Skocz do zawartości

Bagażnik na hak na 4 rowery ?


MarcG

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MarcG napisał:

No właśnie też nie wiem jak przeliczają kursy. Jak z Niemiec to chyaba już dodatkowo żadnych podatków nie ma.

 

Kursy to juz zalezy wlasciwie od Ciebie i formy platnosci. Podatków nie ma dodatkowych, tylko od ceny netto nalicza 23% VAT. Podana cena uwzglednia niemiecki, obnizony VAT.

image.png.25a81bd395fbda51a00a3dc94aa4c43a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Kursy to juz zalezy wlasciwie od Ciebie i formy platnosci. Podatków nie ma dodatkowych, tylko od ceny netto nalicza 23% VAT. Podana cena uwzglednia niemiecki, obnizony VAT.
image.png.25a81bd395fbda51a00a3dc94aa4c43a.png
A interpack we własnej sieci dystrybucji też nic nie ma? (Na stronie www?)

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, luccass napisał:

 

Kursy to juz zalezy wlasciwie od Ciebie i formy platnosci. Podatków nie ma dodatkowych, tylko od ceny netto nalicza 23% VAT. Podana cena uwzglednia niemiecki, obnizony VAT.

image.png.25a81bd395fbda51a00a3dc94aa4c43a.png

Chyba amazona odpuszczam, tu dziabną ze stówkę tam ze dwie na kursie i będzie drogo.

Czekam jak dowiozą do Polski i cena będzie w PLN ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chooper napisał:

A interpack we własnej sieci dystrybucji też nic nie ma? (Na stronie www?)

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

Kolega szuka Atery :ok: Interpack coś tam ma...sam nie mogę się zdecydować. Najchętniej bym przytulił Aterę w promocji ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcG napisał:

Chyba amazona odpuszczam, tu dziabną ze stówkę tam ze dwie na kursie i będzie drogo.

Czekam jak dowiozą do Polski i cena będzie w PLN ;]

Spoko. Szanuję ;) Po ile wychodzą te dostępnę od ręki w PL? I potrzebujesz dokładkę do czwartego roweru? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem Peruzzo Arezzo 3. :) I do niego specjalnie zbabraną belkę oświetleniową:

 

Auto2-50.jpg

 

Podczas jazdy jednak się gibało. Co prawda nie jeździłem z tym >120km/h i zazwyczaj miałem 2 rowery, ale jednak wymieniłam na platformę - Atera Strada 3 z dostawką na czwarty rower. Co platforma to platforma. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2020 o 00:32, maras77 napisał:

Interpack quattro.

Mam go i jest to solidny, poprawny bagażnik na 4 rowery.

Nic mu nie mogę zarzucić.

Cena 1300 zł adekwatna.

 

 

 

Ja też w końcu kupiłem, jest git. :ok:

Dnia 29.07.2020 o 09:12, tomeq77 napisał:

A ma ktoś z Was taki: Peruzzo Arezzo 4

 

Będzie użyty ze 2-3 razy w roku więc nie chcę wydawać miliona monet.

Mam 4 rowery, z czego 3 to damki.

 

Wg opisu radę da, a wg Was?

Weź platformę - to może na 1 rower git, ale ja bym miał obawy tak powiesić 4. Ja wożę 4 razy w roku może, a i tak wydałem te 1200PLN, po co mam się stresować w drodze na wypoczynek czy czegoś nie pogubię? Do tego i tak tablicę i oświetlenie musisz dorobić, bo to na 100% zasłoni Ci lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.08.2020 o 18:52, AstraC napisał:

Sprawdziłem, Inter Pack Quattro, 16.06 zakup za 1299 na Allegro, teraz ceny tam od 2300!!! Oszuści, da się to do UOKiK zgłosić?

O kurde. Ja w końcu czerwca kupiłem z 13 pinową wiązką za 1350 z przesyłka.

Ale teraz sa za 1650, więc cena 2300 wynika chyba z tego, że słabo szukasz.

https://allegro.pl/oferta/platforma-rowerowa-inter-pack-quattro-na-4-rowery-9214739349

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 2.08.2020 o 18:52, AstraC napisał:

Sprawdziłem, Inter Pack Quattro, 16.06 zakup za 1299 na Allegro, teraz ceny tam od 2300!!! Oszuści, da się to do UOKiK zgłosić?

 

Możesz kupić platformę w JULA.

https://www.jula.pl/catalog/motoryzacja/artykuly-transportowe/zabezpieczanie-bagazu/bagazniki-rowerowe/bagaznik-rowerowy-609208/

 

Ma tylko jedną wadę, że rowery lubi gubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bulla napisał:

 

Peruzzo Parma - bardzo dobre bagażniki. Maja jedne z lepszych na rynku sposobów mocowania na kuli haka. Jedną z wad są pękające paski trzymające koła - u mnie po kilku latach użytkowania połowa pasków pękła - ale zamienia się to na taśmy samozaciskowe za klika zł. Mają rozsądnie skalkulowaną cenę.

 

Mam wersję na 2 rowery + dokładka na trzeci. 

image.png.ea60dbaa9681aafb54c4969bc5b27a93.png

Edytowane przez Azbest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Azbest napisał:

Maja jedne z lepszych na rynku sposobów mocowania na kuli haka

A co jest w tym mocowaniu niezwykłego? Ja mam interpack i wydaje się, że też jest optymalne - proste w użyciu i stabilnie trzymająca się haka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, maras77 napisał:

A co jest w tym mocowaniu niezwykłego? Ja mam interpack i wydaje się, że też jest optymalne - proste w użyciu i stabilnie trzymająca się haka.

Ok, może to info sprzed kilku lat - jak kupowałem to było to jedno z lepszych mocowań w tej klasie bagażników. Mocne, stabilne, dobrze wykonane, lekko działające i proste w montażu/demontażu - tylko tyle i aż tyle. Porównywałem różne modele w tamtym czasie i akurat ten system mocowania mnie przekonał akurat do peruzzo. Zresztą był też powszechnie chwalony w różnych porównaniach w internecie. W tej klasie cenowej wyróżniał się na plus ... nawet nie mówię że sporo bagażników miało mocowanie na zwykłą śrubę. 

... ale możliwe że dziś wygląda to inaczej i inni producenci oferują podobnej jakości mocowania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 21.06.2020 o 21:20, cezar55 napisał:

od wielu lat użytkuję wersję budżetowa... AMOS i nie narzekam,

 

na 4 rowery ?

cos takiego ?

https://www.google.com/url?q=https://allegro.pl/oferta/bagaznik-rowerowy-na-hak-amos-giro-4-rowery-13-pin-7417642788&sa=D&source=hangouts&ust=1599773379319000&usg=AFQjCNFXeOkfKPanqA481R82OphwXbrj6Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, PawelWaw napisał:

 

Na pewno będzie niewygodny montaż bo jednocześnie musisz trzymać bagażnik i dokręcać śrubę. Zobacz na Peruzzo Parma, tam jest wajcha zaciskowa na kulę haka, montaż 5 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, spad napisał:

 

Na pewno będzie niewygodny montaż bo jednocześnie musisz trzymać bagażnik i dokręcać śrubę. Zobacz na Peruzzo Parma, tam jest wajcha zaciskowa na kulę haka, montaż 5 sekund.

 

faktycznie nie wyglada zle:

https://allegro.pl/oferta/bagaznik-rowerowy-platforma-na-hak-4-rowery-wloska-7274134238

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PawelWaw napisał:

 

Tu masz ten sam zdecydowanie taniej :) 

https://allegro.pl/oferta/uchwyt-bagaznik-rowerowy-platforma-na-hak-4-rowery-6807990321

 

Uprzedzając dodatkowe pytania. Mam od jakiś 4-5 lat, tysiące kilometrów przelatane na haku, nic się nie dzieje. To co jedyne mogę doradzić to jeżeli nie zawsze potrzebujesz czterech miejsc to lepiej wziąć na trzy plus dostawka, ale to już kwestia potrzeb. Czasami zdarzało mi się, że brałem jeden rower, dwa i wtedy niepotrzebnie masz długi ogon. A jak masz z dostawką to zawsze można ją odkręcić i jest krótszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, spad napisał:

 

Tu masz ten sam zdecydowanie taniej :) 

https://allegro.pl/oferta/uchwyt-bagaznik-rowerowy-platforma-na-hak-4-rowery-6807990321

 

Uprzedzając dodatkowe pytania. Mam od jakiś 4-5 lat, tysiące kilometrów przelatane na haku, nic się nie dzieje. To co jedyne mogę doradzić to jeżeli nie zawsze potrzebujesz czterech miejsc to lepiej wziąć na trzy plus dostawka, ale to już kwestia potrzeb. Czasami zdarzało mi się, że brałem jeden rower, dwa i wtedy niepotrzebnie masz długi ogon. A jak masz z dostawką to zawsze można ją odkręcić i jest krótszy. 

 

dzieki ale wszedzie terminy :)

 

Przewidywana dostawa: za 88 - 89 dni u Ciebie
 
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego interpacka używam intensywnie od 2008 roku.

Zjeździł ze mną Europę we wszystkich kierunkach z trzema-czterema rowerami. Jako że nieraz dystanse były spore to zdarzało się lecieć na autobahnie powyżej 2.

 

Montaż bagażnika zajmuje 90 sekund. Zabezpieczenie przed złodziejami na klucz. Nieraz rowery zabezpieczyłem przed kradzieżą zapinając je linkami do bagażnika jak gdzieś zostawiałem załadowany samochód. Bagażnik odchyla się żeby dało się otworzyć klapę w samochodzie nawet jak rowery są zawieszone. 

 

Nic się nie chwieje, rowery się nie rysują (zawsze zabezpieczam jak na zdjęciach).

20180721_104837.jpg

20180721_104850.jpg

20180721_201416.jpg

20180721_201427.jpg

20200327_132226.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spad napisał:

 

Tu masz ten sam zdecydowanie taniej :) 

https://allegro.pl/oferta/uchwyt-bagaznik-rowerowy-platforma-na-hak-4-rowery-6807990321

 

Uprzedzając dodatkowe pytania. Mam od jakiś 4-5 lat, tysiące kilometrów przelatane na haku, nic się nie dzieje. To co jedyne mogę doradzić to jeżeli nie zawsze potrzebujesz czterech miejsc to lepiej wziąć na trzy plus dostawka, ale to już kwestia potrzeb. Czasami zdarzało mi się, że brałem jeden rower, dwa i wtedy niepotrzebnie masz długi ogon. A jak masz z dostawką to zawsze można ją odkręcić i jest krótszy. 

 

Wlasnie ja 4 to bede raczej nie czesto wozil... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam platformy z Norauto , rapidbike 3R zdaje się , kupiłem za jakieś 600 zł AFAIR .Trasy po 1000km nie robią wrażenia na niej , prędkości autostradowe w Niemczech też nie , zdarzało sie ponad 200 lecieć. Porządnie zapiąć paski na obręczach plus cos wyżej przy ramie i wszystko stabilnie. Do wyjazdów kilka razy w roku w zupełności wystarczająca.

 

Wysłane z mojego moto g(7) plus przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.