Skocz do zawartości

Opony KZK KJS?


KotLarry

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Zauważyłem, ze zasadniczo ludzie zmądrzeli po latach i nikt nie startuje na szmatach w KZK KJS ;] 

 

Stąd pytanie moje, co mogę kupić w miarę uniwersalnego na asfalt co nie wymaga nagrzewania,

ale przeżyje warunki zmienne jak suchosć/mokrość.

Pytam oczywiście o nalewki, najlepiej rozmiar 205/55/16

 

Generalnie chciałbym pojechać czasem się pobawić, ale nie będę budował kolejnego auta specjalnie do sportu, 

musi wystarczyć brawo ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chcesz cos drogowego co da rade pojechac w kajtku?

Moze jakis Federal albo Toyo?

 

Czy masz drugi komplet felg i mozesz zmieniac? To wtedy wybor jest wiekszy - Race GC, Extrem. Na przód srednie na tył miękkie i powinno jako tako trzymac

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz poszukać u nich:

https://allegro.pl/uzytkownik/ODSserwis?stan=bieżnikowane&bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-4-0605

często na stanie mają więcej niż na aukcjach. Można też kupić opony bezpośrednio na torze w trakcie imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Filipfm napisał:

Moze jakis Federal albo Toyo?

 

Ja bym kupił drugi komplet felg i poszedł właśnie w jakieś używane erósemki. UHPki którymi da się jeździć daily (Pilot Sporty, Potenzy) szkoda upalać na kajtkach. A nalewek to ja nigdy nie założę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, format napisał:

 

Ja bym kupił drugi komplet felg i poszedł właśnie w jakieś używane erósemki. UHPki którymi da się jeździć daily (Pilot Sporty, Potenzy) szkoda upalać na kajtkach. A nalewek to ja nigdy nie założę.

 

sporo Race GC czy Extremó lata nie tylko w kajtkach czy trackdayach ale nawet w imprezach typu Mistrzostwa Śląska czy Tarmac Masters. Nie słychać jakiś strasznych jobów i narzekań

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Filipfm napisał:

Czy chcesz cos drogowego co da rade pojechac w kajtku?

Moze jakis Federal albo Toyo?

 

Czy masz drugi komplet felg i mozesz zmieniac? To wtedy wybor jest wiekszy - Race GC, Extrem. Na przód srednie na tył miękkie i powinno jako tako trzymac

 

Chce kupić drugi komplet felg stalowych i mieć coś w miarę uniwersalnego, 205/55/16, ale nie "typowe drogowe szmaty " ;]

Proponowano mi toyo ale nie wiem czy r888 czy r1r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KotLarry napisał:

 

Chce kupić drugi komplet felg stalowych i mieć coś w miarę uniwersalnego, 205/55/16, ale nie "typowe drogowe szmaty " ;]

Proponowano mi toyo ale nie wiem czy r888 czy r1r

 

R1R uzywalem w kajtkach gdzie byl syf. R888 bardziej na czyste nawierzchnie i tor. 

 

Ale nadal, jezeli to mialyby byc opony na ktorych

Dojedziesz na miejsce albo wrecz zmienisz na miejscu to zainteresowalbym sie race GC, profilami czy extremami. Wyjdzie polowa ceny toyo. A maja homke E wiec i na miejsce dojedziesz na legalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.