Skocz do zawartości

Kombi do 30 tyś co wybrać?


Cezarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Myślę nad zmianą auta , wymagania:

-kombi dla rodziny 2+2

-rok od 2012 

- min .okolice 11s do setki 

- diesel lub benzyna +lpg

Jeśli chodzi o diesla moje typy to C5,P508 - z silnikiem 2.0hdi raczej bym wolał wersję 163 konna, ale 140 też nie będzie źle- jakie są różnice między tymi silnikami,  jak z wypalanie dpf i jaki tam jest płyn do wypalania dpf -eolys? I czy trzeba w nich wymieniac zbiornik wraz z pompą od tego płynu coś gdzieś mi się wyczytało w internetach ale nie wiem w jakiej wersji hdi ??

Następny typ to P308 T9 z silnikiem 1.6 hdi są dwie wersje 115 konna i 120 konna jakie różnice między nimi i jak w tym przypadku z płynem związanym z wypalaniem dpf i jak sytuacja że zbiornikiem ma ten płyn i jego informacja , szukałem w Internecie ale ciężko coś konkretnego znaleźć i już się pogubiłem..

Ostatni mój typ to Astra J 1.4 turbo benzyna, i tu wiem ze są słabe skrzynie , ale nie wiem jak z cenami części , z dwumasa itp. 

Pytałem na francowatych i oplu ale 0 odpowiedzi.

A wy jakie jeszcze polecacie auta .

Roczny przebieg około 20 tyś kilometrów, a odcinek do pracy mam 25 kilometrów, czy wypali się dpf w tym czasie??

Pozdro 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam c5 z 2011 wersja 163. Bardzo polecam. Fap bezproblemowy. Uzupelnialem plyn eloys samodzielnie. Dolewa sie plynu nie wymienia zadnego zbiornika.508 tez mam okazje jezdzic wersja 140.

C5 duzo cichsze i bardziej komfortowe w wersji exclusive.

508 o wiele nowoczesniejsze wnetrze.

Najchetniej wzialbym wszystko z citroena, a wnetrze z 508.

Jestr roznica miedzy 140 a 163. Ten mocniejszy wyraznie lepiej jedzie.

Edytowane przez dzikipzs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dzikipzs napisał:

Mam c5 z 2011 wersja 163. Bardzo polecam. Fap bezproblemowy. Uzupelnialem plyn eloys samodzielnie. Dolewa sie plynu nie wymienia zadnego zbiornika.

To może w nowszych wersjach z ad Blue,  bo co w necie wyczytałem że niektórzy wymieniają te zbiorniki wraz z pompą..

Jak z hydro bez problemów, robiłeś coś,  jak z ceną części? Jakie wychodzi Ci spalanie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cezarek napisał:

To może w nowszych wersjach z ad Blue,  bo co w necie wyczytałem że niektórzy wymieniają te zbiorniki wraz z pompą..

Jak z hydro bez problemów, robiłeś coś,  jak z ceną części? Jakie wychodzi Ci spalanie ..

W hydro nie wymienialem kompletnie nic. Robilem tylko korekte wysokosci zeby przod i tyl staly w trybie do jazdy na prawidlowym poziomie. Ma to wplyw na komfort.

Spalanie po Warszawie 8,5 automat i korki zdarzają sie. Trasa 6.4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insignia 2,0 ON 163 2010 rocznik z suchym DPF,u mnie od nowości. Żona jeździ trójmiejska obwodnica prawie dokładnie 25 km w jedną stronę mniej więcej 3x w tygodniu. ( W tym dojazdowa do Sopotu Spacerową- popatrz na mapie)+ ja wcześniej podbierakiem czasami jak mi się przestawiać nie chciało 2x15 km ale przez samo centrum Gdańska przejazd.

Wystarczy żeby z dpfem nie było najmniejszych problemów od 10 lat i blisko 170 tys km

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insignia 2,0 ON 163 2010 rocznik z suchym DPF,u mnie od nowości. Żona jeździ trójmiejska obwodnica prawie dokładnie 25 km w jedną stronę mniej więcej 3x w tygodniu. ( W tym dojazdowa do Sopotu Spacerową- popatrz na mapie)+ ja wcześniej podbierakiem czasami jak mi się przestawiać nie chciało 2x15 km ale przez samo centrum Gdańska przejazd.
Wystarczy żeby z dpfem nie było najmniejszych problemów od 10 lat i blisko 170 tys km
 
 
Znajoma na ten silnik, pali to 10 litrów w mieście. Ekonomicznym ciężko to nazwać.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Myślę nad zmianą auta , wymagania:
-kombi dla rodziny 2+2
-rok od 2012 
- min .okolice 11s do setki 
- diesel lub benzyna +lpg
Jeśli chodzi o diesla moje typy to C5,P508 - z silnikiem 2.0hdi raczej bym wolał wersję 163 konna, ale 140 też nie będzie źle- jakie są różnice między tymi silnikami,  jak z wypalanie dpf i jaki tam jest płyn do wypalania dpf -eolys? I czy trzeba w nich wymieniac zbiornik wraz z pompą od tego płynu coś gdzieś mi się wyczytało w internetach ale nie wiem w jakiej wersji hdi ??
Następny typ to P308 T9 z silnikiem 1.6 hdi są dwie wersje 115 konna i 120 konna jakie różnice między nimi i jak w tym przypadku z płynem związanym z wypalaniem dpf i jak sytuacja że zbiornikiem ma ten płyn i jego informacja , szukałem w Internecie ale ciężko coś konkretnego znaleźć i już się pogubiłem..
Ostatni mój typ to Astra J 1.4 turbo benzyna, i tu wiem ze są słabe skrzynie , ale nie wiem jak z cenami części , z dwumasa itp. 
Pytałem na francowatych i oplu ale 0 odpowiedzi.
A wy jakie jeszcze polecacie auta .
Roczny przebieg około 20 tyś kilometrów, a odcinek do pracy mam 25 kilometrów, czy wypali się dpf w tym czasie??
Pozdro 
 
Brać diesla w tym czasie jest bez sensu. Idź w Astre, w tym budżecie znajdziesz z ostatniego rocznika 2015, ewentualnie 2014. Skrzynie wcześniej poprawiono, więc bez obaw. Silnik na łańcuchu, można trafić na fabryczna instalacje, która dobrze współgra z autem. Mi we Wrocku spalal 10 litrów gazu.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy podobnych wymaganiach zakupiona dla brata została Laguna 3.
Rocznik 2012. 2.0 turbo z LPG, 260kkm nalotu, krajowa i serwisowana.
Tyle że u mnie jeszcze warunkiem był automat.
Jeśli może być diesel to tez Laguna się łapie. z Innych typów C5 - był na topie na liście wyboru u mnie ale nie diesel.

TSI chyba bym jednak nie zaryzykował.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, karax napisał:

Przy podobnych wymaganiach zakupiona dla brata została Laguna 3.
Rocznik 2012. 2.0 turbo z LPG, 260kkm nalotu, krajowa i serwisowana.
Tyle że u mnie jeszcze warunkiem był automat.
Jeśli może być diesel to tez Laguna się łapie. z Innych typów C5 - był na topie na liście wyboru u mnie ale nie diesel.

TSI chyba bym jednak nie zaryzykował.

Teraz sprawdziłem 1 laguna jest z 2011r z 2.0 T więc bardzo nie ma w czym wybierać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maciej__ napisał:
1 godzinę temu, czachabrava napisał:
A nie lepiej jakaś Octavie 1.4 TSI skoro rozważasz diesla? pali to niewiele wiecej od diesla i odpada Ci problem z dpf-em.
Nawet liftback ma już całkiem duży bagażnik i przyspieszenie poniżej 9s.

Pokaż więcej  

Kupi za 30k 1,4 TSI?

Ledwo na 1.2 TSI starczy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, spad napisał:

Brać diesla w tym czasie jest bez sensu. Idź w Astre, w tym budżecie znajdziesz z ostatniego rocznika 2015, ewentualnie 2014. Skrzynie wcześniej poprawiono, więc bez obaw. Silnik na łańcuchu, można trafić na fabryczna instalacje, która dobrze współgra z autem. Mi we Wrocku spalal 10 litrów gazu.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 

lepiej kupić benzynę i samemu dołożyć LPG, fabryczny sterownik jest zakodowany i gaz da się serwisować tylko w ASO - kosmiczne ceny - albo trzeba wymieniać sterownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, spad napisał:

Brać diesla w tym czasie jest bez sensu. Idź w Astre, w tym budżecie znajdziesz z ostatniego rocznika 2015, ewentualnie 2014. Skrzynie wcześniej poprawiono, więc bez obaw. Silnik na łańcuchu, można trafić na fabryczna instalacje, która dobrze współgra z autem. Mi we Wrocku spalal 10 litrów gazu.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 

A jak z miejscem w środku I bagaznikiem??

A samej benzyny ile by mogła spalić, dojazd do pracy teren pozamiejski przez małe miasto 5 kilometrów, średnia prędkość 60 kilometrów..

Jak by paliła tak 7 l benzyny to nie musiał bym gazowac..

Edytowane przez Cezarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cezarek napisał:

A jak z miejscem w środku I bagaznikiem??

A samej benzyny ile by mogła spalić, dojazd do pracy teren pozamiejski przez małe miasto 5 kilometrów, średnia prędkość 60 kilometrów..

Jak by paliła tak 7 l benzyny to nie musiał bym gazowac..

 

Ja mam taka Astre 1.4T i srednie spalanie to 7.5/100 z 50kkm.

Przy jezdzie podmiejskiej 7/100 jest spokojnie do osiagniecia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cezarek napisał:

Teraz sprawdziłem 1 laguna jest z 2011r z 2.0 T więc bardzo nie ma w czym wybierać..

ta?
https://www.olx.pl/oferta/renault-laguna-2-0-turbo-salon-polska-CID5-IDFjQ0N.html#a15fb7c4bc;promoted
była za 32k pln
podejrzewam że za 26 do wzięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, karax napisał:

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-laguna-2-0t-bose-pdc-tempomat-xenon-navi-tempomat-panorama-grzane-fotele-ID6D52Ff.html

O tej mówię,  tej w kombi nie widziałem bo nie patrzę na olx ,tylko przeważnie na otomoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, czachabrava napisał:

 

To niech będzie nawet 1.2 ea211 założenia spełnia. Może na dodatek spali odrobinę mniej paliwa. Chociaż jako użytkownik 1.2 i 1.4 różnicy nie widzę.

1.2 przeważnie uboga wersja, jakiego spalania się spodziewać..

Po wpisaniu przebiegu do 150 tyś, praktycznie nie ma wyboru.. A w benzynie nie chciał bym z większym przebiegiem kupić.. 

Edytowane przez Cezarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej kupić benzynę i samemu dołożyć LPG, fabryczny sterownik jest zakodowany i gaz da się serwisować tylko w ASO - kosmiczne ceny - albo trzeba wymieniać sterownik
Miałem z fabryczna instalacja. Ale ja miałem auto na gwarancji, więc zostawalo ASO, serwis ok. 350 zł co 15kkm.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy podobnych wymaganiach zakupiona dla brata została Laguna 3.
Rocznik 2012. 2.0 turbo z LPG, 260kkm nalotu, krajowa i serwisowana.
Tyle że u mnie jeszcze warunkiem był automat.
Jeśli może być diesel to tez Laguna się łapie. z Innych typów C5 - był na topie na liście wyboru u mnie ale nie diesel.
TSI chyba bym jednak nie zaryzykował.
Wydać 30 tys. PLN na 8-latka z kosmicznym przebiegiem jest wg mnie bez sensu. Wydajesz dużo kasy a ryzyka awarii wzrastają proporcjonalnie do jego przebiegu. Szansę wdepnac w koszta bardzo duże.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z miejscem w środku I bagaznikiem??
A samej benzyny ile by mogła spalić, dojazd do pracy teren pozamiejski przez małe miasto 5 kilometrów, średnia prędkość 60 kilometrów..
Jak by paliła tak 7 l benzyny to nie musiał bym gazowac..
Miejsca sporo, choć oczywiście jak kierowca ma 1,9m a za nim usiądzie podobnego wzrostu pasażer to może być mu ciasno. Ale wtedy to tylko Superb zostaje. Ile benzyny spala to nie wiem, w zasadzie w ogóle nie jeździłem na benzynę, krótkie odcinki do przelaczenia i raz 200 km w trasie, więc nie wiem jaką byłaby średnia. Ale ogólnie bardzo fajne auto z udanym i trwałym silnikiem.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, spad napisał:

Wydać 30 tys. PLN na 8-latka z kosmicznym przebiegiem jest wg mnie bez sensu. Wydajesz dużo kasy a ryzyka awarii wzrastają proporcjonalnie do jego przebiegu. Szansę wdepnac w koszta bardzo duże.

 

Dobra, to co ty byś kupił? Chętnie bez szydery posłucham.

I czy zdajesz sobie sprawę, że większość aut ma taki przebieg lub większy tylko wskazanie drogomierza dostosowane do warunków.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Dobra, to co ty byś kupił? Chętnie bez szydery posłucham.
I czy zdajesz sobie sprawę, że większość aut ma taki przebieg lub większy tylko wskazanie drogomierza dostosowane do warunków.
Wspomniana Astre kombi z krajowego salonu. Albo Dacie Logan kombi. Na pewno coś krajowego, ale poza segment C to bym nie szukał bo wolałbym młodsze z mniejszym przebiegiem. Jest jeszcze Megane, albo Cruze.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cezarek napisał:

1.2 przeważnie uboga wersja, jakiego spalania się spodziewać..

Po wpisaniu przebiegu do 150 tyś, praktycznie nie ma wyboru.. A w benzynie nie chciał bym z większym przebiegiem kupić.. 

 

Z tego co widzę, to większość jest w wersji Ambition, czyli nie aż taka bieda. No chyba, ze szukasz xenonów i skóry to rzeczywiście nie ten pułap cenowy.

Spalanie przy jezdzie 90km/h jakies 5l, 120km/h to 6l, a w miescie 7l. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, spad napisał:

Wspomniana Astre kombi z krajowego salonu. Albo Dacie Logan kombi. Na pewno coś krajowego, ale poza segment C to bym nie szukał bo wolałbym młodsze z mniejszym przebiegiem. Jest jeszcze Megane, albo Cruze.

 

Logan nie występuje z automatem, skrzynia automatyczna w Cruze jest wadliwa. Megane praktycznie niedostępne.
A Astry w większości sprowadzone.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, karax napisał:

 

Logan nie występuje z automatem, skrzynia automatyczna w Cruze jest wadliwa. Megane praktycznie niedostępne.
A Astry w większości sprowadzone.

 

Astr tyle jeździło we flotach, że nie będzie problemu znaleźć krajowego. Może inaczej, jak mam 30 tys. na auto ograniczam wymagania tego co chciałbym mieć na wyposażeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, spad napisał:

 

Astr tyle jeździło we flotach, że nie będzie problemu znaleźć krajowego. Może inaczej, jak mam 30 tys. na auto ograniczam wymagania tego co chciałbym mieć na wyposażeniu. 

Owszem. Jeździło. Ale były to albo diesle albo benzynowe wersje zaślepka. I wszystkie z manualami.
A akurat automat to było podstawowe wymaganie. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2020 o 17:47, Cezarek napisał:

Witam.

Myślę nad zmianą auta , wymagania:

-kombi dla rodziny 2+2

-rok od 2012 

Stalem przed podobnym dylematem na początku roku. Kupiłem mondeo mk4 2.0 TDCI 140 KM (moc podniosłem na 163 bezproblemowo komputerem). Jestem zadowolony zarówno z właściwości jezdnych jak i pakowności auta.

 

P. S. To mój pierwszy diesel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma na ten silnik, pali to 10 litrów w mieście. Ekonomicznym ciężko to nazwać.

 

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

 

U mnie w cyklu mieszanym 7,1

Kto kupuje 2L diesla prawie 2 tonowego do jazdy po mieście??!!??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2020 o 17:47, Cezarek napisał:

-kombi dla rodziny 2+2

-rok od 2012 

- min .okolice 11s do setki 

- diesel lub benzyna +lpg

A wy jakie jeszcze polecacie auta

 

No jak nic łapię się też focus.

Ciężko trochę z miejscem z tyłu, ale tragedii nie ma. Bagażnik obfity, silnik 1.6 benz. da radę, ale jest dość mułowaty.

Z diesla śmiało mogę polecić 1.6 TDCi 115 KM i 2.0 TDCi.

 

1.6 pali śmiesznie mało, na pusto jedzie całkiem ok, po załadowaniu już brakuje mocy, ale coś za coś. 2.0 to inna liga, pali więcej, jedzie lepiej.

Mój obecny model (2015) mam już 3 rok i zrobiłem niecałe 60 kkm. Obecnie auto ma prawie 190 kkm i poza wymianą oleju i filtrów jak i klocków ham. musiałem zmienić korek zbiornika płynu chłodzącego, zawór się zaciął. Tyle z napraw. Auto jest poprawne, po prostu lejesz bak raz na 800 km i jeździsz. Do znudzenia ;]

Za 30 tys. zł właśnie chciałbym sprzedać, więc łapie się w widełki :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2020 o 01:26, spad napisał:

Brać diesla w tym czasie jest bez sensu. Idź w Astre, w tym budżecie znajdziesz z ostatniego rocznika 2015, ewentualnie 2014. Skrzynie wcześniej poprawiono, więc bez obaw. Silnik na łańcuchu, można trafić na fabryczna instalacje, która dobrze współgra z autem. Mi we Wrocku spalal 10 litrów gazu.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 

Po jakim przebiegu wskazana jest wymiana łańcucha i może się orientujesz jaki koszt części, co ile według serwisu wymiana oleju w silniku?? Czy każda Astra ma możliwość wyłączenia poduszki pasażera z przodu, czy zależy od wersji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, komor napisał:

 

No jak nic łapię się też focus.

Ciężko trochę z miejscem z tyłu, ale tragedii nie ma. Bagażnik obfity, silnik 1.6 benz. da radę, ale jest dość mułowaty.

Z diesla śmiało mogę polecić 1.6 TDCi 115 KM i 2.0 TDCi.

 

1.6 pali śmiesznie mało, na pusto jedzie całkiem ok, po załadowaniu już brakuje mocy, ale coś za coś. 2.0 to inna liga, pali więcej, jedzie lepiej.

Mój obecny model (2015) mam już 3 rok i zrobiłem niecałe 60 kkm. Obecnie auto ma prawie 190 kkm i poza wymianą oleju i filtrów jak i klocków ham. musiałem zmienić korek zbiornika płynu chłodzącego, zawór się zaciął. Tyle z napraw. Auto jest poprawne, po prostu lejesz bak raz na 800 km i jeździsz. Do znudzenia ;]

Za 30 tys. zł właśnie chciałbym sprzedać, więc łapie się w widełki :oki:

Wersja po liftowa jest sporo ładniejsza,  ale jak już auto takiej wielkości to wolał bym p 308

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cezarek napisał:

Po jakim przebiegu wskazana jest wymiana łańcucha i może się orientujesz jaki koszt części, co ile według serwisu wymiana oleju w silniku?? Czy każda Astra ma możliwość wyłączenia poduszki pasażera z przodu, czy zależy od wersji ??

 

Łańcuch ma chyba zalecenie co 300 kkm i nie słyszałem żeby ktoś sugerował że trzeba wcześniej bo tendencję do rozciągania czy czegoś podobnego. Wymiana oleju co 30kkm dla benzynowych, 15 kkm dla lpg. Co do wyłączenia poduszki to nie wiem, moja miała. Ale to chyba aktualnie jest standardem, że można wyłączyć przednią pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Oscar_ napisał:

Stalem przed podobnym dylematem na początku roku. Kupiłem mondeo mk4 2.0 TDCI 140 KM (moc podniosłem na 163 bezproblemowo komputerem). Jestem zadowolony zarówno z właściwości jezdnych jak i pakowności auta.

 

P. S. To mój pierwszy diesel ;)

i miejmy nadzieje ze ostatni;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2020 o 07:39, karax napisał:

Przy podobnych wymaganiach zakupiona dla brata została Laguna 3.
Rocznik 2012. 2.0 turbo z LPG, 260kkm nalotu, krajowa i serwisowana.
Tyle że u mnie jeszcze warunkiem był automat.
Jeśli może być diesel to tez Laguna się łapie. z Innych typów C5 - był na topie na liście wyboru u mnie ale nie diesel.

TSI chyba bym jednak nie zaryzykował.

 

Miałem napisać właśnie o Lagunie :ok:

 

W nadwoziu kombi całkiem fajnie wygląda i można znaleźć 2.0T + AT (poniżej 2012), zwykle ten silnik łączono z automatem, wyjątek stanowi wersja GT, ale ta już nie łapie się w zadanym roczniku.

 

Ogólnie jeśli obligatoryjnie ma być po 2012 to zostaje diesel i 2.0 16v - ja mam ten drugi i rocznik 2013.

Edytowane przez analyzer64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2020 o 11:22, spad napisał:

 

Łańcuch ma chyba zalecenie co 300 kkm i nie słyszałem żeby ktoś sugerował że trzeba wcześniej bo tendencję do rozciągania czy czegoś podobnego. Wymiana oleju co 30kkm dla benzynowych, 15 kkm dla lpg. Co do wyłączenia poduszki to nie wiem, moja miała. Ale to chyba aktualnie jest standardem, że można wyłączyć przednią pasażera.

Ok jeszcze jedno pytanie , widzę że są chyba 3 rodzaje wyświetlacza tego centralnego 1. Nawigacja, 2 większy ale nie kolorowy i 3 mniejszy od 2 i jakby z kieszonka pod nim, czy między 2,a 3 jest jakaś znacząca różnica??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jeszcze jedno pytanie , widzę że są chyba 3 rodzaje wyświetlacza tego centralnego 1. Nawigacja, 2 większy ale nie kolorowy i 3 mniejszy od 2 i jakby z kieszonka pod nim, czy między 2,a 3 jest jakaś znacząca różnica??

Miedzy 2 i 3 wielkiej roznicy nie ma, ale chyba ten podwojny byl montowany do radia bez bluetootha.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.