Skocz do zawartości

No i po długich poszukiwaniach kupiłem...


tomata

Rekomendowane odpowiedzi

...scenica 2 z ostatniego wypustu.  Silnik 2.0 benzyna z przyzwoitym wyposażeniem (względem clio). Można kibicować kiedy pierwszy raz pojedzie na lawecie  ;]. Choć mam nadzieję że będzie się dobrze sprawować  jak poprzednie renault  ;)

 

 

IMG-20200511-WA0001.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenic 2 końca produkcji nie przyjaźni się z lawetami. Wiem, bo miałem z 2009r. i od 120kkm do 210kkm jeździł bezawaryjnie, tylko eksploatacja. A potem sprzedał się w jeden dzień. I wszystko przejechał na LPG. Od fabryki - gaz z Holandii. Oczywiście 2,0 F4R. Bardzo dobrze wspominam to auto. Był w prawie pełnym wypasie ze szklanym dachem.

PS. No nie do końca bez awarii, bo oczywiście padł sterownik dmuchawy. Ale to w każdym padnie. Wczoraj też taki naprawiałem koledze.

scenic.jpg

Edytowane przez biniu
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja w dwójce? Nie wiedziałem, że były ;]

 

Ja miałem z 2005 roku. Kilka razy mnie zawiódł w sumie.... olej walił jakimś tam czujnikiem i się dymiłem na trasie. Później któryś wąż od chłodzenia złapał dziurę i w trasie z Wawy się zagotowałem (z dwoma baniakami wody demineralizowanej dokulałem się spod Mławy do Gdyni ;]). Innym razem jakiś wężyk paliwowy pod maską pękł i paliwo sikało do komory....

Padł też alternator i była laweta :brawo: (na szczęście lokalnie, w centrum Gdyni ;] ).

 

No i do tego najbrzydsze auto zaraz po Multipli ;] Ale niech się dobrze jeździ :oki: :cool:

 

 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Waldek40 napisał:

były, i co z tego jak żadnego pożytku z niej nie ma, nie można zaktualizować ;]

 

Fakt, ciągle jechałem po jakimś zaoranym polu 🙂 Ale w moim było można wybierać rozmówcę z książki na ekranie, pokazywał ładnie co teraz gra itd. Ale miałem wersję z audio Cabasse. Jak to ładnie grało. Lepiej niż Bose w scenicu III żony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, biniu napisał:

 

Fakt, ciągle jechałem po jakimś zaoranym polu 🙂 Ale w moim było można wybierać rozmówcę z książki na ekranie, pokazywał ładnie co teraz gra itd. Ale miałem wersję z audio Cabasse. Jak to ładnie grało. Lepiej niż Bose w scenicu III żony.

Miałem te zachwalane cabasse w clio. I powiem szczerze że chyba w pandzie lepiej gra  ;]

Ps. Też mam rozmówcę z książki itp. 

I jeżdżę po polu  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Waldek40 napisał:

były, i co z tego jak żadnego pożytku z niej nie ma, nie można zaktualizować ;]

 

ja w Megane III nie miałem mapy i wkurzało mnie auto po środku niczego ;]

 

Kupiłem kartę z mapami byle jakieś ulice były widoczne, mimo, że nie planowałem korzystać z tej navi :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę jechałem Kadjarem wyprodukowanym w październiku 2019 po A1 od Pyrzowic do Częstochowy i pokazywał pole. Mam niby aktualizację na 3 lata ale nawet nie sprawdzam czy są jakieś. Na desce telefon z Google Maps, a jak by co to jest Android auto i można wyświetlić mapę 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cewki są już wymienione z tych wspaniałych SAGEMÓW, to będą działać, jak nie, to na pewno padną 😄

No i licznik może paść, ale nie wpływa na jazdę. Tylko nie wiesz z jaką prędkością jedziesz.

 

Poza tym fajne, całkiem wygodne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.