Skocz do zawartości

Pierwsza usterka Ioniq


Maxit

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś nastąpił moment szokujący - po blisko 2 latach użytkowania Ioniq się zbuntował. System audio rano okazał się bezgłośny.

 

Przeglądnąłem internet - były różne teorie: reset systemu przyciskiem, przywrócenie ustawień fabrycznych z poziomu softu, wyjęcie bezpiecznika zasilającego "radio"...

Problem rozwiązał się sam, bo auto po 30 km jazdy i godzinie postoju znów zagrało.

 

Zna ktoś temat? Aktualizacja? Wymiana jednostki grającej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Maxit napisał:

Dziś nastąpił moment szokujący - po blisko 2 latach użytkowania Ioniq się zbuntował. System audio rano okazał się bezgłośny.

 

Przeglądnąłem internet - były różne teorie: reset systemu przyciskiem, przywrócenie ustawień fabrycznych z poziomu softu, wyjęcie bezpiecznika zasilającego "radio"...

Problem rozwiązał się sam, bo auto po 30 km jazdy i godzinie postoju znów zagrało.

 

Zna ktoś temat? Aktualizacja? Wymiana jednostki grającej?

Miałem podobną akcję rok temu. 
Nie powtórzyła się, więc nie drążyłem.

 

Aktuakizacja softu na najbliższym przeglądzie zalecana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mrBEAN napisał:

Miałem podobną akcję rok temu. 
Nie powtórzyła się, więc nie drążyłem.

 

Aktuakizacja softu na najbliższym przeglądzie zalecana.

 

O ile pamiętam na ostatnim przeglądzie miałeś aktualizację softu auta i masz nowszy soft niż ja. Pamiętasz, czy to było przed, czy po przeglądzie/aktualizacji?

Bo chyba w sierpniu wypada nam przegląd i jak znam życie to im się nie będzie chciało robić aktualizacji... Więc będzie trzeba raczej ich przycisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Maxit napisał:

 

O ile pamiętam na ostatnim przeglądzie miałeś aktualizację softu auta i masz nowszy soft niż ja. Pamiętasz, czy to było przed, czy po przeglądzie/aktualizacji?

Bo chyba w sierpniu wypada nam przegląd i jak znam życie to im się nie będzie chciało robić aktualizacji... Więc będzie trzeba raczej ich przycisnąć.

Przed zmianą softu. 
 

Przy umawianiu wizyty wyraźnie zaznacz, że chcesz aktualizację softu/map. 
Albo zgłoś po prostu, że były problemy z radiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maxit napisał:

 

OK. A Ty uporałeś się z problemami po aktualizacji?

Tak, okazało się, że wszystko jest ok, tylko trzeba inaczej zaznaczyć niż poprzednio, żeby działało jak dawniej :bzik:

Reasumując, wszystko działa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.