Skocz do zawartości

LPG - Niemcy, Dania


bergerac

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pipper napisał:

To plus google maps i bez strachu można śmigać. Warto mieć zawsze większy zbiornik na LPG... :oki:

 

Tak, ganiać za pojedyńczymi stacjami, szukać, podczas gdy benzyna na każdej innej stacji będzie tańsza... ;]

 

Ta co ma "aktualne" ceny z 31.03 podaje LPG za 10,95DKK. Podczas gdy obecnie Pb95 jest poniżej 10DKK... ;]

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam 52l LPG i 75noPB i jak nie mogę zatankować LPG albo miałbym stać pół dnia do pompy to jadę na benzynie...

sumarycznie i tak taniej wychodzi...

z resztą teraz jak paliwo spadło poniżej 4 zł u nas to cały czas na noPB ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, K3 napisał:

 

Tak, ganiać za pojedyńczymi stacjami, szukać, podczas gdy benzyna na każdej innej stacji będzie tańsza... ;]

 

Ta co ma "aktualne" ceny z 31.03 podaje LPG za 10,95DKK. Podczas gdy obecnie Pb95 jest poniżej 10DKK... ;]

W zeszłym roku  wakacje z pl do Konstancy nad morzem czarnym ogarnięte bez problemu. Wtedy ceny między LPG a 95 były znacznie różne od obecnych :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bergerac napisał:

Da się ? Trzeba jakąś przejściówkę ?

W  DE bez problemu jednak do większości potrzeba przejściówkę, lepiej kupić za grosze w Polsce bo w sezonie jest spore zamieszanie na głównych kierunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pipper napisał:

W zeszłym roku  wakacje z pl do Konstancy nad morzem czarnym ogarnięte bez problemu. Wtedy ceny między LPG a 95 były znacznie różne od obecnych :phi:

 

E w Rumunii w okolicy Sebes 2 lata temu z 100km musiałem na Pb jechać żeby w końcu trafić na stację z lpg. W Rumunii zdarzały się stację bez lpg, w Bułgarii był mniejszy problem z lpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bergerac napisał:

Da się ? Trzeba jakąś przejściówkę ?

 

Niemcy  bez problemu, ale miałem też przypadek, że obsługa stacji pod Berlinem chciała 20 Euro kaucji za przejściówkę. Ostatecznie zgodzili się na pozostawienie prawa jazdy na czas tankowania bo to była 23:00 a właśnie przyleciałem do Berlina i wracałem do domu i bylem bez gotówki. I raz na jednej stacji nie mieli przejściówek, tylko na sprzedaż za 15 Euro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To plus google maps i bez strachu można śmigać. Warto mieć zawsze większy zbiornik na LPG... :oki:
Albo ze dwa 20 litrowe kanistry na lpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, przemo9 napisał:

Albo ze dwa 20 litrowe kanistry na lpg emoji854.png

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Bez przesady, butli 11kg nie będziemy przykręcać ;]

Nam wystarczyła butla 81l netto przy średnim spalaniu 9,5 lpg na 100km i bieżące planowanie podróży.

Prawie 4kkm i bez kłopotu, w krajach z mniejszą ilością stacji lpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, steyr napisał:

 

E w Rumunii w okolicy Sebes 2 lata temu z 100km musiałem na Pb jechać żeby w końcu trafić na stację z lpg. W Rumunii zdarzały się stację bez lpg, w Bułgarii był mniejszy problem z lpg.

Nie wiem, my zwiedziliśmy Rumunię dookoła i nie było kłopotu, większy był na Węgrzech, ale też do ogarnięcia i w sumie tylko google maps i czasem street view . Ale najczęściej po prostu pytanie lokalnych mieszkańców w hotelu :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.