Skocz do zawartości

2020 SEAT Leon 4 FR1.5 eTSI 150 mHEV - TEST


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, siwyyy77 napisał:

Ta listwa ambientowa z przodu przed szybą może być wyłączona niezależnie od boków? 

Bo to musi przeszkadzać podczas jazdy? 

Można wyłączyć, regulować intensywność świecenia, itd. Nie przeszkadza w ogóle w czasie jazdy. Podczas mojego testu byłą włączona na maksa. Przeszkadzał mi tylko kolor turkusowy - wtedy owszem było średnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prawoimotoryzacja napisał:

Można wyłączyć, regulować intensywność świecenia, itd. Nie przeszkadza w ogóle w czasie jazdy. Podczas mojego testu byłą włączona na maksa. Przeszkadzał mi tylko kolor turkusowy - wtedy owszem było średnio

Leon Gofer mają kierownica pojemnosciową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wyłączyć, regulować intensywność świecenia, itd. Nie przeszkadza w ogóle w czasie jazdy. Podczas mojego testu byłą włączona na maksa. Przeszkadzał mi tylko kolor turkusowy - wtedy owszem było średnio
A czy w aucie za 120kpln czy na ile ono jest wycenione, można zmienić kolor turkusowy na np pomarańczowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, hefi napisał:

A czy w aucie za 120kpln czy na ile ono jest wycenione, można zmienić kolor turkusowy na np pomarańczowy? emoji848.png

Nie da się, jak zamawiasz ustalasz kolor jak nadwozia 😂🤣😂😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, prawoimotoryzacja napisał:

Teraz mi się przypomniało jeszcze. Znane z Mercedesa i BMW komendy głosowe w Leonie oraz Golfie nie działają. W ogóle obsługa glosiwa działa przeciętne 

Dopoki nie pojda po rozum do glowy zeby wziac uslugi od Googla lub Appla to bedzie g warte. Niestety ale koszty ogromne a dziala srednio. Zreszta ten hej Mercedes tez jest o kant dupy potluc. Na dabra sprawe to jakas firma np Google powinna robic uniwersalne systemy do aut wielkosci pudelka a interface graficzny powinien byc zrobiony przez producenta. A takto multimedia kuleja.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prawoimotoryzacja napisał:

Teraz mi się przypomniało jeszcze. Znane z Mercedesa i BMW komendy głosowe w Leonie oraz Golfie nie działają. W ogóle obsługa glosiwa działa przeciętne 

 

Podobnie jak kompletnie nie wiadomo do czego jest Seat media control, zarejestrowanie się w SEAT ID nie służy niczemu, a w seat connect kazali wpisać nr VIN, po czym stwierdzili że jest nieprawidłowy ;]

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, wujek napisał:

Dopoki nie pojda po rozum do glowy zeby wziac uslugi od Googla lub Appla to bedzie g warte. Niestety ale koszty ogromne a dziala srednio. Zreszta ten hej Mercedes tez jest o kant dupy potluc. Na dabra sprawe to jakas firma np Google powinna robic uniwersalne systemy do aut wielkosci pudelka a interface graficzny powinien byc zrobiony przez producenta. A takto multimedia kuleja.

Akurat obsługa głosowa w mercu i w ogóle multimedia są genialne (mowa o A klasie i nowym systemie).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prawoimotoryzacja widzę, że wkładasz w to dużo energii i wysiłku :ok: z drugiej strony efekt jest średni, przez kilka rzeczy:

 

- słabo Ci filmowanie idzie. Obiekt jeździ po kadrze, trudno się skupić na materiale, nie mówiąc o trzęsiawce, bo to już napisali

- otoczenie - nawet ferrari by się na tym żużlu, czy co tam jest by się średnio prezentowało :)

- długość - wydaje mi się, że zmieściłbyś tą treść w 15 min, max 20.

- widać, że jesteś fanem marki i nie jesteś obiektywny :) Najbardziej mnie rozbawiły "piękne końcówki" ;)

 

Tak czy siak szacun za podejście do tematu :oki:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Vadero napisał:

 

Podobnie jak kompletnie nie wiadomo do czego jest Seat media control, zarejestrowanie się w SEAT ID nie służy niczemu, a w seat connect kazali wpisać nr VIN, po czym stwierdzili że jest nieprawidłowy ;]

 

SMC do sterowania radiem z tabletu telefonu, Seat Connect nie działa z leonem 5f. Dopiero nowy ma usługi Connect jak pozostałe marki VAG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bergerac napisał:

@prawoimotoryzacja widzę, że wkładasz w to dużo energii i wysiłku :ok: z drugiej strony efekt jest średni, przez kilka rzeczy:

- słabo Ci filmowanie idzie. Obiekt jeździ po kadrze, trudno się skupić na materiale, nie mówiąc o trzęsiawce, bo to już napisali

- otoczenie - nawet ferrari by się na tym żużlu, czy co tam jest by się średnio prezentowało :)

- długość - wydaje mi się, że zmieściłbyś tą treść w 15 min, max 20.

- widać, że jesteś fanem marki i nie jesteś obiektywny :) Najbardziej mnie rozbawiły "piękne końcówki" ;)

Tak czy siak szacun za podejście do tematu :oki:

 

Akurat otoczenie jest specjalnie wybierane pod względem dużej przestrzeni. Tak najlepiej wychodzą zdjęcia. Zobacz tło  a nie kamyczki.

 

Przecież się śmieję z atrapowicza :)

 

Kolejne różnice miedzy Golfem a Leonem:

- Golf ma wygłuszoną wnękę gdzie jest miejsce na koło zapasowe - w Leonie ledwo pomalowana blacha.

- Golf ma podwójną podłogę w bagażniku wraz z solidną matą, gdzie Leon nie ma podwójnej podłogi, a mata bagażnika jest mało solidna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vadero napisał:

Akurat obsługa głosowa w mercu i w ogóle multimedia są genialne (mowa o A klasie i nowym systemie).

Ale nadal nie takim poziomie jak aleska, siri czy google. IMO to w niedlugim czasie sie zmieni. Jezdzilem sporo nowa A klasa i jakos tak bez szalu bym powiedzial. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał:

Kolejne różnice miedzy Golfem a Leonem:

- Golf ma wygłuszoną wnękę gdzie jest miejsce na koło zapasowe - w Leonie ledwo pomalowana blacha.

- Golf ma podwójną podłogę w bagażniku wraz z solidną matą, gdzie Leon nie ma podwójnej podłogi, a mata bagażnika jest mało solidna.

to pewnie by był ciekawy test - porównać Golfa, Leona i Octavię :ok: 

 

8 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał:

Akurat otoczenie jest specjalnie wybierane pod względem dużej przestrzeni. Tak najlepiej wychodzą zdjęcia. Zobacz tło  a nie kamyczki.

ano właśnie mi się nie podoba, tło bez ładu i składu. Jakaś chałupa w budowie, zielsko, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, prawoimotoryzacja napisał:

@sdss trochę słabo ta imitacja wygląda. Oglądałem ten test. Czekam na pojawienie się St w salonach. Cenowo Leon wypada całkiem dobrze

Felgi fajne, tapicerka jak w Taraco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, K3 napisał:

Ten tył wygląda krowiasto... :bzik:

 

 

Trzeba zobaczyć na żywo. PC GT ciągle się mega prezentuje -dzisiaj dwa mijałem i rzucają się w oczy. Muszę wziąć na weekend

 

2 godziny temu, sdss napisał:

Felgi fajne, tapicerka jak w Taraco.

 

Średnio mi leży ta imitacja drewna. Tapicerka taka sobie. Czekam, żeby zobaczyć na żywo

 

2 godziny temu, Rado_ napisał:
3 godziny temu, prawoimotoryzacja napisał:
[mention=133140]Rado_[/mention] w wersji Xcellece jest szmata w przednich i tylnych drzwiach. Taki news dla Ciebie emoji4.png

No to szacun

 

A tak nadawałeś na Leosia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał:

Trzeba zobaczyć na żywo. PC GT ciągle się mega prezentuje -dzisiaj dwa mijałem i rzucają się w oczy. Muszę wziąć na weekend

 

 

Średnio mi leży ta imitacja drewna. Tapicerka taka sobie. Czekam, żeby zobaczyć na żywo

 

 

A tak nadawałeś na Leosia ;)

Jedyna słuszna to Cupra albo FR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, prawoimotoryzacja napisał:

Ostatnia część testu SEAT-a Leona 4 generacji. Tym razem pełny test świateł w nowym Leonie. Niestety, obecnie nie są oferowane w tym modelu matrycowe światła led. Tak czy inaczej, testowane ledy bardzo dobrze oceniam.

 

 

 

Obejrzalem bez dzwieku :phi: Swiatla ma jak w Ibizie IMO. Po zakupie warto pociagnac led na tylne drzwi z golfa pewnie bedzie duzo modow na forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.