Jump to content

Ford-karta gwarancyjna.

Recommended Posts

Ja dostałem książeczkę.

Taka biedna, na najtańszym papierze i nawet nie ma tam opisanych poszczególnych czynności dla danego przebiegu.

Książka z Kia wygląda przy niej luksusowo 😄

20 minut temu, Danielpoz. napisał:

Jadę jutro na przegląd i właśnie się zorientowałem że nie mam nic poza instrukcją obsługi. Czy ford tak jak vag nie wydaje już  papierowych gwarancji? 

Teść dostał w zeszłym roku do Kugi papierową książeczkę.

Ja zgubiłem z Opla, to mnie skasowali 50 zł za nową, uzupełnili o wszystkie przeglądy, po czym wczoraj znalazłem starą. Teraz mogę komuś odsprzedać książkę z historią:)

• Haha 1
1 godzinę temu, Danielpoz. napisał:

Jadę jutro na przegląd i właśnie się zorientowałem że nie mam nic poza instrukcją obsługi. Czy ford tak jak vag nie wydaje już  papierowych gwarancji? 

Rok temu jeszcze dawał, i z nią trzeba się stawiać na przeglądy i naprawy. Przed każdą wizytą serwisant o niej przypomina :facepalm:

• Sad 1
15 godzin temu, Danielpoz. napisał:

Ja do swojego otrzymałem, ale i tak każdy ruch serwisowy jest wpisany w system i jest on nadrzędny nad książką.

12 minut temu, Danielpoz. napisał:

Oddałem auto bez karty i odebrałem tak samo. Nikt nawet nie zapytał🤣 Dla ASO istotne jest wystawienie faktury a nie jakaś tak książeczka gwarancyjna😏

Ciekawe jak z warunkami gwarancji - potem przy naprawach niektóre ASO chcą książkę kserować 8]

Godzinę temu, rwIcIk napisał:

Ciekawe jak z warunkami gwarancji - potem przy naprawach niektóre ASO chcą książkę kserować 8]

W 21 wieku skoro wszystko mają w systemie? 

• Haha 1
10 minut temu, Danielpoz. napisał:

Co marka to pewnie inne obyczaje. 

Z ciekawostek to ufajdali mi dywanik jakims smarem🤣

Mojego ostatnio po serwisie odkażali, więc spryskali jakimś środkiem wnętrze i zostawili pełno plam na plastikach ;]

3 godziny temu, Danielpoz. napisał:

Oddałem auto bez karty i odebrałem tak samo. Nikt nawet nie zapytał🤣 Dla ASO istotne jest wystawienie faktury a nie jakaś tak książeczka gwarancyjna😏

Mi też nie chcieli wyrobić nowej skoro wszystko mają w systemie. było to w 2016 roku i sobie temat odpuściłem. Jakby co to mam też faktury gdzie jest pełna historia serwisowa jakby ktoś się burzył. Ale z tym nie miałem problemu. Nawet bez nich pojechałem i uznali 2-letnią rękojmię na zapocenie uszczelki bo była historia w systemie.  

Dnia 5.05.2020 o 18:33, Danielpoz. napisał:

Odebrałem z naprawy gwarancyjnej, wtedy karta jest niepotrzebna, i nic do niej nie wpisują :hmm:

Na przegląd gwarancyjny mimo iż wszystko mają w sytemie mam zabrać karę inaczej nie zrobią rotfl:facepalm:

• Haha 1