tu dyskutowalismy. Sport to nie tylko KM i czasy przyspieszen. To tez feeling auta, wrazenia itp. I pucharowa Kia Picanto będzie bardziej sportowa niż cywilne auta mimo wielokrotnie wiekszej mocy. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dealer otworzył książkę zamowien dzis. $40k, czyli cena auta bez ubezpieczen, tablic etc ok 90k PLN

Więcej niż obecna generacja,.ok 10%

572cf292339d2875cbd543765868297d.jpg



Sent from my Samshit 5G using Tapacrap - proudly sponsored by LGBT Club (Liberty/Guns/Beer/Trump).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2020 o 17:48, Filipfm napisał:

 

chyba juz tu dyskutowalismy. Sport to nie tylko KM i czasy przyspieszen. To tez feeling auta, wrazenia itp. I pucharowa Kia Picanto będzie bardziej sportowa niż cywilne auta mimo wielokrotnie wiekszej mocy. 

Wcale nie przeczę. Tylko trochę to dziwnie wygląda, gdy księgowy w szarym garniturku podniesie więcej na klatę niż napompowany .... sportowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.