Skocz do zawartości

Dobra oferta ba Hultaja ?


Marcin79

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra cena. :ok:

Fajne auto po facelifcie. Ostatnio jeździłem biedną wersją i podobało mi się :)

Choć za 135 to Sorento dostaniesz - jeśli potrzebował byś większego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rwIcIk napisał:

Dobra cena. :ok:

Fajne auto po facelifcie. Ostatnio jeździłem biedną wersją i podobało mi się :)

Choć za 135 to Sorento dostaniesz - jeśli potrzebował byś większego. 

 

Sorenciaka już mam 5 lat... i jeszcze kilka posłuży. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Marcin79 napisał:

Dostałem taka oferte 

Hultaj Tuscon N line mild hybrid

Max wyposażony z szklanym dachem

2.0 diesel 

Biały

Rok 2020

 

Za 135 tyś

 

@rwIcIk co myslisz ?

 

Ale Ty chcesz cos kupic czy jak pixel wrzucasz to wszystkie mozliwe oferty jakie dostaniesz na maila? ;]

 

  • Lubię to 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pejus1982 napisał:

 

Masz na myśli najtańszą z cennika czyli classic? Silnik też podstawa 1.6Gdi?

Silnik tak. 

A czy najtańsza, to nie wiem. Ogólnie biedna wersja. 

Mało pali i do turlania się wystarczy. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rwIcIk napisał:

Silnik tak. 

A czy najtańsza, to nie wiem. Ogólnie biedna wersja. 

Mało pali i do turlania się wystarczy. 

 

 

Myślałem, że ten silnik w tym aucie słabo jedzie, a tu pozytywna taka informacja... Pytam bo mama chce coś kupić ''wyższego'' i tak zastanawiała się nad tym autem w wersji podstawowej właśnie z tym silnikiem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pejus1982 napisał:

 

Myślałem, że ten silnik w tym aucie słabo jedzie, a tu pozytywna taka informacja... Pytam bo mama chce coś kupić ''wyższego'' i tak zastanawiała się nad tym autem w wersji podstawowej właśnie z tym silnikiem.

Będzie zmieniać szybko biegi, to będzie oszczędny, rzędu 7.

Do wyprzedzania trzeba mocno redukować. Do 3.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciej__ napisał:

 

Ale Ty chcesz cos kupic czy jak pixel wrzucasz to wszystkie mozliwe oferty jakie dostaniesz na maila? ;]

 

Dylemat  przez covid.

Mialem na wiosnę kupić auto ... kasa jest odłożona  tylko teraz troche niepewnie się zrobiło.. co bedzie dalej ..... a nie chce mi się.znowu decyzji zakupu o rok przekładając.

 

Za 135 Nowego hultaja 

Za 139 mam bmw 5 kombi z 3 letnia gwarancja Ale 518d 

Za 134 mam prawie nowe bmw 3 318d .. ale to małe wiec wyrzucam 

 

Gdybym wiedział ze biznes bedzie się kręcił tak jak w lutym to bym budżet zwiększył... A tego nie jestem pewien :(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pejus1982 napisał:

 

Myślałem, że ten silnik w tym aucie słabo jedzie, a tu pozytywna taka informacja... Pytam bo mama chce coś kupić ''wyższego'' i tak zastanawiała się nad tym autem w wersji podstawowej właśnie z tym silnikiem.

Jeździłem tym silnikiem i do zwykłej jazdy w zupełności wystarczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dylemat  przez covid.

Mialem na wiosnę kupić auto ... kasa jest odłożona  tylko teraz troche niepewnie się zrobiło.. co bedzie dalej ..... a nie chce mi się.znowu decyzji zakupu o rok przekładając.

 

Za 135 Nowego hultaja 

Za 139 mam bmw 5 kombi z 3 letnia gwarancja Ale 518d 

Za 134 mam prawie nowe bmw 3 318d .. ale to małe wiec wyrzucam 

 

Gdybym wiedział ze biznes bedzie się kręcił tak jak w lutym to bym budżet zwiększył... A tego nie jestem pewien

A jednak co nowe to nowe.

 

Chyba ze ci sie stanie jak ja... i zaczniesz kolekcjonowac...

 

Tez ma gwarancje na 20,000km...

 

[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcin79 napisał:

Hultaj Tuscon N line mild hybrid

Max wyposażony z szklanym dachem

2.0 diesel 

Pozwolę sobie zadać pytanie:offtopic: jak jest ze spalaniem w dieslach Hyundaja? - mam na mysli spalanie miejskie... po kilkanaście( no może nawet 10 lat temu) spalanie miejskie było  wyższe niż mozna by oczekiwać.... - co ciekawe spalanie na trasie było zupełnie przyzwoite (mam na mysli ten sam egzemplarz )

Jako przykład

1. H Getz 1,5 CRDI - w miescie zblizał sie do 9 l/100 - trasa dawało się zejść poniżej 5 l/100

2. H I30 z 2010 roku 1,6 CRDI  w mieście ok 10/l100 trasa trudno było przekroczyć 6 litrów...

 

W tych samych warunkach miejskich Volvo V70 z automatem pali mi w granicach 8,5 l/100 km

 

W zwiazku z tym mam jakby to powiedzieć pewną rezerwę co do oszczędnosći diesli Hyundaja... i dlatego pytam czy sie coś zmienilo na lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był już wątek Premium czy auto dla ludu i wyszło, że premium, bierz 518 i to jeszcze taniej niż najniższa oferta na łotomoto.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-518d-touring-g31-sport-line-biel-alpejska-ID6CXsS9.html

 

Kierownica z amelinium jak w Kia.

Skorupa drzwi nie z butelek pet.

I szacun u somsiads, co chyba, że ma 7er.

Pujdziesz pod prąd teraz modne sufa. Będzie butownikiem.

Kombi są jak Alfay stelvio i gulia, spotkać na drodze jak Yeti.

BMW sportowa marka , prawie tak drapieżne jak Jaguary.

Weźmiesz xdrive będzie tak dobre jak mitsubaszi.

Nieźle się czpiuje, byle tujner zrobi 250KM.

Itd.... 😁🤣😂😂

Edytowane przez sdss
  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, delco napisał:

Pozwolę sobie zadać pytanie:offtopic: jak jest ze spalaniem w dieslach Hyundaja? - mam na mysli spalanie miejskie... po kilkanaście( no może nawet 10 lat temu) spalanie miejskie było  wyższe niż mozna by oczekiwać.... - co ciekawe spalanie na trasie było zupełnie przyzwoite (mam na mysli ten sam egzemplarz )

Jako przykład

1. H Getz 1,5 CRDI - w miescie zblizał sie do 9 l/100 - trasa dawało się zejść poniżej 5 l/100

2. H I30 z 2010 roku 1,6 CRDI  w mieście ok 10/l100 trasa trudno było przekroczyć 6 litrów...

 

W tych samych warunkach miejskich Volvo V70 z automatem pali mi w granicach 8,5 l/100 km

 

W zwiazku z tym mam jakby to powiedzieć pewną rezerwę co do oszczędnosći diesli Hyundaja... i dlatego pytam czy sie coś zmienilo na lepsze?

@delco-u Ciebie ewidentnie musialo cos byc nie tak z tym Getzem.Zgaduje ze miales 3 cylindrowego.Ja mialem 2,0CRDI w Elantrze i w miescie palil 10 a na trasie ok.6.Z dwuletniej eksploatacji mialem srednia 6,7l-polowa to autostrady a druga polowa to krotkie odcinki na niedogrzanym silniku po miescie.Ten 1,5 to byl uciety 2,0CRDI -do tego jednak sporo nizsza waga Getza...Nie wiem co tam sie dzialo w Twoim egzemplarzu...Ja jezdzilem jeszcze 1,5CRDI[ale 4 cylindrowym] w budzie Cerato i po miescie palil ok.9l[tak pokazywal komputer pokladowy].Na pewno diesle koreanskie pala wiecej niz konkurencja-zwlaszcza porownujac do produktow VAGa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, delco napisał:

 

W zwiazku z tym mam jakby to powiedzieć pewną rezerwę co do oszczędnosći diesli Hyundaja... i dlatego pytam czy sie coś zmienilo na lepsze?

Mój diesel 1,7 ze skrzynią dct pali w mieście 6,5 do 7 l/100 km.

Teraz jest nowy diesel 1,6.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marcin79 napisał:

Dostałem taka oferte 

Hultaj Tuscon N line mild hybrid

Max wyposażony z szklanym dachem

2.0 diesel 

Biały

Rok 2020

 

Za 135 tyś

 

@rwIcIk co myslisz ?

dołóż 10 tys kup stelvio. U mnie w rodzinie jest od 3 miesięcy Tuscon i się wietrzy w pogodnie dni tak wali plastik- nie da się tym jeździć taka tandeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, wlad napisał:

@delco-u Ciebie ewidentnie musialo cos byc nie tak z tym Getzem

Moze i tak - choć ew awarie termostatu sprawdzałem... natomiast zastanawiajace było to ze na trasie był oszczędny.... najwieksze spalanie jakie zanotowałem na trasie to 6,3 l/100 - jazda kilka godzin po autostradzie z predkościa licznikowa ok 170 km/h (156 wg GPS) przy kodeksowej jeździe po trasie bywalo że palił 4,2-4,3 l/100

 

Godzinę temu, wlad napisał:

Zgaduje ze miales 3 cylindrowego

nie normalny 4 cylindrowy...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, rwIcIk napisał:

Mój diesel 1,7 ze skrzynią dct pali w mieście 6,5 do 7 l/100 km.

Teraz jest nowy diesel 1,6.

 

 

Ok czyli albo miałem pecha (ale dwa razy w róznych modelach i silnikach?) albo faktycznie poprawili.... choć zawsze pozostaje definicja jazdy miejskiej ... bo u każdego znaczy to co innego ;)

 

 

 jako extremum zawsze przywołuje  kolege który mieszkał we Wrocławiu w okolicy CH Korona - jakaś ptasia ulica - Bażancia? a pracował w Długołęce... i do zabicia spierał się że "jemu w mieście pali ..."   - jak ktoś nie zna Wrocka to podpowiem że to kilkanaście kilometrów dwupasmówką ;)

Edytowane przez delco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, delco napisał:

Ok czyli albo miałem pecha (ale dwa razy w róznych modelach i silnikach?) albo faktycznie poprawili.... choć zawsze pozostaje definicja jazdy miejskiej ... bo u każdego znaczy to co innego ;)

 

Ja jeżdżę po mieście i za miasto na wieś, ale to cały czas tereny zabudowane i sporo skrzyżowań, świateł.

Z tym, że robię długie odcinki - 20-60 km. Na krótkich pali więcej.

Kolega ma Passata 1,6 diesel i też mu kole 6,5 pali.

Z tego co słyszałem, kiowy diesel 2.0 z klasyczną AT i 4x4 pali więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rwIcIk napisał:

Ja jeżdżę po mieście i za miasto na wieś, ale to cały czas tereny zabudowane i sporo skrzyżowań, świateł.

Z tym, że robię długie odcinki - 20-60 km. Na krótkich pali więcej.

Czyli wydaje się że jeżdzisz tak zupełnie normalnie....

 Tylko  u mnie zastanawiające było że Getz palił mi nieco więcej niż Volvo V70 - no chyba że bedąc w bardziej podeszłym wieku nam tryb bardziej kapeluszowy ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, delco napisał:

Czyli wydaje się że jeżdzisz tak zupełnie normalnie....

 Tylko  u mnie zastanawiające było że Getz palił mi nieco więcej niż Volvo V70 - no chyba że bedąc w bardziej podeszłym wieku nam tryb bardziej kapeluszowy ;)

Ja raczej delikatnie jeżdżę.

Gdy depczę mocniej, spalanie idzie ponad 7.

Ale bywa że nie resetuję długo wskaźnika i spalanie stabilizuje się na 6,5.

Zasługa też skrzyni AT 7-biegowej - utrzymuje niskie obroty :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ghost2255 napisał:

Miałem i40 1.7 diesel z automatem i potwierdzam. W mieście nie był oszczędny, za to na trasie palił bardzo mało. 

No chyba że wyprzedzała sporo w trybie sport, to i w trasie ponad 7 weźmie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, delco napisał:

dwusprzęgłowa? -  skoro nie piszesz to pewnie bezawaryjnie?

Tak. 

Ale zmienili mi ostatnio sprzęgła, bo weszły jakieś nowsze, a na starych zmiana biegów nie była całkiem płynna. Mieli tylko adaptację zrobić, ale stwierdzili nadmierne zużycie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, rwIcIk napisał:

Tak. 

Ale zmienili mi ostatnio sprzęgła, bo weszły jakieś nowsze, a na starych zmiana biegów nie była całkiem płynna. Mieli tylko adaptację zrobić, ale stwierdzili nadmierne zużycie. 

 

W ramach gwarancji czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, delco napisał:

Pozwolę sobie zadać pytanie:offtopic: jak jest ze spalaniem w dieslach Hyundaja? - mam na mysli spalanie miejskie... po kilkanaście( no może nawet 10 lat temu) spalanie miejskie było  wyższe niż mozna by oczekiwać.... - co ciekawe spalanie na trasie było zupełnie przyzwoite (mam na mysli ten sam egzemplarz )

Jako przykład

1. H Getz 1,5 CRDI - w miescie zblizał sie do 9 l/100 - trasa dawało się zejść poniżej 5 l/100

2. H I30 z 2010 roku 1,6 CRDI  w mieście ok 10/l100 trasa trudno było przekroczyć 6 litrów...

 

W tych samych warunkach miejskich Volvo V70 z automatem pali mi w granicach 8,5 l/100 km

 

W zwiazku z tym mam jakby to powiedzieć pewną rezerwę co do oszczędnosći diesli Hyundaja... i dlatego pytam czy sie coś zmienilo na lepsze?

Nie patrzę na ekonomię tylko walory użytkowania.. dla mnie diesle są lepsze.

 

Sorento pali mi 8.5 na autostradzie 130-140

W mieście od 9 do 11

Jazda poD miejską np dzisiaj 200 km , średnio 7.5. ( 4 rowery na haKu )

 

Najdłuższa trasa do Francji 1600 km w jedną stronę ... 4 osoby na pokładzie,  Full ładunku plus trumna na dachu wyszło równo 8,5 l.

 

Moje jest przed liftowe z starą skrzynią,  po lifcie jest lepsza i podobno litr mniej. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Marcin79 napisał:

Nie patrzę na ekonomię tylko walory użytkowania.. dla mnie diesle są lepsze.

Jedno sie o tyle łaczy z drugim ze przy zbiorniku paliwa mieszczącym ok 39 litrów  (rezerwa zapalała sie po 32 litrach)przy spalaniu 9l/100 km trzeba tankowac wyraxnie cześciej niż w typowym dieslu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marcin79 napisał:

Nie patrzę na ekonomię tylko walory użytkowania.. dla mnie diesle są lepsze.

 

Sorento pali mi 8.5 na autostradzie 130-140

W mieście od 9 do 11

Jazda poD miejską np dzisiaj 200 km , średnio 7.5. ( 4 rowery na haKu )

 

Najdłuższa trasa do Francji 1600 km w jedną stronę ... 4 osoby na pokładzie,  Full ładunku plus trumna na dachu wyszło równo 8,5 l.

 

Moje jest przed liftowe z starą skrzynią,  po lifcie jest lepsza i podobno litr mniej. 

No zobaczymy jak będzie z tą nową skrzynią. Zapłaciłem już, muszę tylko odebrać, na wczoraj się nie wyrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno sie o tyle łaczy z drugim ze przy zbiorniku paliwa mieszczącym ok 39 litrów  (rezerwa zapalała sie po 32 litrach)przy spalaniu 9l/100 km trzeba tankowac wyraxnie cześciej niż w typowym dieslu...
Talisman ma zbiornik 39l? :hehe:
To niewiele więcej niż Fiat 500 mojej żony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pejus1982 napisał:

 

Myślałem, że ten silnik w tym aucie słabo jedzie, a tu pozytywna taka informacja... Pytam bo mama chce coś kupić ''wyższego'' i tak zastanawiała się nad tym autem w wersji podstawowej właśnie z tym silnikiem.

 

1.6 GDI po prostu jedzie i tyle. Czy wciskasz gaz do oporu czy lekko wrażenia są podobne. Sto razy bardziej bym wolał mieć 1.4 T, niż ten 1.6. Jeżeli auto ma po prostu przemieszczać się i rzadko się wyprzeda, a jeździ w trybie emeryckim, to jest jak znalazł.

 

14 godzin temu, Marcin79 napisał:

Dylemat  przez covid.

Mialem na wiosnę kupić auto ... kasa jest odłożona  tylko teraz troche niepewnie się zrobiło.. co bedzie dalej ..... a nie chce mi się.znowu decyzji zakupu o rok przekładając.

 

Za 135 Nowego hultaja 

Za 139 mam bmw 5 kombi z 3 letnia gwarancja Ale 518d 

Za 134 mam prawie nowe bmw 3 318d .. ale to małe wiec wyrzucam 

 

Gdybym wiedział ze biznes bedzie się kręcił tak jak w lutym to bym budżet zwiększył... A tego nie jestem pewien :(

 

Tak 518d to nówka, czy używka? Możesz podesłać jakieś szczegóły oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Marcin79 napisał:

Gdybym wiedział ze biznes bedzie się kręcił tak jak w lutym to bym budżet zwiększył... A tego nie jestem pewien :(

To może poczekaj te 3-4 miesiące, będziesz widział jak biznes idzie i na co sie zanosi w przyszłości. Wtedy albo zwiększysz budżet i kupisz coś lepszego. Jak nie to nie sadze ze będą wyższe ceny niż teraz są.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, delco napisał:

 

2. H I30 z 2010 roku 1,6 CRDI  w mieście ok 10/l100 trasa trudno było przekroczyć 6 litrów...

 

he he, mam I30 z 2007 r. 1,6 CRDI i nigdy, nawet zimą powyżej 8 litrów mi nie palił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Łukasz___F napisał:

To może poczekaj te 3-4 miesiące, będziesz widział jak biznes idzie i na co sie zanosi w przyszłości. Wtedy albo zwiększysz budżet i kupisz coś lepszego. Jak nie to nie sadze ze będą wyższe ceny niż teraz są.

Tylko już tak od roku odkładam bo zawsze coś... Ale też myślę zacisnąć zęby i do jesieni poczekac... znowu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, delco napisał:

Pozwolę sobie zadać pytanie:offtopic: jak jest ze spalaniem w dieslach Hyundaja?

i30 1.6 CRDi z 2016r. 
trasa do 90-100km/h - 4,5 do 4,8 bez starania się

120km/h - 5,2 - 5,7l (zależnie od wiatru i manewrów)

Za to w mieście Wrocławiu, ze średnią ok. 15km/h i jednymi z gorszych korków w tym kraju pali ok. 9,5-10l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pietro_M napisał:

i30 1.6 CRDi z 2016r. 
trasa do 90-100km/h - 4,5 do 4,8 bez starania się

120km/h - 5,2 - 5,7l (zależnie od wiatru i manewrów)

Za to w mieście Wrocławiu, ze średnią ok. 15km/h i jednymi z gorszych korków w tym kraju pali ok. 9,5-10l

Kila 1.6 CRDi palila powyzej 7 przy 120km/h. Oczywiscie nie chwilowo ale np z trasy po autostradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wujek napisał:

Kila 1.6 CRDi palila powyzej 7 przy 120km/h. Oczywiscie nie chwilowo ale np z trasy po autostradzie.

Mi 8L. Średnie 7,5. Dla porównania Astra H sedan 1.7 110 czy 105KM litr mniej.

Edytowane przez sdss
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pietro_M napisał:

trasa do 90-100km/h - 4,5 do 4,8 bez starania się

120km/h - 5,2 - 5,7l (zależnie od wiatru i manewrów)

DZieki - czyli podobnie mnie paliły...duzo w miescie  i mało na trasie...

 

27 minut temu, Pietro_M napisał:

Za to w mieście Wrocławiu, ze średnią ok. 15km/h i jednymi z gorszych korków w tym kraju

15 km/h srednia to kurczę szacun... mnie w Lublinie kilka razy zdarzyło sie miec mniej niż 20 km/h i mialem wrażenie że wyolącznie stoje... - choć tak naprawdę to w LBN szaleńst nie ma - standard  to 22-23 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.