Skocz do zawartości

Skoda - powrót do normalnych cen?


pejus1982

Rekomendowane odpowiedzi


Jakieś istotne zmiany w autach, że ludzie tak wykupują nowy rok modelowy? Jako ciekawostka Golf z roku modelowego 2020 ma w standardzie Apple CarPlay.
Na podstawie Octavii to do standardu dodano funkcje automatycznego włączania świateł, oraz chyba automat wycieraczek. Z zewnątrz czarny grill, w przypadku liftbacka czarna lotka na klapie bagażnika. I tyle zmian.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.06.2020 o 09:11, spad napisał:

 

Przymierzałem się do Scali, Octavii i Golfa. O ile miejsca na nogi wzdłuż będzie podobnie w Scali i Golfie, o tyle przestrzeń na boki to już zdecydowanie mniej w przypadku Scali. Nawet pasażer siedzi bliżej, tutaj Golf i Octavia mają przewagę. Ale samo auto o dziwo zmyślnie zaprojektowane, dużo miejsca jak na taki prawie kompakt. No i do tego spory bagażnik.

Kupiłem rapida pod koniec 2018 będąc w niepewności czy aby na pewno dobrze robię nie czekając na scalę. 

Po debiucie scali poszedłem do salonu i upewniłem się że jest to po prostu rapid po grubym FL, Tak samo wąski i pakowny jednocześnie. Z tym samym silnikiem. A więc to nie jest żaden kompakt. Za to podobna środkowa wersja była wtedy prawie o 50% droższa od rapida. Wyszedłem z salonu z poczuciem ulgi 😄

Podsymowując - scala to nie kompakt, a promowanie go w ten sposób , a co gorsza tak wyceniając to oszustwo.

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jaruga napisał:

Kupiłem rapida pod koniec 2018 będąc w niepewności czy aby na pewno dobrze robię nie czekając na scalę. 

Po debiucie scali poszedłem do salonu i upewniłem się że jest to po prostu rapid po grubym FL, Tak samo wąski i pakowny jednocześnie. Z tym samym silnikiem. A więc to nie jest żaden kompakt. Za to podobna środkowa wersja była wtedy prawie o 50% droższa od rapida. Wyszedłem z salonu z poczuciem ulgi 😄

Podsymowując - scala to nie kompakt, a promowanie go w ten sposób , a co gorsza tak wyceniając to oszustwo.

 

 

 

To był najlepszy moment na zakup rapida, sam dostałem ofertę na 1.0 110KM Ambition za 55tys. Ale sie wstrzymałem i niestety cena Scali dla mnie już była za duża. Wersja Ambition była 20tys droższa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jaruga napisał:

Kupiłem rapida pod koniec 2018 będąc w niepewności czy aby na pewno dobrze robię nie czekając na scalę. 

Po debiucie scali poszedłem do salonu i upewniłem się że jest to po prostu rapid po grubym FL, Tak samo wąski i pakowny jednocześnie. Z tym samym silnikiem. A więc to nie jest żaden kompakt. Za to podobna środkowa wersja była wtedy prawie o 50% droższa od rapida. Wyszedłem z salonu z poczuciem ulgi 😄

Podsymowując - scala to nie kompakt, a promowanie go w ten sposób , a co gorsza tak wyceniając to oszustwo.

 

 

Z ta szerokością to trochę inaczej jest Rapid 1706 scala 1793 Octavia 1814. Golf 7 ma 1790. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jaruga napisał:

Kupiłem rapida pod koniec 2018 będąc w niepewności czy aby na pewno dobrze robię nie czekając na scalę. 

Po debiucie scali poszedłem do salonu i upewniłem się że jest to po prostu rapid po grubym FL, Tak samo wąski i pakowny jednocześnie. Z tym samym silnikiem. A więc to nie jest żaden kompakt. Za to podobna środkowa wersja była wtedy prawie o 50% droższa od rapida. Wyszedłem z salonu z poczuciem ulgi 😄

Podsymowując - scala to nie kompakt, a promowanie go w ten sposób , a co gorsza tak wyceniając to oszustwo.

 

 

 

Porownaj sobie wymiary Scali z Golfem 7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sdss napisał:

Z ta szerokością to trochę inaczej jest Rapid 1706 scala 1793 Octavia 1814. Golf 7 ma 1790. 

 

 

No to szerokość jest na papierze, szczególnie Scala i Golf. Siadasz w środku i czujesz różnice na korzyść Golfa i Octavii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kartonik napisał:

Trzeba by się jeszcze było przejechać Rapidem i Scalą, żeby stwierdzić, czy Scala to droższy Rapid, czy już coś więcej tj. tańszy kompakt.

Nie wiem jak scala, ale rapida miałem na 2tyg i jakoś nie mogłem sobie miejsca w nim "znaleźć" tj. ustawić fotela tak aby było wygodnie. To już wypożyczak w postaci fabii jakim jeździłem na wakacjach był bardziej komfortowy (jeśli chodzi o pozycję za kierownicą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lukas napisał:

Nie wiem jak scala, ale rapida miałem na 2tyg i jakoś nie mogłem sobie miejsca w nim "znaleźć" tj. ustawić fotela tak aby było wygodnie. To już wypożyczak w postaci fabii jakim jeździłem na wakacjach był bardziej komfortowy (jeśli chodzi o pozycję za kierownicą).

To dwa różne auta. Scala to odejście od CCC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jaruga napisał:

Kupiłem rapida pod koniec 2018 będąc w niepewności czy aby na pewno dobrze robię nie czekając na scalę. 

Po debiucie scali poszedłem do salonu i upewniłem się że jest to po prostu rapid po grubym FL, Tak samo wąski i pakowny jednocześnie. Z tym samym silnikiem. A więc to nie jest żaden kompakt. Za to podobna środkowa wersja była wtedy prawie o 50% droższa od rapida. Wyszedłem z salonu z poczuciem ulgi 😄

Podsymowując - scala to nie kompakt, a promowanie go w ten sposób , a co gorsza tak wyceniając to oszustwo.

 

 

 

poczucie ulgi zawsze jest miłe, ale jednak najważniejszego nie sprawdziłeś, czyli jak to jeździ.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎11‎.‎06‎.‎2020 o 10:54, Sebbeks napisał:

Hmm mam Clio, które na fakturze miałem za 51k zł i wydaje mi się, że jak na tak małe auto to mam dobrze wyposażone, bo mam alu 16', keyless, a właściwie hands free, bo tak to się nazywa w Renault, nawigację, automatyczną klimę, tempomat, wszystkie szyby elektryczne, elektrycznie składane lusterka przy zamykaniu auta. Czy to jest źle jak na auto klasy B, biorąc pod uwagę, że w ciągu 2 lat dołożyłem ze swojej kasy do tego auta raptem 160 zł na wymianę oleju ponad programową niż wymaga tego Renault, który jest w pakiecie serwisowym? Automatu faktycznie nie mam i czego żałuję. 

PS. Na takie Audi to trzeba bardzo dobre AC kupić, bo ostatnio często znikają i przekonał się o tym mój znajomy, któremu zawinęli miesiąc temu A4 B8. 

wyposażenie ok, jest niezle. a coroczne przeglądy za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, spad napisał:

 

No to szerokość jest na papierze, szczególnie Scala i Golf. Siadasz w środku i czujesz różnice na korzyść Golfa i Octavii. 

Scala z przodu szerokość 1455 vs Golf 7 1469 vs Octavia 3 1454 vs Octavia 2 1415 vs Rapid 1418 vs SuperB 3 1508 vs A6 C8 1527.

Edytowane przez sdss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maciej__ napisał:

 

Porownaj sobie wymiary Scali z Golfem 7...

 

Nie wiem jakie ma dokładnie wymiary wnętrze obu aut, ale zupełnie mi wystarczy widok wąziutkiej konsoli środkowej i podłokietnika pomiędzy fotelami w Scali i Rapidzie  ;) No chyba że  Scala ma dużo szersze fotele niż Golf 7 i stąd ten węższy  tunel środkowy :) Pomijam już odgłos zamykania drzwi w Scali a w Golfie.

Edytowane przez klo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2020 o 16:12, gregoryj napisał:

wyposażenie ok, jest niezle. a coroczne przeglądy za darmo?

Mam pakiet przeglądów na 4 lata lub 60kkm, więc tak. To było w tej cenie co podałem. Przeglądy są co roku, ale olej dziady chcą wymieniać co 30kkm lub 2 lata, więc polityka Renault jest na tyle głupia, że robiąc przegląd po roku na 19kkm, jechałem kilka miesięcy później wymienić olej na 30kkm według harmonogramu z pakietu przeglądów.

A do wyposażenia wcześniej jeszcze nie dopisałem czujnika zmierzchu i deszczu.

Edytowane przez Sebbeks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Fili_P napisał:

Plichta w Gdańsku chyba nie wierzy w żadne kryzysy i kovidy. Na placu chyba z 200 tych skodzkich suvow a i z lohr ciągle nowe zjezdzaja

 

Jechałem ostatnio i też o tym myślałem - kiedy oni to sprzedadzą i kto to kupi ;] Ale to raczej Plichta ma racje - do tej pory jego biznes kręci się dobrze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pejus1982 napisał:

 

Jechałem ostatnio i też o tym myślałem - kiedy oni to sprzedadzą i kto to kupi ;] Ale to raczej Plichta ma racje - do tej pory jego biznes kręci się dobrze.

Ale Carsed w Mińsku Mazowieckim też ma ogromny plac z autami, tylko akurat pełnej gamy, a nie tylko suvów, więc też nie wiem jaką politykę mają dealerzy Skody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Fili_P napisał:

Plichta w Gdańsku chyba nie wierzy w żadne kryzysy i kovidy. Na placu chyba z 200 tych skodzkich suvow a i z lohr ciągle nowe zjezdzaja

 

To idź do salonu i zapytaj co mają od ręki w modelu który cię interesuje, zdziwisz się jak mało.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Fili_P napisał:
Dnia 22.06.2020 o 10:55, spad napisał:
 
To idź do salonu i zapytaj co mają od ręki w modelu który cię interesuje, zdziwisz się jak mało.

I o czym to świadczy?

 

O tym, że ten pełen plac, który daje do myślenia kto to kupi, albo tyle mają, jest wirus, więc będzie tanio, to złudzenie, bo większość tych aut jest sprzedana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu pewien dealer Audi ma zapełniony plac autami, których klienci bie chcą odbierać. Wstyd jest odebrać nową furę, a jednocześnie zwalniać z pracy lub obniżać pensje pracownikom.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.06.2020 o 09:29, format napisał:

Transakcyjnie nie jest zdecydowanie tańszy, nie mniej zgadzamy się

Zresztą nie wiem czy taniość skody nie jest troche mityczna... porównywałem  (po cenach z odpowiednich konfiguratorów) skode Kodiaq i Volvo xc60 (wymiary zewnetrzne niemal identyczne) i wychodzi że owszem skoda jest nieco tańsza ale to nieco wyszło mi wczoraj na 6 tys zł...(zakładając silnik 190 KM - diesel)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, delco napisał:

Ale superb jakiś taki optycznie waski sie wydaje - przyznaję ze obserwowany z innego auta... nie ciasno Ci tam z tyłu?

Z tyłu w 2 osoby jest bardzo wygodnie.

Nie jest za wąsko i jest dużo miejsca na nogi :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, delco napisał:

Zresztą nie wiem czy taniość skody nie jest troche mityczna... porównywałem  (po cenach z odpowiednich konfiguratorów) skode Kodiaq i Volvo xc60 (wymiary zewnetrzne niemal identyczne) i wychodzi że owszem skoda jest nieco tańsza ale to nieco wyszło mi wczoraj na 6 tys zł...(zakładając silnik 190 KM - diesel)

W podstawie nawet tanio, ale chcąc większy silnik i trochę więcej wypasu, wychodzi drogo :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, delco napisał:

Zresztą nie wiem czy taniość skody nie jest troche mityczna... porównywałem  (po cenach z odpowiednich konfiguratorów) skode Kodiaq i Volvo xc60 (wymiary zewnetrzne niemal identyczne) i wychodzi że owszem skoda jest nieco tańsza ale to nieco wyszło mi wczoraj na 6 tys zł...(zakładając silnik 190 KM - diesel)

 

hint: cena transakcyjna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, format napisał:

 

hint: cena transakcyjna 

Pewnie tak...ale tego po konfiguratorze nie sprawdzę.... a cennik od czapy i duze rabaty w salonie to broń obo0sieczna .... bo cześć klienów zobaczy cennik w necie i do salonu nie zajrzy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, delco napisał:

Pewnie tak...ale tego po konfiguratorze nie sprawdzę.... a cennik od czapy i duze rabaty w salonie to broń obo0sieczna .... bo cześć klienów zobaczy cennik w necie i do salonu nie zajrzy....

 

No właśnie, tracą przez to. Ja zawsze robię tak - mam założony budżet i wymagania. Patrzę co mogę mieć w tej cenie i co spełnia moje wymagania. Zostaje kilka modeli. Następnie jazda próbna każdym i decyzją, co biorę. A potem negocjacje z konkretnym dealerem (lub dealerami, jeżeli niedaleko). Nie mam czasu ani ochoty zastanawiać się, czy jakiś producent, który w konfiguratorze podaje 120 kzł łaskawie sprzeda mi za 100. Jeżeli sprzeda za 100, to niech uaktualni cennik i konfigurator. A jego auto wypada z kręgu moich zainteresowań, jeżeli w konfiguratorze na stronie przekracza budżet. 

Edytowane przez wladmar
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, delco napisał:

Pewnie tak...ale tego po konfiguratorze nie sprawdzę.... a cennik od czapy i duze rabaty w salonie to broń obo0sieczna .... bo cześć klienów zobaczy cennik w necie i do salonu nie zajrzy....

 

Cennik XC60 zaczyna sie tam, gdzie konczy sie Superb ;]

Oczywisnie mozna tak dobrac konfiguracje, ze wyjdzie podobnie ale to dosc naciagana teoria ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Cennik XC60 zaczyna sie tam, gdzie konczy sie Superb ;]

Oczywisnie mozna tak dobrac konfiguracje, ze wyjdzie podobnie ale to dosc naciagana teoria ;)

 

A co do porównywania Kodiaqa i XC60 ma superb ;)

 

W Volvo na głownej stronie masz info o rabacie procentowym - 20 % w przypadku XC 60 - i wtedy wychodzi niemal identycznie....

- przyznaje ze rabat jest ograniczony czasowo - ale jest juz drugi raz w ciągu ostatnich 3 miesięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Cennik XC60 zaczyna sie tam, gdzie konczy sie Superb ;]

Oczywisnie mozna tak dobrac konfiguracje, ze wyjdzie podobnie ale to dosc naciagana teoria ;)

 

no ale Superb to chyba nie segment XC60.  Do XC60 to chyba któregoś Kuraqa kodiaqa i innego tam kurczaqa trzeba porównywać.

Inna sprawa, ze ceny bazowe są inne, ale też wersje bazowe są inne. Volvo S60 startuje z ok 200KM silnikiem, wiec raczej logiczne, ze bedzie drozsze od bazowej Superb 1.4 ;) juz abstrahując od preiumiowości czy innych tam magii znaczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, delco napisał:

 

A co do porównywania Kodiaqa i XC60 ma superb ;)

 

W Volvo na głownej stronie masz info o rabacie procentowym - 20 % w przypadku XC 60 - i wtedy wychodzi niemal identycznie....

- przyznaje ze rabat jest ograniczony czasowo - ale jest juz drugi raz w ciągu ostatnich 3 miesięcy...

 

Wczesniej pisales o Superbie i sie zafixowalem :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Filipfm napisał:

 

no ale Superb to chyba nie segment XC60.  Do XC60 to chyba któregoś Kuraqa kodiaqa i innego tam kurczaqa trzeba porównywać.

Inna sprawa, ze ceny bazowe są inne, ale też wersje bazowe są inne. Volvo S60 startuje z ok 200KM silnikiem, wiec raczej logiczne, ze bedzie drozsze od bazowej Superb 1.4 ;) juz abstrahując od preiumiowości czy innych tam magii znaczka

 

Chodzilo mi o Kodiaqa nie Superba ;)

Najbogatsza wersja Laurin & Klement 2.0  DSG190KM 4x4 kosztuje 15kPLN mniej niz bazowa XC 60 FWD ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Chodzilo mi o Kodiaqa nie Superba ;)

Najbogatsza wersja Laurin & Klement 2.0  DSG190KM 4x4 kosztuje 15kPLN mniej niz bazowa XC 60 FWD ;)

 

 

Skoda L&K 173450  vs.Volvo D4 FWD 192750 * 0,8=154200 zł

 

ew Volvo XC60 D4 AWD 203750zł *0,8 =163000 zł

 

 

ceny mnozone przez 0,8 bo na głównej stronie jest informacja o rabacie 20 %....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, delco napisał:

Skoda L&K 173450  vs.Volvo D4 FWD 192750 * 0,8=154200 zł

 

ew Volvo XC60 D4 AWD 203750zł *0,8 =163000 zł

 

 

ceny mnozone przez 0,8 bo na głównej stronie jest informacja o rabacie 20 %....

 

Ale to dyzel na co to komu? Skoro te wszystkie TSI malo pala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciej__ napisał:

 

Chodzilo mi o Kodiaqa nie Superba ;)

Najbogatsza wersja Laurin & Klement 2.0  DSG190KM 4x4 kosztuje 15kPLN mniej niz bazowa XC 60 FWD ;)

 

 

 

chyba VW sie musi zastanowic nad przejeciem/wskrzeszeniem jakiejs nowej marki budzetowej, bo Skoda już wyrosła z roli taniego VW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, delco napisał:

i wychodzi że owszem skoda jest nieco tańsza ale to nieco wyszło mi wczoraj na 6 tys zł

Patrz na ceny ogłoszeń nowych na otomoto - możesz sobie nawet filtr ustawić. W końcu płaci się tyle, ile się płaci a nie tyle ile jest w cenniku.

Dla 190 KM:

Nowe od 190 KM

Na początku trzeba przebrnąć przez wynajmy długoterminowe (nie wiem, jak to odfiltrować).

Później masz Kia Procee'd, Camry (ciekawostka) i Superby. Na drugiej stronie zaplątał się Mondeo i Arteon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Polarny napisał:

Patrz na ceny ogłoszeń nowych na otomoto - możesz sobie nawet filtr ustawić. W końcu płaci się tyle, ile się płaci a nie tyle ile jest w cenniku.

Dla 190 KM:

Nowe od 190 KM

Na początku trzeba przebrnąć przez wynajmy długoterminowe (nie wiem, jak to odfiltrować).

Później masz Kia Procee'd, Camry (ciekawostka) i Superby. Na drugiej stronie zaplątał się Mondeo i Arteon.

Hm bardzo dziękuje za link ale to troche nie na temat... Bo mówiłem o róznicy cenowej pomiedzy skoda Kodiak a Volvo XC 60... na pierwszych 4 stronach z linku nie ma ani jednego kodiaqa i ani jednego XC60....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, delco napisał:

Hm bardzo dziękuje za link ale to troche nie na temat... Bo mówiłem o róznicy cenowej pomiedzy skoda Kodiak a Volvo XC 60... na pierwszych 4 stronach z linku nie ma ani jednego kodiaqa i ani jednego XC60....

Więc skorzystaj z podpowiedzi, żeby sprawdzać ceny nowych na otomoto, a nie w cenniku. Ja już sprawdziłem - linka nie będę dawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Polarny napisał:

Więc skorzystaj z podpowiedzi, żeby sprawdzać ceny nowych na otomoto, a nie w cenniku. Ja już sprawdziłem - linka nie będę dawał.

 

Wiekszosc najtanszych ofert z otomoto nie istnieje w rzeczywistosci...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2020 o 10:55, spad napisał:

 

To idź do salonu i zapytaj co mają od ręki w modelu który cię interesuje, zdziwisz się jak mało.

 

Wczoraj sprawdzałem dostępność wyprzedażowych megane GT Line z 2019 roku. Na oto moto stoi trochę, w rzeczywistości ze skrzynią EDC jest 0 w PL, tylko z nowej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Polarny napisał:

Więc skorzystaj z podpowiedzi, żeby sprawdzać ceny nowych na otomoto, a nie w cenniku. Ja już sprawdziłem - linka nie będę dawał.

 Hm pisałem o róznicy w cenach podawanych na oficjalnej stronie internetowej skody i volvo.... i nic ponadto - co do tego ma otomoto?

Edytowane przez delco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.